0

@Jakchcesz kolega mowi ze.masturbacja pomaga

0

@Koperek01 z destem faktycznie przesadzone opinie. Mial wiecej dobrych jak zlych momentow. Ale coutinho? Gol z d00py z kilku metrow. Poza tym nie pokazal nic. Mam nqdzieje ze wbije jesscze jakies farfocle i jakis frajer go kupi

3

3.punkty dzieki indywidualnosciom, zwłaszcza fatiego. Ale.to pokazuje ze druzyna ma potencjał tylko potrzeba trenera.

0

@HighestInTheRoom no witam. Dalej jest cienki. Przypadkowy gol z 5 metrow niczego nie zmienia. Pozdrawiam

0

Haha wiedzialem ze nie sciagnie pupilka depaya

0

Coutinho drze te jape bo strzelil przypadkowego gola. Pewnie calej nocy nie przespi haha

1

@pt9 dembele szklanka ale jak juz gra to cos tam szarpie. A coutinho to taki drugi robinho

0

@debu1989 aguero nie jest holendrem

0

@kamilop typowy brazol po 25.roku zycia

1

Aguero nie wejdzie bo musialby zejsc holender xddd

0

@panczo to jest nowy mourinho.

2

Zszedł fati i gra siadla. Coz za przypadek

8

troche smutne ze rocznikowo 19latek, po rocznej kontuzji, musi ciagnac ten wozek.

1

@DaPidejpi ja tam widze tylko fatiego. Bez niego bylby totalny pazdzierz

1

19 latek ciagnie barcelone... Smiechu warte

0

Nasza gra jest bardzo przewidywalna. W ogole odnosze wrazenie jakby nie wiedzieli co grac,.ze improwizuja.

0

Frenkie wyglada słabiutko.

0

Kocham cie fati

0

O kurde, spodziewalem sie bardziej wyrownanego meczu patrzac na tabele :EE a tu bayern laduje 5 w 38 minucie

1

Slusznie. Dostaniemy taki oklep, ze chlop jeszcze sie rozmysli.

1

Chlop dla niej zdradzil swojego przyjaciela. Czego sie spodziewala?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kombihorror To je chelsea, oni juz tak maja. Dlatego tez tak ciezko nam sie z nimi gra za kazdym razem.

1

@damiano996 o ibrze to samo pisali. Joaquin podobny przypadek - 40 lat i dalej calkiem calkiem pyka. Na pewno lepiej niz coutinho czy inny luuk de jong. A to tylko 2 przyklady tak na szybko. Po prostu wiekszosc jest zacietrzewiona jak ty i dlatego nie daje sie szans starszym zawodnikom.

0

Coz, sposob w jaki pozegnagl sie z bvb mogl dac do myslenia barcelonie. Jak to mowia: zdradzila raz, zdradzi i kolejny

0

@Bobski no jak to co, obecnosc ich ekscelencji wplynie motywujaco na zawodnikow xdd

4

Nasz trenejro jest toksyczny, a z takimi ludzmi nie da sie pracowac. Trzeba go wywalic czym predzej. Ten krotki epizod z reprezentacja holandii to "wypadek" przy pracy w jego mizernej trenerskiej karierze.

24

Ciekawe jakby zaoferowac mu kontrakt na rok z nie za duza pensja. Chlop zawsze mial wydolnosc. Taki Ibra potrafil wrocic do europy, to czemu nie Dani?

11

Moglby w koncu pokazac cojones i opuscic strefe komfortu. Moze naprawde dobrze by mu to zrobilo i pokazal, ze jednak drzemie w nim talent.

2

@barcelonaLM kogos jesscze obchodzi to ustawione show? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?