FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Litman bo tak chco feministki :)
0
A w barcelonie na razie wyszla mu jedna polowa z sociedad...
1
A w barcy kopie sie po czole. No dajcie spokoj, az tak gorszej kadry od reprezentacji nie mamy. Wniosek jest jeden: koeman out
0
Chcialbym miec holenderski charakter. Zaszedllbym dalej w zyciu xd
0
Enrique nawet eryczka odzyskal :o
0
@norbi77 niektorzy o wegrach mysla, a zapominaja o albanii. Ja tam pamietam te 4:1 i wynik byl duzo lepszy niz gra. W dodatku gramy tym razem na wyjezdzie
0
Tylko ja uwazam ze nawet drugiego miejsca nie zajmiemy? We wtorek pocisnie nas albania, ktora grajac na wyjezdzie ladnie se.pykala, nas uratowala wtedy
zabojcza skutecznosc. Wegry tez urwia punkty i baj baj
6
Co za kon trojanski. Dlugie i astronomiczne kontrakty, fatalne transfery. Aj szkoda slow
0
W sumie mi ten mecz tez troszke otworzyl oczy. Na poczatku myslalem oo jaka fajna opcja, belgia numero uno w swiatowym rankingu, a potem czlowiek sobie przypomina ze w sumie belgia nic wielkiego nie gra jak przychodza mocniejsi przeciwnicy, a bije ogorkow co z takimi pilkarzami w sumie nie jest jakies trudne.
12
Typowy stejgen. First shoot one goal
0
@Gall jak nic? Podniosa podatki. polski lad tym wlasnie jest.
0
Dobra jednak nie chce tego martineza
0
@AmigoBlancos wtopiliscie jak my z dembele
0
Znow chca nas wycyckac jak z tym coutinho xD
24
Araujo, pedri, fati, gavi. Moze szybciej wrocimy na salony niz myslalem..
5
Ojojoj chiellini jak oni cwaniacza to dobrze, ale przeciwko nim to juz nieladnie
0
@El dominatore przeciez tak bylo. Pamietam jak dzis. Lucho zdaje sie nawet chcial robic porzadek na miare porzadku guardioli,.ale bartomeu byl madrzejszy
2
@kamilop amigosi nie pozwalali. Dlatego tez odszedl
0
@insp1re musi piec w madrycie
3
Enrique wroc, prosze
2
Psycha siada wlochom
2
Gavi gra jak profesor
0
Ale gavi poszedl.
0
Typowy busquets jest typowy
0
@patrykzmc2000 Zamiast zatrudnic porzadnego trenera, to pakuja hajsy w juz i tak przeladowany atak. Ansu, aguero, dembele, depay, na upartego coutinho... Chocby dwie szklanki byly wiecznie kontuzjowane tzn. dembele i aguero, to wciaz mamy dwoch skrzydlowych/napastnkow i przydalby sie trener. Przez chocby srednie t, nie mowiac juz o duzym.
27
Taki puiq dalby wiecej niz luuk de jong. I to nawet w grze glowa. xD
1
@barcelonaLM w lidlu nje natrafilem na zepsutego steka, w biedronce wielokrotnie. I zdecydowanie mniej oszukuja na promocjach.
0
@Kgorecki2500 przeciez tvp sie powinno przestac ogladac, czytac juz 5.lat temu. Zwykla tuba propagandowa, w dodatku bardzo niskich lotow
1
@hazo428 bo widzi ze z tej maki chleba nie bedzie ;D
Oni chca ostatnie zaskorniaki na olmo czy innego sterlinga wydac
0
Komentarz usunięty