2

Mamy pecha z Francuzami ostatnio. Griezz nie wart polowy swojej ceny, Umtitti problemy ze zdrowiem, no i Dembele nierob i cwaniaczek.Jedynie Lenglet jest w pelni wartosciowym graczem.

0

Mowi o nim jakby mial 25 lat, a gosc za rok 3 z przodu, heh. W tym wieku to sie go powinno powoli sprzedawac za jeszcze jakis rozsadny hajs...

2

11

Szejki pewnie by rzucily te 15 melonow bez smiesznych zmiennych, no ale ,,duma" wazniejsza xD

1

Tu by sie zmiany w srodku pola przydaly, a nie z przodu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@OzzyFCB 1:0 z levante, z dwoma strzalami celnymi i zwyciestwo z cadiz wyrwane tak naprawde ostatkami sil.

0

@Tasde Akurat Bayern poza wystepem z zalosnym Schalke, to nie jest najlepszy punkt odniesienia w tym sezonie

1

Ze tak bedziemy sie meczyc z Sevilla, ktora ostatnimi czasy jechalismy bez ogrodek, to bym sie nie spodziewal. I to jeszcze po dwoch tak obiecujacych meczach..

0

Oj cos czuje ze moze byc powtorka Manity.

0

@Faun A ja czytalem, ze szatnia mu sie zbuntowala z Messim na czele dlatego bylo goraco.

2

@slayer Oczywiscie ze tak, ale to juz kolejna z kolei wypowiedz Lucho o Messim lub w sprawie Messiego, ktora jest dosc oschla. Albo mi sie tylko wydaje...

5

Lucho jak zawsze chlodno o Messim. Ciekawe co sie dzialo w szatni za jego kadencji.

1

Wygrana 0:3, grajac w oslabieniu, z Celta na wyjezdzie... Czy ja snie?

1

Slabiutkie te grupy LM. A byl potencjal ehh

0

Cos czuje ze gosc sie okaze niewypalem. I to przeplaconym.

6

Krotko z nierobami. :D

0

Niech idzie nim znow sie polamie.

5

W II polowie Argentynczkowi zaczelo to przeszkadzac i wiklal sie w mnostwo, niestety, przegranych dryblingow, proby strzalu na sile. Ciekawe czy Ronald bedzie mial jaja posadzic Leo na lawe, jak tak dalej bedzie odpierniczal.

0

@Gregsky10 Tez to zauwazylem. w II polowie duzo przegranych dryblingow, duzo prob strzalu. Jak dalej tak bedzie robil to moze nawet usiasc na lawce, o ile Koeman ma az takie jaja.

2

Gosc jest niereformowalny. Ja bym poczekal, ogral, zeby zrobil dobre wrazenie i sie z nim pozegnal juz w zimowym okienku, nim znow sie stlucze.

0

Wszystko fajnie poza Busquetsem. Co Holender w nim widzi, do jasnej cholery

1

Moze z tej maki bedzie chleb

0

@BarcaInfo Dej, plox

1

@BarcaInfo Ale ktos poleci z dyscyplinarka

2

Co ten Guardiola, co te City. Na pewno chcemy tego Garcie? xD

0

@cchesterr43 I wtedy nic nie wejdzie. Typowe

0

@Encore Nie, bo poszedl za ponad 30 baniek.

1

Suarez - 6 mln zmiennych
Griezmann 120 mln

Atleti umie w interesy

0

@BarcaInfo Albo czerwien i biel wyszczypluja, albo faktycznie chudy. A chudy Suarez to grozny Suarez. Jeszcze bedzie tak, ze z Atleti bedziemy sie o mistrza bic, a Real zostanie daleko w tyle :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?