FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arraco Niestety nie jest to takie proste. Gdyby dalo sie ot tak zabrac ze soba chociaz rodzine na gotowe (praca, miejsce zamieksznia), bo o znajomych to juz nie mowie, to juz dawno duuuzo osob by stad wyjechalo.
2
Co do ,,Najgorszego" to nasza druzyna od dluzszego czasu nie ma jaj. Jak nie idzie, to siadaja mentalnie. Tak jak po wczorajszym karnym. Gdyby to Barca grala z Szachtarem, to nie strzeliliby 2 goli w drugiej polowie, ni wafla. Raczej by to by im strzelono kolejne 2.
Nie wiem od czego to zalezy. Brak prawdziwego kapitana, brak takiego Puyola?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeraltzKatalonii Ototototo.
4
Szkoda strzepic wiadomo co. A spacerujacy Messi tylko dopelnia obraz nedzy i rozpaczy. Mial isc za te 100 baniek i spokoj. Wyniki bylyby podobne, a chociaz hajs by byl.
1
No Guardiola to chyba powinien odejsc z tego City. Nastapilo zmeczenie materialu, juz nic wiecej z nich nie wycisnie. Jak swego czasu Klopp z BVB
0
Grizz warty 80 baniek? xD Chcialbym to widziec ze ktos tyle za niego daje, zwlaszcza dzisiaj. Za 60 z pocalowaniem raczki mozna oddac w zimie. Jak doliczymy do tego jego pensje, to juz w ogole. Dzieciaki daja wiecej na boisku niz on.
0
Barca lubi ostatnio konczyc serie, wiec patrze optymistycznie w przyszlosc.
0
Klub sie pograza z dnia na dzien ta szopka pt. demokracja. Trzeba bylo w spokoju czekac do marca i tyle.
0
A ja dalej jestem za jego sprzedaza. Zrobic hype, opchnac za te 100 i czesc piesni.
1
@Janas11224 Yup. Nawet Barce i Realu ciezko sie oglada momentami
0
@mr_robot Haha true. Najswiezszy przyklad ten z Getafe.
0
Nie ma napastnika. To znaczy jest Martin, ale cos trenerzey mu nie ufaja. A wczoraj wszedl i juz cos pozytywnego zaczelo sie dziac, ale moze to bylo zmeczenie Getafe.
W kazdym razie, na miejscu Koemana, zaryzykowalbym z tym Martinem, dal mu szanse od poczatku, albo chociaz wyciagnal jakiegos wychowanka. Fatiego wyciagneli z kapelusza, to moze jakiegos napastnika by sie udalo.
9 w zespole musi byc. Guardiola 10 lat temu pokazal, ze mu nie potrzeba, ale futbol troche sie zmienil, co w sumie Pep z jego druzynami pokazuje osmieszajac sie raz po raz w Lidze Mistrzow czy nawet juz w Lidze Angielskiej.
7
Widac ze Mourinho to jego idol. Tfu.
1
Stracilem nadzieje co do niego. Trzeba sprobowac sie go pozbyc w zimie. Oby ktos zaplacil chociaz te 50 baniek
2
Kolejny Balotelli. A niektorzy jeszcze plakali tu przy okazji info ze United zainteresowane. Oddac chocby za 50 baniek, z pocalowaniem raczek.
6
Legancko, tego.
0
W sumie Messiego nie powinni nawet o to prosic. Chlop chcial odejsc, ci mu to uniemozliwi, to bajlando.
0
Az sam musialem sprawdzic, bo jakos Getafe jawilo mi sie jako ciezki przeciwnik, a tu prosze. No to vamos po 3 punkty.
0
Antek to gorszy transfer od Dembele. Change my mind.
0
No tak to jest jak sie dziadkow sprowadza.
1
@VenoM Niby tak, ale tam obnizki siegnely 10-20 procent, a u nas od razu 30. No ale tak to jest jak sie fatalnie zarzadza klubem.
0
Szokujace. Ten nierob i duze dziecko sam by z siebie nie trenowal
6
Dla mnie to jest nieporozumienie, ze nie zrezygnowano z meczow towarzyskich czy ligi narodow. Nudne jak flaki z olejem spotkania, bez chocby namiastki atmosfery przy pustych trybunach, nie mowiac o wadze tychze rozgrywek. To wszystko odbija i jeszcze bardziej odbije sie na zawodnikach. Kto wie ilu bedzie kontuzjowanych do czerwca albo beda tak zmeczeni sezonem ze beda grali na pol gwizdka w ME. Kiedy rozgrywac zalegle mecze takie jak Juve-Napoli? To bylo do przewidzenia ze takie sytuacje sie zdaza.
Tak wiem, pieniazki pieniazki i pieniazki. A co z ludzmi, co z pilkarzami, ktorych terminarz jeszcze przed tym byl napiety jak guma w majtkach? Poza tym sadze, ze nawet brak tych spotkan odbiliby sobie z nawiazka na mistrzostwach europy. Ogladalnosc bylaby niebotyczna, bo wszyscy steskniliby sie za pilka reprezentacyjna.
Skonczyc szybciej sezon, powiedzmy w kwietniu. Dajemy odpoczac pilkarzom, robimy zbiorke reprezentacji, cwicza schematy, taktyke, zgranie, jakies 2, 3 mecze towarzyskie i jedziemy z tematem.
1
Amigosi confirmed
1
Czemu od razu tego nie zrobi, skoro ma zapas? Ech takie bajdurzenie pod publiczke bez logiki i sensu.
2
Mamy pecha z Francuzami ostatnio. Griezz nie wart polowy swojej ceny, Umtitti problemy ze zdrowiem, no i Dembele nierob i cwaniaczek.Jedynie Lenglet jest w pelni wartosciowym graczem.
0
Mowi o nim jakby mial 25 lat, a gosc za rok 3 z przodu, heh. W tym wieku to sie go powinno powoli sprzedawac za jeszcze jakis rozsadny hajs...
2
https://www.wykop.pl/wpis/52569437/psg-ile-za-tego-rafinhe-barcelona-16-milionow-i-an/
Stajemy sie slawni nawet na wykopie xD
11
Szejki pewnie by rzucily te 15 melonow bez smiesznych zmiennych, no ale ,,duma" wazniejsza xD