FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz kolega mowi ze.masturbacja pomaga
0
@Koperek01 z destem faktycznie przesadzone opinie. Mial wiecej dobrych jak zlych momentow. Ale coutinho? Gol z d00py z kilku metrow. Poza tym nie pokazal nic. Mam nqdzieje ze wbije jesscze jakies farfocle i jakis frajer go kupi
3
3.punkty dzieki indywidualnosciom, zwłaszcza fatiego. Ale.to pokazuje ze druzyna ma potencjał tylko potrzeba trenera.
0
@HighestInTheRoom no witam. Dalej jest cienki. Przypadkowy gol z 5 metrow niczego nie zmienia. Pozdrawiam
0
Haha wiedzialem ze nie sciagnie pupilka depaya
0
Coutinho drze te jape bo strzelil przypadkowego gola. Pewnie calej nocy nie przespi haha
1
@pt9 dembele szklanka ale jak juz gra to cos tam szarpie. A coutinho to taki drugi robinho
0
@debu1989 aguero nie jest holendrem
0
@kamilop typowy brazol po 25.roku zycia
1
Aguero nie wejdzie bo musialby zejsc holender xddd
0
@panczo to jest nowy mourinho.
2
Zszedł fati i gra siadla. Coz za przypadek
8
troche smutne ze rocznikowo 19latek, po rocznej kontuzji, musi ciagnac ten wozek.
1
@DaPidejpi ja tam widze tylko fatiego. Bez niego bylby totalny pazdzierz
1
19 latek ciagnie barcelone... Smiechu warte
0
Nasza gra jest bardzo przewidywalna. W ogole odnosze wrazenie jakby nie wiedzieli co grac,.ze improwizuja.
0
Frenkie wyglada słabiutko.
0
Kocham cie fati
0
O kurde, spodziewalem sie bardziej wyrownanego meczu patrzac na tabele :EE a tu bayern laduje 5 w 38 minucie
1
Slusznie. Dostaniemy taki oklep, ze chlop jeszcze sie rozmysli.
1
Chlop dla niej zdradzil swojego przyjaciela. Czego sie spodziewala?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kombihorror To je chelsea, oni juz tak maja. Dlatego tez tak ciezko nam sie z nimi gra za kazdym razem.
1
@damiano996 o ibrze to samo pisali. Joaquin podobny przypadek - 40 lat i dalej calkiem calkiem pyka. Na pewno lepiej niz coutinho czy inny luuk de jong. A to tylko 2 przyklady tak na szybko. Po prostu wiekszosc jest zacietrzewiona jak ty i dlatego nie daje sie szans starszym zawodnikom.
0
Coz, sposob w jaki pozegnagl sie z bvb mogl dac do myslenia barcelonie. Jak to mowia: zdradzila raz, zdradzi i kolejny
0
@Bobski no jak to co, obecnosc ich ekscelencji wplynie motywujaco na zawodnikow xdd
4
Nasz trenejro jest toksyczny, a z takimi ludzmi nie da sie pracowac. Trzeba go wywalic czym predzej. Ten krotki epizod z reprezentacja holandii to "wypadek" przy pracy w jego mizernej trenerskiej karierze.
24
Ciekawe jakby zaoferowac mu kontrakt na rok z nie za duza pensja. Chlop zawsze mial wydolnosc. Taki Ibra potrafil wrocic do europy, to czemu nie Dani?
11
Moglby w koncu pokazac cojones i opuscic strefe komfortu. Moze naprawde dobrze by mu to zrobilo i pokazal, ze jednak drzemie w nim talent.
2
@barcelonaLM kogos jesscze obchodzi to ustawione show? xD