FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM w lidlu nje natrafilem na zepsutego steka, w biedronce wielokrotnie. I zdecydowanie mniej oszukuja na promocjach.
0
@Kgorecki2500 przeciez tvp sie powinno przestac ogladac, czytac juz 5.lat temu. Zwykla tuba propagandowa, w dodatku bardzo niskich lotow
1
@hazo428 bo widzi ze z tej maki chleba nie bedzie ;D
Oni chca ostatnie zaskorniaki na olmo czy innego sterlinga wydac
0
Komentarz usunięty
1
Olmo to kolejny griezmann. No ludzie kochani. Szukac obiecujacych i tanich zawodnikow z holandii czy niemiec. To takie trudne?!
6
Za duzo przebywa z koemanem...
7
Rudy to tez moglby se darowac lazenie po mediach. Jakby sie jeszcze mial czym chwalic
0
@barcelonaLM cos pieknego. A teraz usunac gotowke, tylko wirtualny piniondz hehe
1
@GeneralXavi prawda. Koeman czepial sie mlodziaka, a nie widzial jak slabo zagral pique, jaki byl zagubiony i ogrywany?
0
@Encore a podobno tak tragicznie gra united
0
Najwazniejsza jest pewnosc siebie, heh
1
Boli mnie wielki milan
0
Za wczesnie. Dalbym szanse asystentowi koemana. Moze bedzie naszym flickiem.
5
ten angielski szlagier wyglada gorzej niz wczorajsze atleti z barca. slaba intensywnosc, tragiczna dokladnosc i piknik na trybunach
1
To sa te detale. Barca po 2 golach ma wywalone, real jeszcze to wygra. ehhh
1
@Pilka_jest_okragla Dobry trener to podstawa
0
@normasubiektywna @ElKamil @tbas @ShawnC
W sumie to macie racje. Chyba obnizylem poprzeczke przez mecze barcy. xD
5
@MesQueUnClub96 ee tam. A jak przychodzi co do czego to lider inter po raz kolejny nie wyjdzie z grupy lm
0
@ElKamil ja tam widze grozne kontry, a nawet spokoj przed.polem karnym w rozgrywaniu pilki.
0
No co jest do cholery. Espnayol cisnie ten potezny real. A moze jednak nie tak potezny i nawet my z nimi wygramy?
0
@FafitFCB ciekawe ile dostal premii za te szopke
0
@Encore z tego co pamietam to zarli sie miedzy soba, a ta cala zaglada majow to zaczela sie wraz z koncem filmu, jako takie niedopowiedzenie historii. Innymi slowy nuda
5
@zakazskretuwlewo to jakas wiedza tajemna?
0
Dawac tego trenera z rennes
0
@masterandservant jak to bez lewego
0
@Mechanik Mam nadzieje ze im tam rzuca wypowiedzeniami
0
@Pilka_jest_okragla Czemu mialby pekac? Toz to kawal chlopa, a ma dopiero 17 lat
2
pique nie ogarnia. zdejmijta go
4
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@Janas11224 dej filmik