0

@Litman bo tak chco feministki :)

0

A w barcelonie na razie wyszla mu jedna polowa z sociedad...

1

A w barcy kopie sie po czole. No dajcie spokoj, az tak gorszej kadry od reprezentacji nie mamy. Wniosek jest jeden: koeman out

0

Chcialbym miec holenderski charakter. Zaszedllbym dalej w zyciu xd

0

Enrique nawet eryczka odzyskal :o

0

@norbi77 niektorzy o wegrach mysla, a zapominaja o albanii. Ja tam pamietam te 4:1 i wynik byl duzo lepszy niz gra. W dodatku gramy tym razem na wyjezdzie

0

Tylko ja uwazam ze nawet drugiego miejsca nie zajmiemy? We wtorek pocisnie nas albania, ktora grajac na wyjezdzie ladnie se.pykala, nas uratowala wtedy
zabojcza skutecznosc. Wegry tez urwia punkty i baj baj

6

Co za kon trojanski. Dlugie i astronomiczne kontrakty, fatalne transfery. Aj szkoda slow

0

W sumie mi ten mecz tez troszke otworzyl oczy. Na poczatku myslalem oo jaka fajna opcja, belgia numero uno w swiatowym rankingu, a potem czlowiek sobie przypomina ze w sumie belgia nic wielkiego nie gra jak przychodza mocniejsi przeciwnicy, a bije ogorkow co z takimi pilkarzami w sumie nie jest jakies trudne.

12

Typowy stejgen. First shoot one goal

0

@Gall jak nic? Podniosa podatki. polski lad tym wlasnie jest.

0

Dobra jednak nie chce tego martineza

0

@AmigoBlancos wtopiliscie jak my z dembele

0

Znow chca nas wycyckac jak z tym coutinho xD

24

Araujo, pedri, fati, gavi. Moze szybciej wrocimy na salony niz myslalem..

5

Ojojoj chiellini jak oni cwaniacza to dobrze, ale przeciwko nim to juz nieladnie

0

@El dominatore przeciez tak bylo. Pamietam jak dzis. Lucho zdaje sie nawet chcial robic porzadek na miare porzadku guardioli,.ale bartomeu byl madrzejszy

2

@kamilop amigosi nie pozwalali. Dlatego tez odszedl

0

@insp1re musi piec w madrycie

3

Enrique wroc, prosze

2

Psycha siada wlochom

2

Gavi gra jak profesor

0

Ale gavi poszedl.

0

Typowy busquets jest typowy

0

@patrykzmc2000 Zamiast zatrudnic porzadnego trenera, to pakuja hajsy w juz i tak przeladowany atak. Ansu, aguero, dembele, depay, na upartego coutinho... Chocby dwie szklanki byly wiecznie kontuzjowane tzn. dembele i aguero, to wciaz mamy dwoch skrzydlowych/napastnkow i przydalby sie trener. Przez chocby srednie t, nie mowiac juz o duzym.

27

Taki puiq dalby wiecej niz luuk de jong. I to nawet w grze glowa. xD

1

@barcelonaLM w lidlu nje natrafilem na zepsutego steka, w biedronce wielokrotnie. I zdecydowanie mniej oszukuja na promocjach.

0

@Kgorecki2500 przeciez tvp sie powinno przestac ogladac, czytac juz 5.lat temu. Zwykla tuba propagandowa, w dodatku bardzo niskich lotow

1

@hazo428 bo widzi ze z tej maki chleba nie bedzie ;D

Oni chca ostatnie zaskorniaki na olmo czy innego sterlinga wydac

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?