FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dac 45 minut, a jesli wynik niekorzystny to lawa i dawac kogos komu sie chce gryzc trawe
0
I tak dlugo wytrzymal przy jego stylu zycia... Ech te slynne brudne barierki na mistrzostwach swiata 2018
2
Sledzilem la ramble i widzialem sporo negatywow po pierwszej polowie, a mi nawet ona sie podobala. Duza dynamika, walecznosc, wybieganie. W II jakby zlapali wiatr w zagle i zagrali odwazniej, zwlaszcza Dest.
Chetnie zobacze taki drugi garnitur do konca fazy grupowej. A co tam!
0
Tia. Zolw ninja od mistrzostw swiata zaliczyl regres. Co nie obejrze PSG to gosc cos tam pokiwa, ale duzo z tego nie ma. Bylby kolejna wtopa za wielkie pieniadze.
Pomijajac oczywiscie fakt, ze nas na Erica Garcie nie stac xD
4
No raczej. Pisalem po meczu z Atleti, ze chyba czas przejsc na 4-4-2 i Messi na lawe. Wpuszczac na podmeczonego rywala w drugiej polowie i moze z tej maki bedzie chleb.
0
Madrycka prasa ma ostatnio uzywanie. Oby im sie humorki troche popsuly w srode. :]
6
No fajnie fajnie, ale pora przestac zyc przeszloscia.
0
Widza ze gra guano i se daruja. Dlatego pisalem, ze w lato byla prawdopobnie ostatnia okazja na zarobieniu na Leo, no ale Bartek i fanboje wiedzieli lepiej.
1
Graja padake i jeszcze sie rzucaja. Szkoda strzepic wiadomo co.
1
Piekny to jest sezon, nie zapomne go nigdy
3
Chociaz napastnika bysmy mieli. Moglibysmy przynajmniej sprobowac taktyki na wrzutki ^^
0
Sytuacja jest tak dramatyczna, ze zaczalbym szukac nadziei w wychowankach. No i przede wszystkim lawa dla Messiego. Niestety Leo nie stanowi na obecny moment zadnego zagrozenia. Ani strzalu, ani dryblingu, uda mu sie 1 podanie na 15 prob. Juz chetniej bym widzial Puiqa w ustawieniu 4-4-2.
0
@sebo939 *Bronienie fanbojow ciag dalszy.
0
@normasubiektywna No to teraz ani 100 baniek z tytulu transferu, ani sponsorow. Kolejny swietny interes Barcelony.
2
Wszyscy to widza, tylko Rudy niestety nie.
Obaj out i zaczynamy nowy rozdzial.
0
Sprzedac typa w zimie, o ile jeszcze ktos bedzie chcial. xD Raczej City bedzie wolalo poczekac do konca sezonu i za darmoche sprowadzic Leo.
1
Moglby innym dac pare razy strzelic. Nie da sie patrzec na te wolne ostatnio. Ani sily, ani precyzji...
1
To mierne Atletico idzie po mistrza... Atletico ktore dostalo w czerep od Bayernu. Liga hiszpanska zeszla na dno dna. A zwlaszcza Barca i Real.
10
@Yosemite Alez zjazd Messiego, no i w sumei calej Barcelony.
1
@cat_r37 Ta druzyna stracila jaja nawet do udzielania wywiadow. Ja pierpapier.
0
Tak szczerze mowiac, to bez Messiego wygladaloby podobnie, a byloby 100 baniek + jego pensja czyli kolejne 100 baniek zaoszczedzone i jakies nadzieje na przyszlosc w postaci transferow. Obecnie jestesmy w czarnej...
0
@tristan87 Ta druzyna powinna miec obciete 3/4 pensji, a nie jakies tam marne 30 procent.
0
Pod koneic czekalem jeszcze na kontuzje Dembusia. To juz bylaby wisienka na torcie.
0
Dobra. Dawac tego Xaviego. Gorzej juz nie bedzie
3
8 meczow, 11 punktow. Zostalismy europejskich sredniakiem ;/
1
W Nojera sie zachcialo bawic
2
Przydalaby sie ankieta u dolu artykulu, czy jestes za superliga, czy nie.
Ja bym zaglosowal za tak. Kiedys sie wzbranialem, zylem tak samo tym romantyzmem, ale wiecie co? Zycie jest za krotkie. Zeby czekac do wiosny na konkretne widowisko, to troche przesada. Do lania ogorkow to wystarczy ligowe podworko. Na arenie miedzynarodowej ma byc konkret jatka!
0
Ta, 10 od razu. xD Amigosi cholerni
0
Depaya nie damy rady sprowadzic xD
5
Jeszcze bym tak Puiga zobaczyl zamiast Busquetsa. I tak, wiem ze nie jego pozycja, ale i tak wygladalby lepiej niz emeryt Busi.