1

@El dominatore paanie, masche to przy garcii profesor byl. dobrze sie ustawial, nie odpuszczal, ale w nie tak ze faulowal, tylko byl jak taka uparta mucha.

1

To byl busquetS? xD A w reprze gra jak profesor. ehhh

0

@Kamiloza91 falcao, dzeko, giroud... wymieniac mozna bez liku. w tym klubie nic nie dziala, nawet skauting

0

@El dominatore Nie bez powodu pep oddal go z pocalowaniem reki

2

@Songo91 w sumie czlowiek zaczyna wtedy doceniac bycie zdrowym.

Swoja druga leci z dwoch dziur? U mnie tylko z jednej ale bol brzucha przepotezny.

1

@Breakdrowser taka prawda. My musimy szukac trenerskich perelek, drugiego guardiole. Moze by sie przeprosic z pimienta? Jakas wchodząca gwiazda z francji, niemiec, portugalii...

0

I cyk giroud brameczka. Nie moglismy go sprowadzic? Ehhh

1

@JohnA Wydaje mi sie ze rozumiem. Po prostu bawi kolejny wywiad (ewentualnie ten jeden wywiad przewija sie od kilku dni, stad wrazenie) w ktorym sie zali jak to nie jest ciezko byc trenerem klubu z pilkarskiego topu. Jakby nie mogl po prostu zganic tych "kibicow" i na tym zakonczyc. Wiecznie powtarza jak to ciezko nie byc trenerem. Kek.

1

Nie zebym popieral te zachowania kiboli, ale ancelotti brzmi jakby byli nie wiadomo kim, jakiej waznej i odpowiedzialnej funkcji nie pelnili xD

Milionerzy, ktorzy dostana hajs czy wygraja czy przegraja. No, moze troszke mniejszy za porazke. No beka.

22

O tym nie trzeba mowic. To po prostu widac na boisku. Nasi w ogole nie biegaja, nie szukaja stref, wolnych przestrzeni, nie ma jak zagrac prostopadlej pilki bo nikt nie wychodzi. Dramat.

3

Oo nie wiedzialem ze ma na imie Antonio

1

Barca z potegi przed ktora drzeli wszyscy, stala sie memem, bezpieczna przystania, do ktorej chodzi sie potrenowac rekreacyjnie xD

0

Taa, trudna praca. Tez chcialbym za jedna fuche (bez znaczenia czy trwa rok czy 5 lat) byc ustawionym do konca zycia. xD

0

@Katalonbar hiszpański i wloski sa podobno bardzo podobne

0

@Jacu327 pqtrzac po kwocie to koles te pol banki szybko przepierdzieli i to u buka

0

Ale przyjemnie sie oglada francuski klasyk. Taka marsylia by nas 3 do 0 pojechala ehhh

0

@ShinobiQWE pisalem to samo jak byla oficjalka xdd

2

Nieladnie tak gwizdac na swoich. Nawet jesli sa ciency

0

Co ten frenkie xdddd

0

@Khajio ojojoj, drugi dembus. Moze lepiej chlopa nie sprowadzac. Tym bardziej jak sie slyszy jakich pieniedzy zada

0

Czyli jest nadzieja dla tego swiata

0

Co sie dziwic jak dobrze dosrodkowac nie umio. Cwicza to w ogole na treningach czy co

0

Juz kiedys pisalem ze pique daje w ataku wiecej niz luukxdd

1

Koeman sciagaj tego luuka. Gramy w dziesiatke

0

Zazdroszce takim ludziom jak bartomeu pewnosci siebie i zerowej samokrytyki. Moga sobie podac reke z koemanem

0

Dawno nie widziałem tak ofensywneg atletico. Co sie dzieje

0

No prosze. Myslalem ze bedzie pogrom, a tu atleti wstaje z kolan

1

Jak my moglismy za niego dac ponad 100 baniek. xDdd

2

Pokazalby mlodym jak sie zapiernicza na boisku i szklankom, jak sie gra wiekszosc meczow w sezonie.

17

Nie da sie ukryc ze wiecej daje z przodu jak z tylu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?