0

Jest!!!!!! AAaAAAAAAaaA

1

Przylutujcie!! Zaczelo to fajnie wygladac z Pedrim i Dembele ale blagam , niech ktos uderzy na te bramke

1

Jaka siata na de jongu ło boze

1

Brawo za Dembele, ale o Pedriego to sie boje :/

0

@Encore Nah. Wystarczy sie pozbyc Cou, bo mamy od luja dziesiatek w druzynie, a przynajmniej sie zarobi i pozbedzie kolejna kotwice placowa. Przydalby sie napastnik.

0

@Ratamahatta Wrecz przeciwnie. Wszyscy sa slabi xD

2

Chcialbym zobaczyc taka jedenastke ktora wybiegala z Ferencvarosem czy Dynamem. Naprawde. Czy mistrz Wegier jest az tak bardzo gorszy od Cadizu? Albo wicemistrz Ukrainy? No kurla nie sadze.

0

@Messibestplayerintheworld Tak. Dzisiaj Jordi jest tragiczny.

2

Alba zejdz ja cie prosza

0

Alba to tez moglby zejsc po 45 minutach. Tragedia dzisiaj. Ani wrzuty, ani podania, nic.

1

@ryba84 Spuscil wymownie juz jakies 10 minut temu. Kapitan haha

3

Busquets znow zaczyna. Mial dobre pierwsze 10 minut, 2 3 fajne pily, ale juz zaczyna nie nadazac, zaczyna faulowac... Dawac Alene, Puiga, kogolwiek

0

Busquets jakie pily posyla :O

2

Messi juz spuszczona glowa. Nie powiem, ten obrazek wkurza bardziej niz taki samoboj Minguezy.

0

Ta, jeszcze wiecej leszczy w lidze mistrzow. Dawac te superlige i kij w oko uefa.

1

E tam, Ronald, nie dramatyzuj. Trzeba oswajac fanbojow ze swiadomoscia, ze jesli jest mozliwosc odbicia sie od dna, to trzeba okazje wykorzystac. Nawet jesli dotyczy to sprzedazy Leo Messiego. Nikt nie moze byc ponad klubem. Absolutnie nikt.

2

Takie gadanie jakby wczesniej nie bylo intesywnosci. Moim zdaniem kluczowe bylo danie porzadnej szansy Braithaitowi od poczatku meczu, a nie na smieszne 15, 10 minut. Napadzior to jednak napadzior, czy za 100 baniek czy za parenascie. Inne poruszanie, walka fizyczna w polu karnym, odnalezienie sie w gaszczu zawonikow i tak dalej i tak dalej.

0

,,Tym samym w ataku byłoby tylko jedno wolne miejsce na lewym skrzydle, o które rywalizowaliby Ousmane Dembélé, Philippe Coutinho i Pedri."

Tylko ja uwazam, ze powinnismy sprzedac Coutinho w zimowym okienku transferowym? Jest Dembele, Ansu, rozwijajacy sie Pedri... No i pieniadze sa bardzo potrzebne, a Phillipe niebezpiecznie zbliza sie do 30, a potem juz ciezko opchnac zawodnika za dobry hajs.

2

Jest szansa sprawdzic, dac szanse Aleni czy Puigowi, a ten stawia na stare wygi. Nosz ja piernicze.

Nim sie rzucicie i powiecie, ze trener widzi zawodnikow na treningu, to chyba sie zgodzimy, ze trening a mecz to 2 rozne sprawy...

Mozna bylo zaszalec nawet z Konradem, a Ronald dosc zachwowaczo. Smutlem.

4

Ale bym obejrzal w srodku alena-de jong-puig, a w napadzie konrad-braithwaite-trincao. Koeman, musisz!

25

@marcin62 Takich pantofli to nawet nie szkoda.

1

@Rust_Cohle Te cieniasy nie musza sie podkladac

2

Ciekawe co tam u madryckiej prasy Jeszcze tydzien temu tak sie rozpisywali o problemach Barcelony xD

5

Nie da sie ukryc. 2 wystepy napastnika od poczatku i 2 dobre mecze ktore dalo i chcialo sie ogladac i konczyly sie wysokimi wynikami. Przypadek?

0

Tendencja moze sie odwrocic, a nawet powinna po ostatnich slabych wystepach. Chlopak nie wytrzymuje chyba presji. Zrobilo sie o nim troche glosniej i psycha siada. W meczu z Osasuna latal jak kurczak bez glowy. :E Co prawda nie jego pozycja...

12

Laporta ufam tobie. To od niego zaczela sie nowa era Barcy. Font to pajac, ktory chce stawiac juz na ten moment na niedoswiadczonego Xaviego. W ktoryms wywiadzie stwierdzil nawet, ze zwolni Koemana bez wzgledu na wyniki. Nosz kur... xD

0

To moze wypalic. Podoba mi sie ten sklad, no i nominalny napastnik. Wiadomo ze moze lekko odstaje poziomem, ale napastnik to jednak napastnik - inne poruszanie sie, bedzie mial okazje to przylutuje a nie bedzie podawal w nieskoncznonosc. Po 3 punkty

0

Alez jestem ciekaw na kogo postawi Koeman po wtorkowym meczu.

1

Teraz sobie uswiadomilem, ze Eleven znow pokaze Barce. Chyba 4 raz z rzedu. Ktos wie czemu tak? Zwykle pokazywali raz Real raz Barce.

18

Trzeba byc niespelna rozumu by sprowadzac Neymara. Typ ma juz 28 lat, chce zarabiac gigantyczne pieniadze, czesto mozna miec zastrzezenia do jego zaangazowania, coraz czesciej zdarzaja mu sie kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?