FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
48
abde - ronaldinho z notredame
2
@Cwaniak4 wykupil sie z al sadd, podpisal pakt z diablem. TOP
0
za koemana byloby juz 1:2
7
@M4G1K negatywne nastawienie przyciaga pecha. potwierdzone info.
0
@kamiVeB e tam niezrozumiala. abde w ostatnim meczu nie zachwycil, a illais cos tam pogral w rezerwach. natomiast podobala mi sie szybka reakcja ze zmiana. mlody zawodnik ktory zagral slabe 45 minut, raczej nic ciekawego w drugiej polowie nie pokaze ze wzgledu na mental. koeman by pewnie czekal do 70 minuty, albo w ogole chlopa trzymal do konca
6
abde jak biegnie to wyglada jak dzwonnik z notredame
0
@MrPGG drugi. pierwszym jest wiara w roberto
0
oho rysiek bedzie mial co wrzucic na instagrama
0
@Azi jeszcze jak
0
@Azi na instagramie
1
ruszyla maszyna
0
Szybko reaguje Xavi. Ilais nie zagral najlepszej pierwszej polowy i wprowadzamy za niego drugiego mlodego. Podoba sie mnie to. A nie czekanie do 80 minuty jak nieraz ronald...
0
@vota a dobra, faktycznie sie zblaznilem. bylem pewien ze wedka to sciagniecie zawodnika w przerwie (o ile nie bylo to spowodowane kontuzja). coz, czlowiek cale zycie sie uczy
17
No niezle. Ludzie narzekaja, ze od razu nie ma 2:0 po pierwszej polowie, w derbach z espanyolem, po zaledwie kilku treningach z nowym trenerem.
Ja natomiast widze wiecej szybszych akcji i wiecej klepanka (lepsze ustawianie i przesuwanie sie), widze wiecej prostopadlych pilek, widze przytomne podania przed pole karne jak idzie akcja flanka a nie bezmyslne wrzutki w sam srodek w najwiekszy gaszcz.
Serio, byly 2, 3 akcje po ktorych przypomniala sie barca sprzed 10 lat. A przypominam ze jestesmy dalej mocno oslabieni, gramy dzieciakami, ktore dalej nabieraja doswiadczenia.
Jak dla mnie rokuje to dobrze. Xavi, prowadz.
1
mingueza, szczegolnie za te akcje, powinien dostac wedke.
0
@icon3520 No co, kazdy chce zobaczyc maszyne xaviego. dlatego scina, nic nie poradzisz xD
0
loo panie, zaczynam miec wypieki na twarzy
1
ojojoj pique, juz opierdziel od pana trenera. pakuj mandzur xD
1
Zapachnialo stara dobra barca.
0
@KapiFCB Ciekawe gdzie robil
1
Barcelona niszczy kazdego xddd
5
Za 100 mln czemu nie... Mamy mlodych, a frenkie naprawde nie robi szalu ostatnio
1
Bedzie trzeba obejrzec inny meczyk. Ostatnio chcialem obejrzec holandia-norwegia, okazalo sie ze sa puste trybuny, wytrzymalem 3 minuty xD
Jeszcze troche tych lockdownow i bedzie trzeba se znalezc inne hobby
1
Laporta chyba chce zeby wrocil jak dani, grac za czapke gruszek.
0
Cos czuje obejrzymy nowe nazwiska w sobote
1
Da sie? Da sie.
0
@JordiAlba18 sam pamietam jak irytowal. Ale na jego obrone, a takze moja i innych kibicow w 2016 roku, wskazuje fakt, ze mial spine z zarzadem, z bartomeu chyba najbardziej. I dobrze wiem ze jak szef cie irytuje, nie szanuje to po prostu wplywa to na ciebie, na twoja prace. A dalej konczy sie to wypowiedzeniem.
Wiec ja tam alvesa rozumiem i z przyjemnoscia czekam na drugi akt.
12
Wreszcie wiem jak chlop wyglada
4
@MarioVeB! Ah nostalgia. Przypominasz mnie jak mialem 13 lat, tylko ze z ronaldinho. Nie idz ta droga, dobrze ci radze.