0

Cos mnie pominelo, czy bartomeu wrocil?

2

Ehh ten xavi. Kiedys trawa za dluga i za sucha, tera covid. Jakos inni nie placza, bo tez dostaja w d00pe od covid

0

3 punkty lekko.

0

Sprzedac/wypozyczyc, a jak sie nie da, na trybuny razem z coutinho i umtitti.

1

@doc Poszaleli, naprawde. Ja tylko przypominam ze mamy fatiego, ferrana, braithwaita, depaya.. O ile braith do odstrzalu, to zeby go sprzedac, musi chlop cos pograc pokazac sie. Poza tym co z jutgla? Nawet porzadnie szansy nie dostal, a ci sie spiesza, jakby jutro byl koniec swiata.

No i nie wspominam nawet o tym, ze morata to troszke podrasowany i bardziej zwinny luuk, ktory sie paleta po europie jak kloszard po rynku, bo niby daja mu szanse, ale chlop zawodzi. Nie wiem, na ladna buzke daja mu kolejne szanse czy co. W dodatku pierwszej mlodosci nie jest. Za ten hajs mozna wyrwac jakiegos perspektywicznego mlodzienca na juz. A w dalszej perspektywie to nawet i dwoch na upartego.

3

@Bocheno1 Przeciez traci sarkazmem na kilometr xD

3

Przed chwila skonczylem odkurzac, bo mam goscia przed 11. Jestem zlym czlowiekiem?

0

@Aneurysm Ale chyba sie az tak nie cenil, w tak mlodym wieku. W dodatku nie kojarze zeby sie lamal, a haalandzik co chwile patrze to na liscie kontuzjowanych, czyli jak dembus.

Nie zrozumcie mnie zle, chcialbym go za normalnie pieniadze. A te o ktorych sie mowi, nie sa normalne. To naprawde moze byc drugi dembele albo coutinho, albo dwa w jednym

0

@lukas10 Chlop ma ego wywalone w kosmos. Drugi dembele?

1

Morata... Zeby jeszcze przyszedl typo na wypozyczenie do konca sezonu, ale jesli oni chca za niego dac 30 baniek to jakis dramat

1

@dasouzar11 poka winowajce

0

@amanter czyli mbappe i haaland w realu. Oby sobie ryłło rozwalili jak my na dembele i coutinho

1

Chlop jest kur*** bezczelny. Mam nadzieje ze uda sie go pozbyc chocby na wypozyczenie. A jesli nie, to lawa do konca sezonu.

0

Takie zycie. Grasz w europie, to interesuja cie rozgrywki klubowe. Zwlaszcza jak jestes mlodym pilkarzem, masz szanse zainstniec w barcy (nawet jesli jest w lekkim dolku)

1

Goracy chlopak sadzac po zdjeciu

1

Brazylijski bajerant :Dd

0

@doc chcialbym miec tak wywalone jak dembele. Chlop dozyje 100 lat

2

@Kusco15 barca to piekny klub. jak nie tiki taka, to telenowela lepsza od trudnych spraw. Wisienka na torcie bedzie niezarejestrowanie torresa bo nie uda sie nikogo sprzedac czy tam przedluzyc

0

@Worny trudne sprawy to pikus przy naszej barcelonce. Z nia nie ma nudy

0

@Pablit oczywiscie ze tak, ale to jest zbyt optymistyczny scenariusz. Nikt nie zaplaci za gracza z polrocznym kontraktem, niestety. Nawet szejki.

2

@FafitFCB



Klasyk

2

@Comfortable_ sheldon, czy to ty? Jak mozna nie wyczuwax tak oczywistej ironii

20

Tak czytam i czytam i nie dowierzam, ze ludzie chca zatrzymac dembele za wszelka cene. Bo robi wiatr na skrzydle z ktorego rzadko co wychodzi? A moze ze siedzi czesciej na l4 niz gra? Co miedzy innymi jest potencjalnym problemem przy sprzedazy w przyszlosci. Tudziez tworzenie drabinki placowej, ktora doprowadzila ten klub na skraj?

Chlop jest kolejnym coutinho. Nie wchodzmy na te mine. Ja to bym najchetniej go sprzedal, a nawet wypożyczyl, oddal za darmo juuz teraz zeby zarejestrowac ferrana i gitara siema.

1

@kaamil1910 dembele ma 'potencjal' na bycie kolejnym coutinho. W dodatku jest szklanka (ew. Problemy ze sprzedaza w przyszlosci), ktora nie anagzuje sie w sprawy klubu, notorycznie spoznia sia na treningi i zarywa nocki przy grach... W dodatku problem drabinki placowej, ktora sie utworzy gdy dostanie to o co prosi.

Nie, nie i jeszcze raz nie. Takie uleganie piłkarzom doprowadzilo ten klub na skraj.

0

@socha za duze ryzyko dawac mu hajsu ile chce. Jest lamliwym, rozbestwionym dzieciakiem. Bedzie problem ze sprzedaniem go. Nie potrzebujemy kolejnego coutinho. Czasem trzeba przyznac sie do porazki i tyle.

0

@Gaucho bartomeu by mu dal wiecej jak messiemu xdd

0

@abram3k nie juventus sie zglasza,.tylko zostal zaoferowany. Top kek

0

@socha ales sie uwzial.

0

@Bartek22 e tam, glownie na forach. Z trybun nie dalo sie slyszec gwizdow. Mam nadzieje ze dostanie solidna porcje rpzy najblizszej okazji

0

@Murazor tez tak uwazam. Nawet bez niego top 4 nie powinno byc zagrozone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?