FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC Zeby jeszcze przyszly. Taki ajax opchnal frenkiego, van de beeka czy innego de ligta bo druzyna grala bajke. A nasi co graja?
0
Co za relacja live xD
1
@PatrychoO o rany, zapomnialem ze cos takiego istnieje. ''dzieki'' za przypomnienie
2
Dymy wieksze jak przy wyborze papieza
2
Porto, musisz. Wywalcie ten anyfutbol simeone
0
@tomek8756 no i cyk, bedzie wojna
5
W sumie to chcialbym zeby atleti wylecialo, i to najlepiej po blamazu w portugalii. Przydalaby sie zmiana na lawce trenerskiej w atleti, z calym szacunkiem do diego. Ale ten zwiazek chyba sie wyczerpal.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bykunn Sklad na to nie wskazuje
0
Potezny pep gwalcony przez asystenta zwolnionego trenera czy tam innego goscia z lapanki xD
0
@PIWOSZ89 W sumie. Skoro kobiety moga miec wiecej punktow na uczelniach/kursach za fakt bycia kobieta, to wszystko mozliwe
0
To jak jest z tym milanem. Jesli wygraja, a takze atletico, to co wtedy? Niech dla hecy jeszcze beda mieli identyczny bilans bramkowy w grupie. Od tego sezonu nie licza sie bramki na wyjezdzie, wiec slucham panstwa.
5
Kto by chcial przychodzic do 7. druzyny na polmetku rozgrywek. xD Stalismy sie sredniakiem, a czcze gadanie laporty tego nie zmienia. Nie oferujemy ani hajsu, ani poziomu sportowego. Jedyna nadzieja, ze obecna kadra odpali, ewentualnie wyciagniemy jakies diamenciki z kraju trzeciego swiata, ktore oszlifujemy i sprzedamy z zyskiem/zaczna dla nas grac pierwsze skrzypce.
1
Pimienta to jednak fachowiec byl
2
Robi wiatr ,ale szczerze to nie.przeklada sie to jakos na statystyki. Szkoda jedynie ze odejdzie za darmo
0
Boje sie, ze xavi jak koeman pozaluje powrotu do barcelony.
0
@busquets5 Taka prawda. Sa gorsi niz ja w wieku 12 lat gdy ronaldinho szalala na boiskach.Mam nadzieje ze sami sa w okolicy tego wieku, bo jesli nie... xD
1
@Pawel13sz jaki młodziutki zlatan
1
Dobra, nadzieje prysnely. Oby top4 i bez osmieszenia sie w LE.
0
Duch koemana unosi sie nad camp nou
0
Poki co najgorsze 45 minut za xaviego.
1
No jest dramat. O ile 2 pierwsze mecze dawaly nadzieje, tak znow widze marazm na boisku. Czyzby efekt nowej miotly sie wyczerpal?
0
@Batys masakracja
0
@Pustelnik o to w tej cale sytuacji chodzi, ze nie ma go jak sprzedac.
25
@Kwiatek67 ale ty masz kija w dupie gosciu
1
35 lat. Nie ma tragedii. Jesli za jakis rozsadny hajs, na przeczekanie az sie odbijemy od finansowego dnia, czemu nie. Kontuzjogenny tez chyba nie jest
0
Stare dobre napoli. Tesknilem
10
Nie odpuszcza tego meczu. Bedzie powtorka z lizbony...
0
@ZefkaKG przeciez pedri jest pomocnikiem, kek
0
No i poogladane. Mecze przy pustych trybunach to zart.