FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Barcelona znow zrobila fajny deal. Hehe
1
@MESSIah16 Film niedostepny w twojej lokalizacji
Co to za rasizm regionalny, kurde
0
@umtiti Just Bacelona things
6
Czyli media za Bartomeu. Chcieli by myslano, ze to Ronald go wypychal.
No niezle bagno w tej Barcy, niezle.
0
To gruby teraz dowalil do pieca xD
7
Takimi tekstami tylko potwierdza plotki, ze byli amigo, nietykalni, koleczko wzajemnej adoracji, poki nie zdarzylo sie 8-2 z Bayernem.
No i niestety. Zamiast zapie*** na boisku, to sie czlapalo, przyjechalo pograc z kolegami, zamiast walczyc o trofea, glorie i dla kibicow.
Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze wypychanie Suareza na ten moment to nieporozumienie i to jeszcze, przy dobrych wiatrach, za 6 mln zmiennych. Porazka
1
Ryba psuje sie od glowy, niestety.
0
Barca zbudowala swoja obecna potege na La Masi, a teraz sie na nia wypina. Smutne.
0
Jakbym czytal o Brzeczku i jego ogniu w oczach. xD
Ech robie sie cyniczny na starosc.
2
Wszystko spoko, ale na cholere 5 lat? Typ okaze sie niewypalem i znow beda cyrki z wypychaniem zawodnika. Oby przynajmniej z pensja nie przesadzili...
7
Niektorzy pisza ze logiczne, ze nie ma co wzmaniac rywali. A dla mnie to nie jest logiczne, bo skoro jest za slaby dla Barcy nawet na lawe i probujemy go opchnac ZA DARMO, to nie powinni mu robic problemow z odejsciem, nawet do bezposredniego rywala. No bo w koncu jest za slaby czy jednak nie? Le cabaret.
0
Dla mnie to w ogole jaja, zeby nawet nie nadawdal sie na jakies slabsze druzyny, zeby ktos z pierwszej 11 odpoczal. Ten Koeman poleci szybciej niz zawital cos czuje
22
Ma swoje lata, ale zeby go nie opchnac za te 10 baniek to jakis zart. A tu jeszcze trzeba mu placic pensje xD
Ibra majac 38 lat laduje dalej bramki. No ja pierpapier...
2
Zatrudnianie wuefistow, kosztowne wtopy transferowe, zatrudnianie jakies agencje do szkalowania zespolu. Nie no wszystko spoko xD Jak to mowia: kur** kur*** lba nie urwie
2
@LuisSalvano Nie wiem co by sie musialo wydarzyc, zeby tak sie zachowac, i to w meczu sparingowym zespolu z nizin. To juz Klopp czy Simeone mniej razy ladowali na trybunach xD
5
Uhuhu 1:0. Idziemy po tryplet
1
No coz, tak bez emocji, to jesli faktycznie nie widzi w nim grajka pod swoj system, to niech go wypozycza. Szkoda zeby sie marnowal w rezerwach.
0
Niezle spawy maja w tej Barcelonie.
5
Jezus maria. Obysmy nie trafili do grupu z Bayernem.
1
Januszexy sa powazniej zarzadzane. Co tu sie...
0
@adaskooow gitara (dusza) #pdk
0
Zachwycac sie wystepami przeciwko 3 i 2 ligowcom...
0
@tomas84 Spokojnie, to tylko 2 mecze z 3 i 2 ligowcem.
0
Bartomeu pije juz kolejna meliske xD
3
No coz, jak sie placi wiecej pilkarzom niz nawet szejkowie, to tak jest. Juz nawet nie warto wspominac o super transferach za nazwiska, za jak najwieksza kwote.
2
Amigosi wiecznie zywi. Messi zostaje, to Suarez rowniez. I naprawde nie mam nic do Urugwajczyka. Szanuje za nastukanie tych wszystkich goli, zapisaniu sie w historii. Smieszy mnie po prostu jakie koleczko wzajemnej adoracji sie zrobilo w tym klubie. I najgorsze, ze mowiono o tym juz od jakiegos czasu, ale dopiero 8-2 musialo sprawic, ze podjeto w ogole jakies proby naprawienia sytuacji.
Nie mowiac o tych pozal sie boze kontraktach. Niech im jeszcze oferuja do czterdziestki te umowy...
0
Jakby to powiedzial Boniek: ,,Spokojnie"
1
No trudno. Bedzie porzadny rezerwowy na slabsze mecze. A przyszla dyrekcja niech patrzy i sie uczy jak zapobiegac takim sytuacjom.
15
Ta druzyna nie ma cojones, zeby nawet wybrac kapitana z krwi i kosci, a my tu mowimy o jakichs sukcesach sportowych i walce na boisku? Dajcie spokoj.
0
@qbarca Ehe, zwlaszcza za jego wystepami w wyjazdowych meczach ligi mistrzow xD