FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore paanie, masche to przy garcii profesor byl. dobrze sie ustawial, nie odpuszczal, ale w nie tak ze faulowal, tylko byl jak taka uparta mucha.
1
To byl busquetS? xD A w reprze gra jak profesor. ehhh
0
@Kamiloza91 falcao, dzeko, giroud... wymieniac mozna bez liku. w tym klubie nic nie dziala, nawet skauting
0
@El dominatore Nie bez powodu pep oddal go z pocalowaniem reki
2
@Songo91 w sumie czlowiek zaczyna wtedy doceniac bycie zdrowym.
Swoja druga leci z dwoch dziur? U mnie tylko z jednej ale bol brzucha przepotezny.
1
@Breakdrowser taka prawda. My musimy szukac trenerskich perelek, drugiego guardiole. Moze by sie przeprosic z pimienta? Jakas wchodząca gwiazda z francji, niemiec, portugalii...
0
I cyk giroud brameczka. Nie moglismy go sprowadzic? Ehhh
1
@JohnA Wydaje mi sie ze rozumiem. Po prostu bawi kolejny wywiad (ewentualnie ten jeden wywiad przewija sie od kilku dni, stad wrazenie) w ktorym sie zali jak to nie jest ciezko byc trenerem klubu z pilkarskiego topu. Jakby nie mogl po prostu zganic tych "kibicow" i na tym zakonczyc. Wiecznie powtarza jak to ciezko nie byc trenerem. Kek.
1
Nie zebym popieral te zachowania kiboli, ale ancelotti brzmi jakby byli nie wiadomo kim, jakiej waznej i odpowiedzialnej funkcji nie pelnili xD
Milionerzy, ktorzy dostana hajs czy wygraja czy przegraja. No, moze troszke mniejszy za porazke. No beka.
22
O tym nie trzeba mowic. To po prostu widac na boisku. Nasi w ogole nie biegaja, nie szukaja stref, wolnych przestrzeni, nie ma jak zagrac prostopadlej pilki bo nikt nie wychodzi. Dramat.
3
Oo nie wiedzialem ze ma na imie Antonio
1
Barca z potegi przed ktora drzeli wszyscy, stala sie memem, bezpieczna przystania, do ktorej chodzi sie potrenowac rekreacyjnie xD
0
Taa, trudna praca. Tez chcialbym za jedna fuche (bez znaczenia czy trwa rok czy 5 lat) byc ustawionym do konca zycia. xD
0
@Katalonbar hiszpański i wloski sa podobno bardzo podobne
0
@Jacu327 pqtrzac po kwocie to koles te pol banki szybko przepierdzieli i to u buka
0
Ale przyjemnie sie oglada francuski klasyk. Taka marsylia by nas 3 do 0 pojechala ehhh
0
@ShinobiQWE pisalem to samo jak byla oficjalka xdd
2
Nieladnie tak gwizdac na swoich. Nawet jesli sa ciency
0
Co ten frenkie xdddd
0
@Khajio ojojoj, drugi dembus. Moze lepiej chlopa nie sprowadzac. Tym bardziej jak sie slyszy jakich pieniedzy zada
0
Czyli jest nadzieja dla tego swiata
0
Co sie dziwic jak dobrze dosrodkowac nie umio. Cwicza to w ogole na treningach czy co
0
Juz kiedys pisalem ze pique daje w ataku wiecej niz luukxdd
1
Koeman sciagaj tego luuka. Gramy w dziesiatke
0
Zazdroszce takim ludziom jak bartomeu pewnosci siebie i zerowej samokrytyki. Moga sobie podac reke z koemanem
0
Dawno nie widziałem tak ofensywneg atletico. Co sie dzieje
0
No prosze. Myslalem ze bedzie pogrom, a tu atleti wstaje z kolan
1
Jak my moglismy za niego dac ponad 100 baniek. xDdd
2
Pokazalby mlodym jak sie zapiernicza na boisku i szklankom, jak sie gra wiekszosc meczow w sezonie.
17
Nie da sie ukryc ze wiecej daje z przodu jak z tylu.