3

@AFA90 kibicow psg chyba zaczyna szlag trafiac. Messi tylko w reprze gra

6

To jest to odzyskiwwnie pewnosci siebie u coutinho, panie tite?

4

@Jakchcesz Po prostu wstawil twitta, w dodatku ze zdjeciem. :D

0

@macio_944 To gdzie ty kupujesz te chipsy? Przecize po 5 zl sa w biedronce czy innym lidlu

0

@Encore "Jedyny plus że ludzie schudna bo nie bedzie ich stać "

Bzdura. Po prostu beda kupowac tansze/gorsze zamienniki. No chyba ze mowimy juz o skrajnej biedzie jak w korei, to wtedy tak. Ale co to za sukces xD

1

A dajcie spokoj. On sie boi powalczyc o pilke. W sumie z ta postura nie dziwota. xD

0

Na takie pol roku, czemu nie. A potem ocenic czy jest wartoscia dodatnia i powiedzmy na rok.

1

@Kismeth to samo mi przeszlo przez mysl. Historia lubi sie powtarzac

0

Ano nie strasza. Potracili sie liderzy w realu i barcy. Chociaz realowi jakby mniej bo maja benzeme, vinicius bardzo sie poprawil. Atletico zastanawia - przeciez maja mocna pake. Przydalaby im sie zmiana trenera, na kogos bardziej ofensywnie grajacego. Simeone jakby troche byl hamulcowym.

1

Ale pierniczy kocopoly. Powrot messiego w 2023 xD Albo jeszcze lepiej, dozywotni kontrakt? xD I moze frytki do tego?

8

Ciekawe jakby z nimi trenowal, czy nie mialby lepszej kondycji xD

0

@Comentateiro jeszcze dramatyczniejsze jest robienie dzieci, mieszkajac w krajach trzeciego swiata.

0

@Ciule123 z jednej strony gazeta wyborcza, a z drugiej tvp. jak zyc...

0

Czy Ronald nie mowil tak samo?

0

@Pawel13sz tyle co ostatnio na meczach haha

1

@DLFCB a i tak bronil wiecej niz ter stegen

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kto wie, moze z lepszym sztabem medycznym...

10

Alez ten balonik jest pompowany. Oby nie rypnal z hukiem

1

A ten laporta to co? Kolegow pozatrudnial ze sie tak opiera?

4

@Kapitan hawk karim?

0

@pt9 "od 8 w klubie jedza sniadanie"

sieeeet, ja mam dopiero apetyt po dziesiatej. No nic, po karierze w en bi ej

1

Chlop walnal focha, ze wchodzi dopiero za kontuzjowanego 19 latka. :3 jego ego ucierpialo. A wiadomo ze jest duze. Pamietam chyba z rok temu jak strzelil bramke po kilku slabszych spotkaniach i uciszal krytykow, albo to byla celebracja z nasluchiwaniem - w kazdym razie wiadomo o co chodzilo. A potem przez kolejne pare znow brak goli, asyst, dobrej gry. Typ jest zalosny po prostu. Kiedys myslalem ze dembele to najgorszy niewypal, ale nawet francuz grajac tak rzadko daje wiecej od brazylijczyka.

0

@A_Gomesinho_21 cienka ta sevilla. Ida na raz xdd

5

@tomek8756 Oczywiscie. Plod do 3 miesiaca nie czuje absolutnie nic. Jest tylko zlepkiem komorek. Wpadka moze sie zdarzyc kazdemu, zadna antykoncepcja nie daje 100 % gwarancji. Dzieci powinny miec osoby, ktore absolutnie tego chca, a nie dlatego, ze nie mogli zrobic skrobanki. Potrzebujemy wiecej nieszczesliwych, niekochanych, zle wychowanych, biednych/glodnych dzieci? Bo na pewno nie planeta, ktora juz ledwo zipie.

A tak w ogole to na dzieci powinna byc licencja. Nie kazdy sie nadaje na rodzica i nie powinien miec dzieci, bo ma takie widzimisie. Wiekszosc chorob psychicznych i samobojstw tez nie bierze sie z powietrza, tylko jest rezultatem toksycznego wychowania, albo calkowitego jego braku. Sprobujcie adoptowac zwierzaka ze schroniska. xD Przeciez to jakis monty python, ze byle kto moze stworzyc nowe zycie, ot tak.

0

@Cvbn Tak czlowiek patrzy na ten arsenal i zastanawia sie, ze moze zwolnienie koemana bylo pochopne :D Wszakze arteta tez mial poleciec jeszcze 2 tygodnie temu, mieli fatalna serie. A tu prosze.

0

@Pilka_jest_okragla Niech spada nawet za drobne.

2

No niestety tak wyglada okres przejsciowy. Oby tylko bylo top4 i xavi okazal sie lepszym trenerem niz chociaz koeman.

9

@bartekvisca Taa, sprobuj powazniej zachorowac to sie przekonasz jak kompleksowa jest to opieka. A czemu mamy sie skladac? Bo zyjemy w spoleczenstwie. Czesc sie sklada na chorych mimo ze maja konskie zdrowie, inni sie skladaja na muzea, teatry mimo ze wola obejrzec kabaret czy m jak milosc, inni na place zabaw, mimo ze nie posiadaj dzieci.

Tak wyglada zycie w spoleczenstwie.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?