0

Niech spada choćby za darmo

0

No jaja xdd rozumiem sprowadzenie Alvesa za grosze, bo był topem topów na swojej pozycji i nawet w wieku 38 lat może dać więcej niż taki minigueza. Ale bartra, serio? Xd

0

@Mow_mi_Douglas posypalo sie troszke krytyki, zasluzonej swoja droga, i juz plaku plaku? Powtorze sie przy okazji innego posta: co za.mentalne panienki barca posprowadzala to glowa mala

0

@doc 100 baniek i nara. Gość z tygodnia na tydzień wygląda coraz gorzej

0

@LatajacyHolender No dziwne dziwne, ze nikt z wielkich klubow go nie chcial. Barcelona w kryzysie sie skusila, i to glownie ze wzgledu na prace w reprezentacji i sentymenty, slynne dna barcy xD

4

Banda deb*** ten ostatni zarzad. Dlatego jestesmy, gdzie jestesmy

6

Nie. Mial zbyt toksyczny charakter i holenderski nepotyzm go zaslepial. Chlop ma jedna udana przygode i to jako selekcjoner swojego kraju (gdzie domyslam sie, praca wyglada troche inaczej niz w klubie), takze ten...

3

@Barca1992 skończycie w końcu jarać się tymi zamordystami? Ładnie gadają, a koniec końców pewnie poprą albo sobie nie zagłosują w sprawie nowej ustawy kowidowej, jak to mają w zwyczaju. A nie, pardon. W sprawie zakazu aborcji akurat zagłosowali jednomyślnie...

Stare półgłówki na PiS, młode na konfe. Boże, coś Polskę

0

Mogłaby przejść ustawa na mocy której piłkarze nie powinni być zmuszani do udzielania wywiadów. Po co to komu, na co, dlaczego. 90 procent brzmi identycznie. Teksty przegranych to już 99% słowo w słowo.

0

@tomek8756 daleko mi do teoretyka spiskowego, ale to naprawdę zaczyna wyglądać jak jakaś hucpa

2

Dziadek valdes byłby lepszy niż obecnie ter Stegen. Dawać go!!

0

W takich trzeba inwestowac. Chocby co dziesiaty mial w polowie wypalic, to patrzcie - 20 mln vs taki coutinho czy dembele, a nawet frenkie de jong...

1

Musimy przestac sprowadzac te diamenty z ajaxu. Oni tylko tam dobrze wygladaja, pod wodza ten haaga. Nie mowie ze nie powinnismy kupowac mlodych, ale wylawiac troche wczesniej, nierozpragowane juz mini gwiazdy jak te z ajaxu czy chociazby dembele z bvb. Bo tani nie sa, a wcale d00py nie urywaja.

4

Co ta rodzina ma z pogodą? Xd frenkie to samo pierniczyl, że ciężko jest się zmusić do trenowania w Barcelonie, bo taka piękna pogoda xddd

Cośmy za nierobów i panienki posprowadzali, matko bosko. Jak tu cokolwiek wygrać z taką mentalnościa.

0

@domin1515 akat benc

3

Przycislo nas i podpiszemy pakt z diabłem...

1

Zachwycał tylko w BVB. Reszta jego występów to cóż... Z dużej chmury mały deszcz. Szkoda jedynie że odejdzie za darmo

0

Z ktorym kolanem ter stegen ma problem?

0

Z ktorym kolanem ma mats problemy? Bo przy tej puszczonej bramce, nie mowie ze byla do wyjecia bo strzal mocny i celny, ale chlop w ogole sie nie wybijal z prawej nogi. Wtf?

0

Wiedzialem. Po prostu wiedzialem

0

12

Toz to drugi depay, a nawet gorzej

0

@Zieliniak wiekszosc z karnych.

0

@Kamyk37 nawet jesli to tylko chwila, niefortunne ujecie to tak naprawde nie powinno go tam byc nawet. Nie po blamazu jakim jest brak awansu do 1/8. Powinien od razu zejsc do szatni. Tym pozorantom nawet udawac sie nie chce ze im choc troche zalezy.

Xavi dobrze im pojechal w szatni.

1

@Pawel13sz depay chyba podobne mial w jednak lepszej lidze francuskiej, a wszyscy widzimy co sie dzieje. no ale w sumie siasc i plakac tez nie mozna.

1

Memphis zadna strata. Dawac jakiegos mlodzika z barcy b. Chyba maja tam napastników, czy graja bez?

0

@barcelonaLM zloto

0

@bialagora zyjecie dalej milanem sprzed 2, 3 lat. Obecnie sa liderami serie a, a w lidze mistrzow zostali troszke przekreceni, no i mieli mocniejsza grupe. Innymi slowy chcialbym zeby barca byla jak obecny milan

0

@amanter Coutinho odejdzie xD Chyba jak mu sie kontrakt skonczy.

2

@Pilka_jest_okragla W sumie nie wiem co bylo gorsze w jego wykonaniu. Pomylki transferowe (no kurde, kazdy wiekszy transfer to byla porazka, to juz nie jest pech xD) czy wybore trenerskie. Gdy barca byla jeszcze mocna, miala sklad (wiem ze wspomnialem o slabych transferach, chodzi mi w tym przypadku o jakosc nazwisk + messi, wiadomo) i pieniadze, mozna bylo skusic jakiegos trenera z topu. To nie... wzielismy ernesto. A potem setiena. A potem koemana...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?