FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@amanter dobrze dobrE niech biora ogorka, a my pieknego haalanda i wracamy na tron
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@osa91 Moze i masz racje. Mlodzi wraz z wiekiem zmieniaja poglady, zwlaszcza idac do pierwszej pracy.
2
@don'T.R.I.P.e Po prostu wyczerpanie materialu. Ilez mozna prowadzic jedna druzyne. Nie kazdy moze byc fergusonem.
4
@DonAndrzejos FC Frajerzy, niestety. O ile coutinho robil furore i dembele tez, to do griezmanna nigdy nie mialem przekonania. Nie za takie pieniadze.
3
Co oni maja z tym doliczaniem czasu w meczach atletico xD premier league przy tym to igraszka.
1
@Emhyr A potem taki cwiakala pierniczy, ze barcelona popelnila blad oddajac chlopa. xDD Blad to zrobila w ogole go sprowadzajac.
0
Brazylijczykow to sie oplaca trzymac tak do 25 roku zycia. Potem zaczyna im odwalac na ostro.
0
@Rewolucja123 No zrobil blad chlop. W dodatku opuszczajac naprawiana reprezentacje holandii.
1
@Kgorecki2500 Skonczy sie pis, zacznie sie konfederacja. Dramat.
0
@PolskiBarcelonista10 Przynajmniej tworza, nie to co my xD
0
Jakby dali dobry hajs to czemu nie. Nadal kopie sie po czole, to ze ciut lepiej od nieokrzesanych mlokosow niczego nie zmienia.
2
Oho, slynne DNA barcelony w ostatnim akapicie xD Bojmy sie nadal nowego, na pewno daleko zajedziemy
3
@Khardan Efekt propagandy w tvp i nie tylko. Uczcie sie niemieckiego i uciekajcie do niemiec, do godnego zycia. Szkoda zycia na ten kraj i glupich mieszkancow.
2
@Kgorecki2500 niech oni nas juz wyrzuca. Polacy nie zasluguja na fajne rzeczy
0
No prosze nawet furth potrafilo sie postawic bayernowi. Nawet pomijajac bramke to statysyki lepsze od bawarczykow. Moze ich trenera trza sciagnac?
1
@Kgorecki2500 Najgorsze ze nawet tutaj ludzie twierdza ze pis po to jedno zlo xD Chyba ze to boty, podobno maowiecki i spolka maja ich sporo.
4
@Criss18Barca siatki po prostu nikt nie oglada xd
0
@Pilka_jest_okragla jakie zloto xd
0
@bartekvisca przeciez to czcze gadanie. Szukal od samego poczatku, a teraz to juz w ogole koeman pozostaje na stanowisku bo nikt nie chce sprzatac tego burdelu. Namowia xaviego albo innego samobojce i wtedy holender poleci.
1
@MesQueUnClub96 ale ale posiadanie mielismy
1
@masq oczami wyobrazni widze xaviego na konferencji: o co wam chodzi, mielismy posiadanie!!11!
1
Granie przeciwko ultra ofensywnemu bayernowi - zle. Z ultra defensywnym cadizem - tez zle.
0
Jaka kopanina xdd
0
Znow ten luuk. No ja piernicze. Juz naprawde wole 4 4 2 z rikim...
0
Oj eto eto. Pilkarz z ciebie byl zacny, ale gadasz kocopoly jak rivaldo xD
0
@rumilas Z drugiej strony nie raz bylismy swiadkami horrendalnej zmiany druzyn przy zmianie trenera, majac do dyspozycji tych samych pilkarzy.
Ja to bym w ogole zobaczyl w tej barcelonie trenera z topu, bo od, zdaje sie, 4 lat gramy jakimis setienami, valverdami i koemanami, ktorzy prowadzili co najwyzej sredniakow w swoich ligach (w dodatku nie grajac z tymi druzynami jakichs fajerwerkow). Jedynie ronald poukladal reprezentacje holandii, choc zdaje sie, ze to troche inna para kaloszy.
Wiem ze bedzie ciezko, nikt nie chce takiego bajzlu sprzatac, ale chociazby taki conte ktory jest wolny?
0
@Bulos11 Jesli nie ma to kontuzji, a nas dalej trapia. Z przodu mamy tylko Memphisa.
0
@Cwaniak4 Otototo. Mogl to znacznie lepiej ubrac w slowa.
1
Psycha is sitting xD