4

Przeciez to jak naplucie w ryłło xdd na miejscu lewego bym tam nie jechal nawet

I nie chodzi nawet o to czy zasluzyl czy tez nie, ale o sam fakt ze stworzyli na szybciora takie wyroznienie...

0

Nie ma to jak lapczywi agenci, ktorzy chca skasowac prowizje. Niech idzie i tak kwestis czasu az znow sie szklanka zbije

0

@tomek8756 na trybuny dziada

1

Meczycho w mediolanie.

0

@Nano22 jakby to powiedzial zbyszek: nie warto bylo kurła

5

@FCBurnley gorzej. Bvb chociaz.hajsy dostalo xddd

0

@agaFCB lizus +±+++++

4

@Przemek2323 ...i sie nigdzie nie wychodzi, nie kupuje bliskim prezentow, czyha sie non stop na promocje, bron boze nie jada sie takich rarytasow jak pizza czy dobry burger, urlopy spedza w domu, cola tylko na swieta. W sumie tak, wegetując da sie przetrwac za mediane xdd

1

@PatrychoO no co, chce zostac ale za dobry pitos. Nie ma pitosu, nie ma gry. Proste. ^^

15

A mi sie to podoba. Draznilo mnie od jakiegos czasu, ze barca musi grac po barcelonsku, mimo ze nie przekladalo sie to na wyniki. Zadawalem pytanie: czemu by nie pograc na kontry, nie oddac troche inicjatywy, skoro mamy do czynienia z autobusem/murem, wyciągnąć przeciwnika. Ciekawe czy to bylo intencjonalne, a moze taktycznie zostal zjedzony xavi. W kazdym razie udalo sie i moze w tym szalenstwie jest metoda

0

@bartekvisca A czego innego mozna bylo oczekiwac? W bvb tez robil smrod, zeby przejsc do barcy, i zaloze sie ze to nie byl tylko jego pomysl. Tyle ze dortmund chociaz hajsy dostal, a nas bombelek wychucha po calosci.

1

Jest, paradoksalnie, az za dobry. Niestety jakies szejki czy inne tuzy z premier league go nam ukradna.

1

@l0Messini Telefon slabo zlicza kroki w porownaniu do opaski, ktora i tak nie jest idealna, takze z przymruzeniem oka bym sie chwalil tymi wynikami xD

0

@kkbarca O matko, przeciez chlop gorszy od depaya. xD

28

No coz, karma wraca. Pamietam jak zawodnik podjudzany przez barce buntowal sie, wymuszal transfer. No i mamy za swoje. Poza tym placenie takich horrendalnych pieniedzy to jednak glupota byla. Dzieciak, ledwie co tam pokrecil w bundeslidze i juz takie pieniadze. Nie, to nie moglo sie udac. Takie perelki to trzeba wyciagac jak kosztuja jeszcze grosze. Jak sie nie sprawdzi, to zawsze mozna opchnac za niewiele mniej i szukamy dalej. Mam nadziej ze laporta bedzie tak dzialal. W sumie nie ma i tak za bardzo wyboru.

0

Nie dziwota ze city go oddalo. Moze podobnie bedzie z ferranem? xD

2

@ElKamil sa na 11 miejscu w tabeli. Tak, sa średniakiem w tym sezonie

0

to juz naprawde przestaje byc smieszne. dawac luuka

2

@blazeq barcy a w sumie tez

5

puić musi byc zalamany

1

Nie mamy kasy a dalej nia szastamy. Nie ma tanszych opcji na tanszych rynkach? I tak jeden zawodnik duzo nie zmieni (no chyba ze jest sie messim czy innym ronaldinho w primie). Poza tym jak slysz eze ktos moze grac na pierdyliardzie pozycji, to czesto znaczy, ze na zadnej z nich nie gra dobrze.

0

@DonMatteo901 z jakiego to meczu

1

@damian16161212 smieszki z czlapania nie wziely znikad. A statystyki... Jakby w bayernie tak grali na lewego jak w barcy na messiego, to chlop mialby z 20 goli wiecej

4

Boje sie ze nie przedluzy. On robi 3x lepsze wrazenie niz pedri. Pewnie najwieksi sie juz z nim potajemnie kontaktuja i oferuja niebotyczne pieniadze i projekt sportowy.

Autentycznie to byloby az za piekne jakby przedluzyl

2

@eckov przeciez kazdy wie ze zdrowy jest swietny. No ale wlasnie, zdrowie.

0

To co, jutro info ze bembele kontuzja? ;D

0

Depay 1 za ten mecz..co pilka do niego to wszystko w leb

0

@Shroud przez caly pobyt w barcelonie

1

Ze xavi chlopa nie sciagnal w.70 minucie to po prostu dramat.

0

@dafik85 ano fatalny. W styczniu musi przyjsc napastnik, albo niech wygrzebuja kogos z rezerw. W sumie czy illais to nie jest napastnik cxy bardziej skrzydlowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?