0

@sintesox jutgla to napadzior, ale pozycje okupuje de jong dlatego tez slabo dzis wyglada

14

Nawet dryblować zaczal. Matko bosko

0

Kuzde nawet w galactik football nie byli tak dokladni xD

0

WHO NEEDS MORATA

24

Jutgla troche surowo. Gdyby taki mecz zagral depay bylaby 6, a moze nawet 7

1

Oni naprawde go speowadza. Yay!

0

Myslalem ze to cwiakala xdd

0

Podoba mi sie chlop (no homo). W obliczu kontuzji araujo, powinnismy sie skupic na obroncy w zimowym okienku, nie napastniku. Wracaja fati, depay, braithwait no i jutgla naprawde pokazuje sie z fajnej strony.

0

@Emhyr Real tez gral przeciwko 3 ligowcowi i mieli bardziej cieplutko niz my. Ba, nawet statystyki pokazuja ze to my zdominowalismy rywala bardziej niz Biali.

0

@Emhyr jesli gol dajacy awans nie jest blysnieciem, to nie wiem co jest. No chyba ze dalej wspominamy messiego, ktory w primie mijal pol skladu przeciwnika

0

Zamiast moraty dawac srodkowego obronce i lecimy z tematem. W dodatku jutgla znow blysnal. Chlopak zasluguje na porzadna szanse do konca sezonu

8

Powtorze sie sprzed miesiaca - podobai się ten chlopak i powinien dostac porzadna szanse do końca sezonu, a nie sprowadzac jakichs moratow.

11

Ja nie chce nic mowic, ale bardziej zgnietlismy linares niz real alcoyano, a wciaz mamy wieksze oslabienia.

Madryt, szykujta dupe. Nadchodzimy

0

@kel Tak jak gardze ta przybudowka pisu, uwazam ze tak byc nie powinno. Prostowac, kontrowac ich skrajne posty/wypowiedzi chocby przez adminow, ale nie usuwac. To tez tylko bardziej radykalizuje ludzi "pa, usuneli ich, muszo dobrze mowic"

0

Xavi brzmi jak szef janusz xDd

0

@Nazio87 roszczeniowy millenials xD

0

@ProMILs blad matrixa, zdarza sie

0

@BarcaInfo Ale dzik. Jeszcze bedziemy chlopa przepraszac za te smieszki ;)

1

@Pilka_jest_okragla katalonski johny bravo xD

0

@Kengo Wrecz grant mu sie nalezy, bym powiedzial.

0

easy 3 punkty

1

@joloskyy Przekladanie co chwile spotkan tez nie ma sensu. Covid nie popusci (a raczej sraczka z nim zwiazana), wiec albo grajmy w oslabieniu, albo zawiesmy rozgrywki. W oryginalnym terminarzu jest scisk meczow, a kiedy nadrobic zaleglosci?

0

@joloskyy No wyglada slabo, ale sklad mallorcy niewiele mniej oslabiony. Jak dla mnie gramy jak rowny z rownym (pod wzgledem oslabien) dzisiaj i wszelkie placze nie maja sensu

6

Liverpool upokorzyl nas nim bardziej niz wygrywajac z nami 4-0 w rewanzu ligi mistrzow xD

2

Dla mnie dobry deal. Pozbywamy sie dembele (i jego pensji) i mamy za free martiala.

Chyba nic lepszego nie ugramy. Ousemane, czy jak sie tam pisze jego imie, to goracy ziemniak. Roszczeniowy, przebywajacy czesto na l4, nie zaciesniajacy wiezi z kolegami z druzyny. Serio, lepiej sie go pozbyc niz ma tam dorzucic w porywach 5 bramek i 6 asyst do konca sezonu. No i jest jakas nikla szansa, ze zmiana otoczenia obudzi martiala. A jesli nie, to przeciez mamy goscia za free (bazujac na plotkach)

1

@Uukasz_93 Szczepic sie i morda w kubel, bo jak nie to nasze psy was rozszarpia, a my was dobijemy palkami.

Ten swiat pop*** do reszty.

0

Spodziewalem sie wiecej po rayo :(

2

Cos ta maszyna carletto szalu nie robi

0

@AFA90 ja nie pamietam. Stresc z laski swojej

3

@vangoor to samo bylo gadane rok temu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?