1

@barcelonaLM w lidlu nje natrafilem na zepsutego steka, w biedronce wielokrotnie. I zdecydowanie mniej oszukuja na promocjach.

0

@Kgorecki2500 przeciez tvp sie powinno przestac ogladac, czytac juz 5.lat temu. Zwykla tuba propagandowa, w dodatku bardzo niskich lotow

1

@hazo428 bo widzi ze z tej maki chleba nie bedzie ;D

Oni chca ostatnie zaskorniaki na olmo czy innego sterlinga wydac

0

Komentarz usunięty

1

Olmo to kolejny griezmann. No ludzie kochani. Szukac obiecujacych i tanich zawodnikow z holandii czy niemiec. To takie trudne?!

6

Za duzo przebywa z koemanem...

7

Rudy to tez moglby se darowac lazenie po mediach. Jakby sie jeszcze mial czym chwalic

0

@barcelonaLM cos pieknego. A teraz usunac gotowke, tylko wirtualny piniondz hehe

1

@GeneralXavi prawda. Koeman czepial sie mlodziaka, a nie widzial jak slabo zagral pique, jaki byl zagubiony i ogrywany?

0

@Encore a podobno tak tragicznie gra united

0

Najwazniejsza jest pewnosc siebie, heh

1

Boli mnie wielki milan

0

Za wczesnie. Dalbym szanse asystentowi koemana. Moze bedzie naszym flickiem.

5

ten angielski szlagier wyglada gorzej niz wczorajsze atleti z barca. slaba intensywnosc, tragiczna dokladnosc i piknik na trybunach

1

To sa te detale. Barca po 2 golach ma wywalone, real jeszcze to wygra. ehhh

1

@Pilka_jest_okragla Dobry trener to podstawa

0

@normasubiektywna @ElKamil @tbas @ShawnC

W sumie to macie racje. Chyba obnizylem poprzeczke przez mecze barcy. xD

5

@MesQueUnClub96 ee tam. A jak przychodzi co do czego to lider inter po raz kolejny nie wyjdzie z grupy lm

0

@ElKamil ja tam widze grozne kontry, a nawet spokoj przed.polem karnym w rozgrywaniu pilki.

0

No co jest do cholery. Espnayol cisnie ten potezny real. A moze jednak nie tak potezny i nawet my z nimi wygramy?

0

@FafitFCB ciekawe ile dostal premii za te szopke

0

@Encore z tego co pamietam to zarli sie miedzy soba, a ta cala zaglada majow to zaczela sie wraz z koncem filmu, jako takie niedopowiedzenie historii. Innymi slowy nuda

5

@zakazskretuwlewo to jakas wiedza tajemna?

0

Dawac tego trenera z rennes

0

@masterandservant jak to bez lewego

0

@Mechanik Mam nadzieje ze im tam rzuca wypowiedzeniami

0

@Pilka_jest_okragla Czemu mialby pekac? Toz to kawal chlopa, a ma dopiero 17 lat

2

pique nie ogarnia. zdejmijta go

4

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@Janas11224 dej filmik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?