1

@difranco Jakze to znajomo brzmi

0

@Cwaniak4 To samo pomyslalem. I taka sama biernosc narodu (socios). Jednak naprawde mamy wiele wspolnego z Katalonczykami xD #pdk

8

Co jak co, ale te zraszacze to byla wtopa na maksa. Wstyd delikatnie mowiac.

0

To juz dawno powinno byc. Meczow w klubie i reprezentacjach jest co niemiara.

25

Pokrzyczeli, pojeczeli i juz po rewolucji.

0

Sprzedazy xD Chyba na rozdawnictwie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

36

Chlodno. Kto wie czy ta wypowiedz nie ma drugiego dna. Juz za Enrique chodzily glosy, ze Messi i spolka probowali byc wazniejsi od trenera.

1

@barteq To byl wywiad kontrolowany, tzw. propaganda zeby ugasic pozar. Niestety duzo ludzi lyknelo jak pelikany.

0

@Don Lucas No co ty, nie widzisz komentarzy? Wszyscy sa happy, visca el barca, visca el messi, nic sie nie stalo, dobrze ze zostaje, wielki czlowiek xD

1

@Alanooo Mnie prosze do tego wora naiwniakow nie wrzucac!

5

Musze jeszcze dodac, ze nie kupuje tych slow ,, ze za bardzo kocha ten klub, by isc do sadu". Chcial odejsc wysylajac faks, nie zabierajac slowa co do tej kwestii, ani nawet o blamazu w Lizbonie. Odzywa sie po 10 dniach zeby ugasic pozar, bo wszyscy, z prawnikami na czele, mu powiedzieli ze jest na straconej pozycji i nikt nie zaplaci 700 baniek, ktore najprawdopodobniej nakazalby sad.

Kapitan po byku. Jesli Koeman ma jaja czy tam druzyna, ktora glosuje, to powinien stracic kapitanska opaske.

4

@CZaras Oczywiscie ze to pijarowe guano. Nawet nie padlo pytanie co po sezonie.

4

E tam. Pijarowcy zrobili robote, nawet wyszedl ten wywiad. A prawda jest taka, ze gdyby nie ten kontrakt, to dawno by go tu nie bylo. Nikt nie podjalby sie batalii sadowej i ewentualnego placenia 700 mln samego transferu, nawet rozrzutni szejkowie. Tyle.

2

Czekam na pelne trybuny i gwizdy. (:

3

Niech ten juz idzie i caly ten cyrk sie konczy.

0

@Imonkey Zmieni zdanie, jak artykul wczesniej, ze ,,bez Leo nie bedzie ogladal Barcy" xD

2

@Bruttal I jak sobie wyobrazasz pozostanie jego w zespole po tej calej farsie, ktora odstawil? Z tymi faksami, nie stawianiem sie na treningu? Uwazasz to za ok, ze nalezy mu wybaczyc, bo jest legenda klubu, bo strzela ladne gole? Nikt nie powinien byc ponad klubem. Absolutnie nikt, nawet Leo Messi.

Tak naprawde oplul ten klub swoim zachowaniem. Tak sie nie powinna zachowywac legenda, kapitan czy nawet pracownik w zwyklackiej pracy...

3

Pewnie zostanie. Barcelona cannot into transfery. Zamiast zainkasowac te 100 baniek + kolejne 100 zaoszczedzone na pensji (z podatkami), co daje laczna kwote 200 000 000, to nie, lepiej zeby odszedl za rok za darmo xD

No bo szczerze mowiac, to po calej tej farsie z odchodzeniem, nie stawianiem sie na treningu, to ktos poza skrajnymi fanami Messiego go tu jeszcze chce? Tym bardziej w roli kapitana? Przeciez to bedzie dzialac demotywujaco na innych. Nie mowiac o pelzaniu po boisku, zamiast zapie****. Kto wie czy nie strzeli calkiem focha i jak Bale bedzie sobie pykal w golfa.

1

Oddali bez wiekszego zalu Thiago za 25 baniek, gdy mial 22 lata. Ciekawe za ile teraz ewentualnie sprowadza 29 letniego zawodnika. 30, 40, 50 mln?

To jest dramat.

0

FC co łaska Barcelona

0

Ten klub stal sie memem na wielu plaszczyznach, w tym transferowej.

0

Najgorszy zarzad w historii.

0

Oo, czyzby hajs sie zgadzal?

42

Cos czuje ze Messi bedzie razem z Balem pykal w golfa do czerwca. xD

9

Dla autora i wielu wiernych fanow Leo, Argentynczyk to statystyki, piekne gole, asysty czy dryblingi, ktore przycmiewaja fakt, ze bycie sportowcem to nie tylko wczesniej wymienione rzeczy, ale rowniez charakter i zachowanie na boisku czy tez poza nim. Kto wie czy za pare lat Messi nie bedzie kojarzony glownie ze zrezygnowania z gry dla kadry narodowej i opuszczeniem Barcy po jednym sezonie bez trofeow, z aferami (i byc moze) sprawami sadowymi w tle.

Jak to mowil Leszek Miller: ,,Niewazne jak mezczyzna zaczyna, a jak konczy"

4

@10LionelMessi10 Zabawnie sie czyta ten komentarz patrzac na nick i awatar.

0

Niech to okienko sie juz konczy. Nie zdzierze kolejnych peanow na czesc Messiego xD

1

Damy rade. Bez powodu Griezmann nie zostal sprowadzany, Fati ma potencjal pokazal to nieraz, Dembele moze w koncu rozegra sezon bez kontuzji i wtedy bedzie dobrze.

Trzeba na nowo stworzyc druzyne, kolektyw. A nie zespol snujacych sie po boisku amigosow.

11

Peace was never an option

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?