5

Szybko nim sie rozmysla!

2

@Gall Przy regularnej grze i zdrowymi kolanami, nie w przypadku naszego szamana.

0

Aj juz skonczcie z tym Suarezem. Tak samo Griezmann dawal rade i dlatego go kupilismy. Problem jest gdzie indziej i mozna debatowac, czy to slabi trenerzy przez ostatnie pare lat, pech na rynku transferowym (szklany Dembus) czy fatalny wybor (Coutinho, Griezmann) czy jeszcze co innego.

1

Co to za moda na zwalnianie trenerow po zwycieskich meczach? xD

0

Jeden bajdurzy o Xavim, drugi o sedziach.

Czarno to widze.

0

@PartidarioCatalan Nikt mu zle nie zyczy. To w miare obiektywna ocena sytuacji.

2

No fajnie fajnie, a teraz czekamy az znow sie stlucze i tyle z tych statystyk bedzie.

2

,,Juz" ? To znaczy ze ostatnie stawianie sie na treningach mimo dni wolnych to fakenewsy?

1

@matirix20 Jesli tak, to mea culpa.

0

To jest naprawde nieporozumienie, ile spotkan do rozegrania. Powinno sie zrezygnowac chociaz z krajowych pucharow. Wartosc tych meczow, prestiz i ogladalnosc zapewne najmniejsza...

A juz na pewno w Anglii. Tam maja FA CUP i Puchar Ligi Angielskiej xD

0

@Herbert Moim zdaniem powinni rozegrac polowe meczow, bez rewanzow. Losowac kto gra u siebie i szybko by sie mozna uwinac z liga. Puchary od 1/8 czy tam 1/16 dla tych najlepszych, i tez tylko jeden mecz.

Dodaloby to tez niejako pikanterii. Kazdy, absolutnie kazdy mecz bylby na wage zlota wiedzac, ze nie ma rewanzow. :D

0

5 lat... No troche sporo jak na grajka, ktorego nie chca w City nawet na lawe.

0

@Unf Trofea jak trofea, teraz nie bedzie oferowac nawet dobrego hajsu.

3

Jestesmy na dnie, jesli nie stac nas nawet na te 5-10 mln za porzadnego grajka. To Martin chyba wiecej kosztowal :o

0

Gosc sam sie uszkodzil. Nie bylo zadnego kontaktu z przeciwnikiem w czasie nabawienia sie kontuzji xDDDDDDD

Dobra, to jednak najgorszy transfer w historii. Na Griezmannie cos sie przynajmniej zarobi.

0

No Marca to troche poleciala z okladka. Jakbysmy regularnie punktowali z Leo na boisku...

0

Parafrazujac klasyka: ,,Niemiec mnie bije" :(

0

@WiernyKibic111 Do niego tez mozna miec pare obiekcji jak np. brak szans dla Konrada. Nie wierze ze jest gorszy od Trincao. Puiga tez w sumie chetniej bym widzial niz Busquetsa i tego Pjanica...

Ale faktem jest, ze na gowniarzach nie mozna budowac druzyny. Moga byc fajnym dodatkiem i odciazac gwiazdy w latwiejszych meczach na takim Camp Nou.

A moze... by sprobowac? Czy cos jest od stracenia? I tak ciagle tracimy punkty. :E

2

@jacek905 Szkoda ze Konrad nie dostaje chociazby polowy szans co Trincao.

16

My po prostu nie mamy pilkarzy. Z przodu cokolwiek daja 18 letni Pedri i szklanka Dembele po miesiecznej przerwie xD No ludzie zloci. Tu sam Jurgen Klopp nic by nie zrobil. Griezmann to moze rywalizowac, ale z Coutinho o miano najgorszy-najdrozszy transfer w historii. A Trincao to kolejny Andre Gomes tylko ataku :DD

Zle transfery na przestrzeni lat odbijaja nam sie czkawka. I to nie tylko z przodu.

Nie wiem jak wy, ale ja obnizam wymagania i licze na brak posmiewiska a'la mecz z Bayernem w lidze mistrzow i top 4 w la lidze.


1

Ojojojo, Fifi lawa. Jednak Koeman juz chyba tak na niego nie liczy, jak to sugerowala ktoras katalonska gazeta.

I bardzo dobrze. Sprzedac chocby za te 50 baniek z pocalowaniem raczki.

4

Sprzedac. Sprzedac te szklanke. Co z tego ze talent, jak z takim zdrowiem, u charakterze nie mowiac, bedzie bardziej utrapieniem niz wartoscia dodatnia.

0

@lukas10 Tak po prostu. Jak kolejny dzieciak z Brazylii nie bedzie Ronaldinho czy kolejny Francuz Thierrym Henry. Szansa jedna na milion

2

@BarcaSupporter Statystyki go bronia. Strzelil tylko mniej od Leo, a zagral znacznie mniej.

1

Uparli sie na tego Garcie jakby mial byc nowym Pique. xD A w miedzyczasie olewaja Depaya w promocji. Tym bardziej ze Hiszpan bedzie w czerwcu dostepny za darmo.

Ten klub jest gorzej zarzadzany niz polski januszex.

4

Ciekawe czy w innych krajach tez tak kombinuje sie z prawami do transmisji meczow jak u nas. Pamietam jak wchodzil Eleven - mial miec na wylacznosc hiszpanska, niemiecka, wloska. Okazalo sie, ze tylko ma wloska, a hiszpanska i niemiecka podzielona miedzy Canal Plus a Eleven. Potem Polsat postanowil sobie zagarnac Lige Mistrzow.

Reasumujac, zeby moc sie w pelni cieszyc pilka, trzeba wykupic 3 nie najtansze pakiety sportowe. Dodatkowo chodza sluchy, ze jacys Skandynawowie chca zagarnac Bundeslige na serwis streamingowy za kolejne kilkadziesiat zlociszy.

Chytrzy ludzie sami do tego doprowadzaja, ze ludzie po prostu olewaja ten sport. Czlowiek chce kupic jeden, dobra niech beda 2 pakiey i moc obejrzec co ciekawsze mecze, a nie analizowac co 2 lata, gdy konczy sie abonament, z czego zrezygnowac, co brac, co bardziej nam zalezy ogladac, a na koniec i tak robia cie w bambuko jak Eleven z C+.

4

Jak sie czlapie i ma wywalone na pressing...

6

Skoro mielismy bronic, to moze trzeba bylo sciagnac Messiego i wstawic kogos komu sie chce biegac? Mowia ze defensywa zaczyna sie od pressingu, a ten od napastnikow.

Oj Ronald sie pogubil. Tak mi przeszlo przez mysl ogladajac wyjsciowa jedenastke, a teraz po tym wywiadzie jestem juz tego pewny.

1

@dariooo Albo Konrad. Nie wierze ze zaprezentowalby sie gorzej od Portugalczyka.

0

@masq Nic o Coutinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?