FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chciec to se moze. Kto normalny bedzie chcial pakowac sie w to bagno z laporta na czele? Nawet hajsu nie mamy. Musimy liczyc na drugiego guardiole, innej opcji nie widze.
0
@Toretto zmus mnie
0
Jeszcze tylko tego brakuje
0
Ta holenderska solidarnosc jest irytujaca
1
Rudy taktyk. xD
0
Ehh eric. No coz no troche sie spodziewalem. City o niego nie walczylo nie bez powodu
0
Ale sie posypalo. Przeciez to nie wygladalo tak zle do pewnego momentu, nie liczac tej wtopy z 3 minuty...
1
Nawet strejlau nie wytrzymal i parsknal smiechem xddd
0
Ter stegen odwalil szczesnego
0
@Losiex bez przesady. Wlazil tam z lawy, w dodatku nie zdecydowali sie odkupic. To o czyms swiadczy
0
@ElKamil o to to. Wolalbym 4 4 2 z puciem niz tym drewniakiem. No ale nepotyzm motzno u koemana
0
@kingJAMES bez przesady. Psioczylem przed meczem na skladz a nie wyglada to tragicznie. Brakuje tylko kogos za luuka
0
@Mankind swietnie!
0
@Katalonbar jak dla mnie to on juz jest TOP.
4
Depay tragiczny. Jak on te liczby krecil w lyonie. Jak mozna stracic w.pare miesiecy umiejetnosci? Psycha siadla, dostosowal sie mentalnie do kolegow?
4
Kurla mac, zamiast sprawdzic chlopakow i przy okazji potwierdzic swoja teorie, ze "nie ma kim grac", to kompletnie zmienia sklad i ustawienie od ostatniego meczu. A idzta w cholere...
Jak w ogole maja sie jakies automatyzmy wytworzyc z wiecznymi roszadami? Albo stawiamy na mlodziez, przyjmujemy na klate nawet porazke z benfica, albo stoimy w miejscu.
#koemanout
0
@Barca1992 po tym jak zagrali z psg, niekoniecznie
2
Za 30 melonow mozna sie wracac
0
@ElKamil mogl wygrac mecz. Teraz jest cieniem samego siebie
3
Chlop bez kontuzji. Niesamowite
1
Kessie to dzban. A niektorzy go tutaj chca. Drugi vidal i to ten u schylku kariery
1
Zaczynam sie autentycznie bac.
0
@NaFazieHitman Uhuhu, zaczyna sie pompowanie balonika, jak po meczu z sociedad. A raczej pierwszej polowie.
0
No to teraz ruszyla maszyna
15
Jesli araujo nie ma klopotow zdrowotnych, to rudy oszalal.
1
Boi sie kolejnych gwizdow?
3
@patrykzmc2000 barcelonski bieber xD
1
@Johnnie_Walker Pismaki musza o czyms pisac, chociaz niewatpliwie do kontaktow z potencjalnymi trenerami dochodzi. Niemniej laporta liczy, ze druzyna sie przebudzi i nie bedzie potrzeby wyplacania 14 melonow ronaldowi. Po prostu zarzad gra na zwloke. W podjeciu ostatecznej decyzji nie pomaga tez plaga kontuzji.
8
Ej a zauwazyliscie jak frenkie i memphis przestali grac odkad zaczely sie klopoty koemana? Jeszcze w pierwszym meczu z sociedad ok, a potem rownia pochyla.
Holenderska symbioza czy jaki czort
0
@Gosciuu norweski. Zona kumpla daje lekcje. Coz, wyciaga 5k za 70godzin w miesiacu.