1

@Tatazolwinia a niektórzy chca go za kapitana. xDd

3

@PatrychoO pique pd dluzszego czasu irytuje najgorzej ze rowniez na boisku

0

@takisobiektos to chociaz tyle

2

Lenglet to coutinho defensywy. Juz wole dac szanse szamanowi

4

Sympatyczny niemiec, zawsze guten tag mowil

0

@Barca1992 tyle jest warta ta kadra. Nasz niby najlepszy, najbardziej profesjonalny zawodnik ma wywalone jajca. Tfu. Rozwiazac to cale pzpn, a hajsy na onkologie czy cokolwiek wartosciowego

0

@JimMorrisonFCB juz lepiej wydac to na lotto. Mniej nerwow stracisz, byczku

1

Co ten xavi to ja nawet nie. Idzie nowe...

0

@Encore najlepsze ze czesto tak bywa. 5 lat temu jak zdobywali me to mieli 2x gorszy sklad.

1

@El dominatore dobre porownanie.

0

@jq91 jak se przypomne ostatnie tygodnie przed kontuzja to nawet nico > pedri

0

@Commando tez dyskusyjne, bo chlopowi sie grac nie chce. Wieczne kontuzje, konczy z reprezentacja. Jakby psg odebralo smak zycia pilkarskiego xd

0

@poskus ojojoj kolejny teskni za barca. Wypaaad. Zreszta po co on. Gavi, pedri, nico. I dajemy szanse kolejnym ze szkolki. Essa

1

@dmcteam wszyscy beda dla nas ciezarem w barazach.

0

Gavi przerasta pedriego. Niech sie kuruje, bo zaraz bedzie za nico xD

0

17 latek skradl serca kiibcow. Masakra

1

Co ten olmo :ooo

1

@VeB 1899 turnieje spoko ale te mecze kwalifikacyje to nuda jak skurczybyk. No moze poza ostatnia kolejka jak co niektorzy o cos graja

2

@Pelikanfcb jak nie masz twarzy modela i 180+ to nie warto

0

@doc czy ja wiem czy umtiti to najwiekszy problem. Moze sie odbuduje, tak naprawde nie dostal szansy w tym sezonie. Za to coutinho dostal ich sporo i chlop jest po prostu tragiczny. Nawet tite na niego nie stawia a mowil ze bedzie xdd

1

Nalezal sie taki farfocel za to jaki autobus postawili

0

@Pilka_jest_okragla albo tak trenowali za guardioli, albo xavi ich zajedzie

0

@doc Jakos mam dosc, za przeproszeniem, 5 kol z manchesteru. A sterling nigdy mnie nie zachwycal poza paroma przeblyskami. Juz wole wychowankow albo sprobowac wyhaczyc jakis mlody obiecucujacy talent. Ewentualnie zbierac srodki na konkretniejszy transfer.

1

@hayek de jong i depay podwojni agenci xdd

0

Dobra, to juz przestaje byc smieszne. xD

0

Xavi to taka dobra duszyczka, kazdemu chce dac szanse. Mam nadzieje, ze jak przyjdzie co do czego, to jednak odpali kogo bedzie trzeba.

1

@KrychaFCB no i fajnie. Dawac bonusy za kazda bramke asyste trofea i jedziemy z tematem

18

No i fajnie. To bedzie ciekawy eksperyment. Duzo niby emerytowanych piłkarzy wraca z roznych zakatkow swiata i sie sprawdzaja. W tym przypadku jeszcze mamy aspekt nostalgiczny.

0

O jeny, chce to widziec. Do tej pory glasgow cisnelo praktycznie wszystkich w lidze. Ciekawe jakby bylo za sympatycznego holendra xD

3

@AFA90 kibicow psg chyba zaczyna szlag trafiac. Messi tylko w reprze gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?