0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mati90fcb Zawsze jak podobaja mi sie koszulki, to zdobywamy tryplet.

No i coz, podobaja mi sie.

1

Uu nie moge sie doczekac meczu z valencia. Cirkawe czy bedzie nas kosic

0

Dalej ludzie sie jaraja ta szklanka? xD

1

Dalej mam za.zle xaviemu ze po mocnym poczatku w pierwszej druzynie, powinien dalej go wystawiac na srodku ataku. A nie przerzucenie na skrzydlo bo luuk...

0

@Colon Noo zajebiscie przeciwdziala - pokazuja to niemcy ktorzy maja pyerdolca z testowaniem, noszeniem maseczek, lockdownymi. xDD

2

@patrykzmc2000 Czyli co frankie out? W sumie i tak nie zachwyca, hajs by sie zgadzal, mlodzi w odwodzie.

5

@zadafcb Nie dziwota. Prawdziwa meska gra, a nie jakies szturchniecie 2 metrowego byka i faul faul rzuty uje muje dzikie weze. I te kroki na ktore kazdy ma wywalone. Dajta spokoj. Wszystko > koszykowka

0

Powtorze sie: ma 70 % szans ze bedzie dobrze. To duzo. Tyko na spokojnie chlopaka wprowadzac, a nie jak ostatnio..

0

Niech robi wypad. Jesli bez jednego rozpieszczonego dzbana mamy nie wejsc do top4, to znaczy ze sie tam jeszcze nie nadajemy. Tyle.

0

Swieta trojca. I like it

0

Da rade. Zregeneruje i wzmocni na spokojnie miesien. Ma 70 procent szans ze dobrze wybrał. Bedzie dobrze. Ilez mozna mieć pecha.

5

@jutroIV nawet katalonskie dzienniki wyleczyly sie z messiego, a fanboje ktorych tu wielu, dalej przezywaja haha

0

Jak to mowia: jesli sie boisz, juz jestes niewolnikiem. Chlop mentalnie stracony.

1

@Roobo Cos czuje ze to bedzie przybicie ostatniej deski do grobu barcy. Chlop poki co jest szklany jak porcelana.

0

Co ten Alemany to ja nawet nie. Nawet tebas mu je z reki xD

0

Araujo + Sule. Jezus maria.

0

@ZygmuntTrzeciFaza (nie)eksperta to az milo poczytac

1

@LaRoja zacznijmy od tego ze haaland poki co jest szklany i naprawde wstrzymalbym sie ze sprowadzaniem goscia. Jak dla mnie chlop jest koniem trojanskim

0

Patrzcie go jaki ambitny. A gdyby nie gol praktycznie do pustej, to jeden z najgorszych na boisku xD

26

Ja nie chce nic mowic, ale po wygraniu zaleglego meczu robi sie 12 pkt do realu, po wygraniu klasyku robi sie 9.

Moim zdaniem idziemy na mistrza. Essa

1

@KrwawiaceoczyVEB lepiej ugrac te 30 sekund. Skoro bramkarz znajduje sie w drugim polu karnym znaczy ze wynik na styku i nie ma sensu ryzykowac kolejnej akcji pod wlasna bramka

0

@Batys rownie dobrze mozna wystawic u 13.i to nie jest zart. Reprezentacja usa grala z jakims randomowymi chlopakami chyba u16 i dostaly w kiche i to ostro

1

Jutgla prosze cie. Zaskocz jak w pierwszych meczach

4

Xavi to tez mozg. Rozumialbym gdyby abde sciagnal w 1. Polowie, ale w drugiej, gdzie byl takim mini dembele? I jeszcze dal za niego nico, jakby nie patrzec pomocnika...

2

@JohnnyBarca czesc giniemy

1

3

Xavi ''daj pan spokoj'' hernandez xDDD

0

Xavi sciagaj luuka, to juz naprawde przesada.

0

@mariogbch przeciez piffko lepiej uspokaja bo zawiera alkohol i chmiel

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?