2

Komentarz usunięty przez użytkownika

48

abde - ronaldinho z notredame

2

@Cwaniak4 wykupil sie z al sadd, podpisal pakt z diablem. TOP

0

za koemana byloby juz 1:2

7

@M4G1K negatywne nastawienie przyciaga pecha. potwierdzone info.

0

@kamiVeB e tam niezrozumiala. abde w ostatnim meczu nie zachwycil, a illais cos tam pogral w rezerwach. natomiast podobala mi sie szybka reakcja ze zmiana. mlody zawodnik ktory zagral slabe 45 minut, raczej nic ciekawego w drugiej polowie nie pokaze ze wzgledu na mental. koeman by pewnie czekal do 70 minuty, albo w ogole chlopa trzymal do konca

6

abde jak biegnie to wyglada jak dzwonnik z notredame

0

@MrPGG drugi. pierwszym jest wiara w roberto

0

oho rysiek bedzie mial co wrzucic na instagrama

0

@Azi jeszcze jak

0

@Azi na instagramie

1

ruszyla maszyna

0

Szybko reaguje Xavi. Ilais nie zagral najlepszej pierwszej polowy i wprowadzamy za niego drugiego mlodego. Podoba sie mnie to. A nie czekanie do 80 minuty jak nieraz ronald...

0

@vota a dobra, faktycznie sie zblaznilem. bylem pewien ze wedka to sciagniecie zawodnika w przerwie (o ile nie bylo to spowodowane kontuzja). coz, czlowiek cale zycie sie uczy

17

No niezle. Ludzie narzekaja, ze od razu nie ma 2:0 po pierwszej polowie, w derbach z espanyolem, po zaledwie kilku treningach z nowym trenerem.

Ja natomiast widze wiecej szybszych akcji i wiecej klepanka (lepsze ustawianie i przesuwanie sie), widze wiecej prostopadlych pilek, widze przytomne podania przed pole karne jak idzie akcja flanka a nie bezmyslne wrzutki w sam srodek w najwiekszy gaszcz.

Serio, byly 2, 3 akcje po ktorych przypomniala sie barca sprzed 10 lat. A przypominam ze jestesmy dalej mocno oslabieni, gramy dzieciakami, ktore dalej nabieraja doswiadczenia.

Jak dla mnie rokuje to dobrze. Xavi, prowadz.

1

mingueza, szczegolnie za te akcje, powinien dostac wedke.

0

@icon3520 No co, kazdy chce zobaczyc maszyne xaviego. dlatego scina, nic nie poradzisz xD

0

loo panie, zaczynam miec wypieki na twarzy

1

ojojoj pique, juz opierdziel od pana trenera. pakuj mandzur xD

1

Zapachnialo stara dobra barca.

0

@KapiFCB Ciekawe gdzie robil

1

Barcelona niszczy kazdego xddd

5

Za 100 mln czemu nie... Mamy mlodych, a frenkie naprawde nie robi szalu ostatnio

1

Bedzie trzeba obejrzec inny meczyk. Ostatnio chcialem obejrzec holandia-norwegia, okazalo sie ze sa puste trybuny, wytrzymalem 3 minuty xD

Jeszcze troche tych lockdownow i bedzie trzeba se znalezc inne hobby

1

Laporta chyba chce zeby wrocil jak dani, grac za czapke gruszek.

0

Cos czuje obejrzymy nowe nazwiska w sobote

1

Da sie? Da sie.

0

@JordiAlba18 sam pamietam jak irytowal. Ale na jego obrone, a takze moja i innych kibicow w 2016 roku, wskazuje fakt, ze mial spine z zarzadem, z bartomeu chyba najbardziej. I dobrze wiem ze jak szef cie irytuje, nie szanuje to po prostu wplywa to na ciebie, na twoja prace. A dalej konczy sie to wypowiedzeniem.

Wiec ja tam alvesa rozumiem i z przyjemnoscia czekam na drugi akt.

12

Wreszcie wiem jak chlop wyglada

4

@MarioVeB! Ah nostalgia. Przypominasz mnie jak mialem 13 lat, tylko ze z ronaldinho. Nie idz ta droga, dobrze ci radze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?