0

jesli to prawda, to ten klub naprawde stracil cojones. dowalic kary, jesli takie sa mozliwe, a nie jakies prosby, telefony, rozmowy. xD

0

typowy brazylijczyk jest typowy. xD im zawsze predzej czy pozniej odbija od hajsu.

1

kupowanie brazylijczykow to jakies nieporozumienie. chyba ze na rok, ograc, rozslawic i sprzedac 2, 3 razy drozej.

3

Sobie zrobili z Barcelony wypozyczalnie. Ja piernicze, co sie z tym klubem stalo.

0

W tym wiele rzeczy jest na opak ostatnimi czasy.

9

Ale zrobili fikolki z tym Benzema. Powinni ich zatrudnic w tvp.

3

gosc nic nie gra od kilku miechow, a ci dalej nim zainteresowani xD to juz sanchez ktory wrocil ledwo po kontuzji i ktory zostal z kwitkiem z barcy odeslany, lepiej ostatnio gra.


0

by mógł on zagrać z Napoli lub przynajmniej w ćwierćfinale Ligi

zobaczymy cwiercfinal jak swinia niebo

6

@Shapiro e tam. studia niczego nie determinuja. to chyba poglad starszych osob. wazne co osoba soba reprezentuje. adrian np. ma studia wyzsze i to nie byle jakie, a jak jest, wszyscy widzimy.

0

a w polsce: ,,nie wiem" ,,nie pamietam"

1

@Koriolan po prostu barca pod wodza setiena przegrala lige oraz poklocil sie z zawodnikami. valverde to byl dobry ujek i za jego kadencji prowadzili w lidze. ogolnie ludzie maja krotka pamiec.

2

cale te poganianie xaviego to dla mnie porazka. gosc jest trenerem ile, 2 lata? jest, podobno, laurent blanc na wyciagniecie reki, a ci beda kombinowac.

0

@Bartex1981 meh, az takie konkrety? brzmi jak fake. ale w sumie nawet konkretny. ci pilkarze w istocie nie wniesli nic do zespolu. pytanie czy ktos ich kupi nawet za polowe swojej pierwotnej ceny.

0

Opera mydlana. Wszystko jest w porzadku, pozar ugaszony, bedziemy walczyc i inne bla bla. Dawac porzadnego trenera, to na poczatek. Laurent starczy. Potem zmiana zarzadu.

3

na ten zarzad brakuje po prostu slow. zawiast wziac jakiegos mlodzika z rezerw zeby sie ogrywal, to wywalili 20 baniek. na paredziesiat minut jego wystepu...

3

z brazylijczykami to straszna ruletka. z porzadnych i trzymajacych dlugo forme brazylijczykow to kojarzy mi sie dani alves i ronaldo. reszta mamona, panienki, imprezki w glowie, tudziez rozne rodzaje zjazdy mentalne (coutinho czy chociazby thiago silva z psg, ktorego podobno goni do kibla w wazniejszych meczach xD)

zreszta to tylko moje wrazenie, czy jakby faktycznie mniej brazylijczykow w dzisiejszym europejskim futbolu na najwyzszym poziomie? nie liczac pilkarzy pod 30tke i wiecej. jakby kluby przestaly sie nabierac na perelki z ameryki poludniowej ;p nie liczac tych dwoch mlodzianow z realu. zobaczymy czy za rok, dwa czy nie straca magicznie swoich umiejetnosci. tez ciezko mowic, zeby byli decydujacy na ten moment. raczej maja przeblyski.

1

tak tak jeszcze raz tak. to daloby jako taka odpowiedz, czy to faktycznie kwestia swietych krow czy jednak wina trenera. no i fachowiec w porownaniu do valverde czy setiena.

0

@Encore polecam moskitiery na okno. koszt 6-10 zl.

0

@Tomo1989 cos w tym moze byc. rok temu po porazce z liverpoolem i valencia w pucharzez krola, bylo glosno, ze valverde ma poleciec, ale podobno pilkarze sie zbuntowali. no sorry, ale juz wtedy nie widzieli, ze graja srednio, ze ciułają te punkty ledwo ledwo, nawet pomijajac blamaz z liverpoolem czy przerypany final pucharu krola? ewidentnie nie chcieli zmian. za valverde, jak sie okazuje teraz, mieli lzejsze treningi i w ogole high life.

1

Proste jak kopulowanie. Na innym forum pisalem to samo przed 2 laty. W ogole wszystko w tej barcelonie od dobrych 3 lat nie dziala. Transfery to porazka, kolejni trenerzy to jakis zart. nawet przebijaly sie plotki, ze pilkarze wola sluchac sie swoich osobistych trenerow od przygotowania fizycznego czy lekarzy niz klubowych.

Potrzebny jest nowy zarzad. Nawet trener z gornej polki moze nie wystarczyc, zeby ten klub stanal na nogi.

0


Historia lubi sie powtarzac. Guardiola tez przejmowal druzyne w rozsypce. Moze jakies swieze spojrzenie na temat, efekt nowej miotly, jedna, dwie durne zmiany...

Ja bym zaryzykowal. Nie mamy nic do stracenia praktycznie. Druzyna pod wodza Setiena wyglada z meczu na mecz coraz gorzej, nie liczac jednej jaskolki jaka byl mecz z Villarreal.

1

no wiadomo, sklad jest stary. tylko co zrobic, jak nie ma hajsu, bo poprzednie transfery to byla jedna wielka porazka. tych porazek nikt nie odkupi, moze za polowe ceny...

zaufac bardziej la masii? chyba nic innego nie pozostaje.

0

@PatrychoO to chyba ten moment. rok temu udalo sie jeszcze wygrac lige, ale teraz juz niczym sie bartomeu i spolka nie obronia.

w ogole daloby sie goscia odwolac? jakies przedterminowe wybory na wniosek socios?

2

jizas... lepiej nie przechodzmy napoli, bo z bayernem znow bedzie 7up i to bez dwumeczu

1

fajny dzionek pilkarski sie szykuje. o 19:30 barcelona, o 21:40 juve - atalanta :D

1

@fifek ee tam. lipsk ich pyknie. tak samo jak atalanta psg :D

0

@JacekM jesli rzeczywistosc jest chamska, to w sumie sie zgodze.

0

W półfinale trafią na siebie zwycięzcy ćwierćfinałów 1 i 3 oraz 2 i 4. Oznacza to, że Barcelona mogłaby zmierzyć się z kimś z czwórki: Real Madryt, Manchester City, Juventus, Olympique Lyon. Ta część drabinki wydaje się trudniejsza, bowiem po drugiej stronie znajdziemy Atlético, RB Lipsk, Atalantę i PSG.

co najwyzej zmierzymy sie w polfinale.

2

sam roberdzik nas wciagnie nosem. ajjajaj.

0

naprawde az takie kontrowersje w meczu realu? jesli chodzi o ich karniaka, to widzialem na flashscore powtorke i nawet w tej slabej jakosci bylo widac kontakt, wiec jedenastka sie nalezala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?