0

@ShawnC Zeby jeszcze przyszly. Taki ajax opchnal frenkiego, van de beeka czy innego de ligta bo druzyna grala bajke. A nasi co graja?

0

Co za relacja live xD

1

@PatrychoO o rany, zapomnialem ze cos takiego istnieje. ''dzieki'' za przypomnienie

2

Dymy wieksze jak przy wyborze papieza

2

Porto, musisz. Wywalcie ten anyfutbol simeone

0

@tomek8756 no i cyk, bedzie wojna

5

W sumie to chcialbym zeby atleti wylecialo, i to najlepiej po blamazu w portugalii. Przydalaby sie zmiana na lawce trenerskiej w atleti, z calym szacunkiem do diego. Ale ten zwiazek chyba sie wyczerpal.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bykunn Sklad na to nie wskazuje

0

Potezny pep gwalcony przez asystenta zwolnionego trenera czy tam innego goscia z lapanki xD

0

@PIWOSZ89 W sumie. Skoro kobiety moga miec wiecej punktow na uczelniach/kursach za fakt bycia kobieta, to wszystko mozliwe

0

To jak jest z tym milanem. Jesli wygraja, a takze atletico, to co wtedy? Niech dla hecy jeszcze beda mieli identyczny bilans bramkowy w grupie. Od tego sezonu nie licza sie bramki na wyjezdzie, wiec slucham panstwa.

5

Kto by chcial przychodzic do 7. druzyny na polmetku rozgrywek. xD Stalismy sie sredniakiem, a czcze gadanie laporty tego nie zmienia. Nie oferujemy ani hajsu, ani poziomu sportowego. Jedyna nadzieja, ze obecna kadra odpali, ewentualnie wyciagniemy jakies diamenciki z kraju trzeciego swiata, ktore oszlifujemy i sprzedamy z zyskiem/zaczna dla nas grac pierwsze skrzypce.

1

Pimienta to jednak fachowiec byl

2

Robi wiatr ,ale szczerze to nie.przeklada sie to jakos na statystyki. Szkoda jedynie ze odejdzie za darmo

0

Boje sie, ze xavi jak koeman pozaluje powrotu do barcelony.

0

@busquets5 Taka prawda. Sa gorsi niz ja w wieku 12 lat gdy ronaldinho szalala na boiskach.Mam nadzieje ze sami sa w okolicy tego wieku, bo jesli nie... xD

1

@Pawel13sz jaki młodziutki zlatan

1

Dobra, nadzieje prysnely. Oby top4 i bez osmieszenia sie w LE.

0

Duch koemana unosi sie nad camp nou

0

Poki co najgorsze 45 minut za xaviego.

1

No jest dramat. O ile 2 pierwsze mecze dawaly nadzieje, tak znow widze marazm na boisku. Czyzby efekt nowej miotly sie wyczerpal?

0

@Batys masakracja

0

@Pustelnik o to w tej cale sytuacji chodzi, ze nie ma go jak sprzedac.

25

@Kwiatek67 ale ty masz kija w dupie gosciu

1

35 lat. Nie ma tragedii. Jesli za jakis rozsadny hajs, na przeczekanie az sie odbijemy od finansowego dnia, czemu nie. Kontuzjogenny tez chyba nie jest

0

Stare dobre napoli. Tesknilem

10

Nie odpuszcza tego meczu. Bedzie powtorka z lizbony...

0

@ZefkaKG przeciez pedri jest pomocnikiem, kek

0

No i poogladane. Mecze przy pustych trybunach to zart.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?