2

Chciec to se moze. Kto normalny bedzie chcial pakowac sie w to bagno z laporta na czele? Nawet hajsu nie mamy. Musimy liczyc na drugiego guardiole, innej opcji nie widze.

0

@Toretto zmus mnie

0

Jeszcze tylko tego brakuje

0

Ta holenderska solidarnosc jest irytujaca

1

Rudy taktyk. xD

0

Ehh eric. No coz no troche sie spodziewalem. City o niego nie walczylo nie bez powodu

0

Ale sie posypalo. Przeciez to nie wygladalo tak zle do pewnego momentu, nie liczac tej wtopy z 3 minuty...

1

Nawet strejlau nie wytrzymal i parsknal smiechem xddd

0

Ter stegen odwalil szczesnego

0

@Losiex bez przesady. Wlazil tam z lawy, w dodatku nie zdecydowali sie odkupic. To o czyms swiadczy

0

@ElKamil o to to. Wolalbym 4 4 2 z puciem niz tym drewniakiem. No ale nepotyzm motzno u koemana

0

@kingJAMES bez przesady. Psioczylem przed meczem na skladz a nie wyglada to tragicznie. Brakuje tylko kogos za luuka

0

@Mankind swietnie!

0

@Katalonbar jak dla mnie to on juz jest TOP.

4

Depay tragiczny. Jak on te liczby krecil w lyonie. Jak mozna stracic w.pare miesiecy umiejetnosci? Psycha siadla, dostosowal sie mentalnie do kolegow?

4

Kurla mac, zamiast sprawdzic chlopakow i przy okazji potwierdzic swoja teorie, ze "nie ma kim grac", to kompletnie zmienia sklad i ustawienie od ostatniego meczu. A idzta w cholere...

Jak w ogole maja sie jakies automatyzmy wytworzyc z wiecznymi roszadami? Albo stawiamy na mlodziez, przyjmujemy na klate nawet porazke z benfica, albo stoimy w miejscu.

#koemanout

0

@Barca1992 po tym jak zagrali z psg, niekoniecznie

2

Za 30 melonow mozna sie wracac

0

@ElKamil mogl wygrac mecz. Teraz jest cieniem samego siebie

3

Chlop bez kontuzji. Niesamowite

1

Kessie to dzban. A niektorzy go tutaj chca. Drugi vidal i to ten u schylku kariery

1

Zaczynam sie autentycznie bac.

0

@NaFazieHitman Uhuhu, zaczyna sie pompowanie balonika, jak po meczu z sociedad. A raczej pierwszej polowie.

0

No to teraz ruszyla maszyna

15

Jesli araujo nie ma klopotow zdrowotnych, to rudy oszalal.

1

Boi sie kolejnych gwizdow?

3

@patrykzmc2000 barcelonski bieber xD

1

@Johnnie_Walker Pismaki musza o czyms pisac, chociaz niewatpliwie do kontaktow z potencjalnymi trenerami dochodzi. Niemniej laporta liczy, ze druzyna sie przebudzi i nie bedzie potrzeby wyplacania 14 melonow ronaldowi. Po prostu zarzad gra na zwloke. W podjeciu ostatecznej decyzji nie pomaga tez plaga kontuzji.

8

Ej a zauwazyliscie jak frenkie i memphis przestali grac odkad zaczely sie klopoty koemana? Jeszcze w pierwszym meczu z sociedad ok, a potem rownia pochyla.

Holenderska symbioza czy jaki czort

0

@Gosciuu norweski. Zona kumpla daje lekcje. Coz, wyciaga 5k za 70godzin w miesiacu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?