FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tatazolwinia a niektórzy chca go za kapitana. xDd
3
@PatrychoO pique pd dluzszego czasu irytuje najgorzej ze rowniez na boisku
0
@takisobiektos to chociaz tyle
2
Lenglet to coutinho defensywy. Juz wole dac szanse szamanowi
4
Sympatyczny niemiec, zawsze guten tag mowil
0
@Barca1992 tyle jest warta ta kadra. Nasz niby najlepszy, najbardziej profesjonalny zawodnik ma wywalone jajca. Tfu. Rozwiazac to cale pzpn, a hajsy na onkologie czy cokolwiek wartosciowego
0
@JimMorrisonFCB juz lepiej wydac to na lotto. Mniej nerwow stracisz, byczku
1
Co ten xavi to ja nawet nie. Idzie nowe...
0
@Encore najlepsze ze czesto tak bywa. 5 lat temu jak zdobywali me to mieli 2x gorszy sklad.
1
@El dominatore dobre porownanie.
0
@jq91 jak se przypomne ostatnie tygodnie przed kontuzja to nawet nico > pedri
0
@Commando tez dyskusyjne, bo chlopowi sie grac nie chce. Wieczne kontuzje, konczy z reprezentacja. Jakby psg odebralo smak zycia pilkarskiego xd
0
@poskus ojojoj kolejny teskni za barca. Wypaaad. Zreszta po co on. Gavi, pedri, nico. I dajemy szanse kolejnym ze szkolki. Essa
1
@dmcteam wszyscy beda dla nas ciezarem w barazach.
0
Gavi przerasta pedriego. Niech sie kuruje, bo zaraz bedzie za nico xD
0
17 latek skradl serca kiibcow. Masakra
1
Co ten olmo :ooo
1
@VeB 1899 turnieje spoko ale te mecze kwalifikacyje to nuda jak skurczybyk. No moze poza ostatnia kolejka jak co niektorzy o cos graja
2
@Pelikanfcb jak nie masz twarzy modela i 180+ to nie warto
0
@doc czy ja wiem czy umtiti to najwiekszy problem. Moze sie odbuduje, tak naprawde nie dostal szansy w tym sezonie. Za to coutinho dostal ich sporo i chlop jest po prostu tragiczny. Nawet tite na niego nie stawia a mowil ze bedzie xdd
1
Nalezal sie taki farfocel za to jaki autobus postawili
0
@Pilka_jest_okragla albo tak trenowali za guardioli, albo xavi ich zajedzie
0
@doc Jakos mam dosc, za przeproszeniem, 5 kol z manchesteru. A sterling nigdy mnie nie zachwycal poza paroma przeblyskami. Juz wole wychowankow albo sprobowac wyhaczyc jakis mlody obiecucujacy talent. Ewentualnie zbierac srodki na konkretniejszy transfer.
1
@hayek de jong i depay podwojni agenci xdd
0
Dobra, to juz przestaje byc smieszne. xD
0
Xavi to taka dobra duszyczka, kazdemu chce dac szanse. Mam nadzieje, ze jak przyjdzie co do czego, to jednak odpali kogo bedzie trzeba.
1
@KrychaFCB no i fajnie. Dawac bonusy za kazda bramke asyste trofea i jedziemy z tematem
18
No i fajnie. To bedzie ciekawy eksperyment. Duzo niby emerytowanych piłkarzy wraca z roznych zakatkow swiata i sie sprawdzaja. W tym przypadku jeszcze mamy aspekt nostalgiczny.
0
O jeny, chce to widziec. Do tej pory glasgow cisnelo praktycznie wszystkich w lidze. Ciekawe jakby bylo za sympatycznego holendra xD
3
@AFA90 kibicow psg chyba zaczyna szlag trafiac. Messi tylko w reprze gra