4

@Bogan wydaje mi sie ze obie formy sa poprawne.

0

Ale zeby nie napisac w obronie araujo ze nie zagral na swojej pozycji to kpina.

1

@Przemek2323 kolejny malkotent. Kij z fajna gra i miazdzacymi statystykami, kij ze xavi pracuje w polowie sezonu przez ile,.poltora miesiaca? Kij ze mamy 10 kontuzji/wykluczen za kartki w wiekszosci waznych zawodnikow.

0

@ściah czyli ter stegen i barca traca gole po strzalach zycia przeciwnika. Coz za przypadek, fatum wrecz.

0

@patrykzmc2000 no przy tym punkcie zachowuje powsciagliwosc. pamietamy letnie okienko, no ale sam mati to zapowiada, wiec w sumie nadzieja sie tli

0

@ściah wyjasnisz fenomen polepszania skutecznosci przeciwnikom barcy? Mimo ze nie tworza sobie wielu sytuacji jak chocby dzisiaj elche (3 strzaly celne, 2 gole) ? Tak jest w co drugim meczu, a moze i nawet co poltora.

0

No nawet troche sie jaram po dzisiejszym zwyciestwie i taka jasniejsza przyszloscia. Abde kolejny fajny meczyk, ferran tez calkiem ladnie sie pokazal, gavi kosmita, nico brameczka, cavani coraz blizej, alameny zapowiada ruch w styczniu w obydwie strony. A do tego jak sie wszyscy wykuruja to juz w ogole bajka.

1

@Pawel13sz i to jest napadzior z krwi i kosci. Aguero tez byl spoko, ale centymetry to jednak centymetry.

1

No przynajmniej tutaj nie uda sie farciarzowi simeone.

0

Jak maszyna mowi o kims innym maszyna to cos znaczy

0

@arasz1819 gadka jak gadka, po prostu jest cienki. Koeman go troche na sile forsowal i faktycznie mu wyszly 2, 3 mecze na poczatku ,przede wszystkim pod wzgledem zawzietosci.

0

@zaiks a ja zapytam tak: czy to nie dziwne ze nasi rywale notuja 80 procentowa skutecznosc strzalow? Maja po 2 3 sytuacje i padaja bramki. Czy to jest normalne? I nie mowie o dzisiejszym meczu. Tak wyglada wiekszosc meczow w ostatnim czasie.

2

Mlodziez sie lepiej oglada od starych, ewentualnie grajacych tu od przynajmniej 2 lat. Glownie mowa tu frenkim, alba tez nie dojezdza, mats moze i bez wiekszej winy ale nie dziwne jest to ze przeciwnicy maja z 80 procent skutecznosci w meczu z nami?

Dawac mlodych czesciej. Wypad z tymi coutinhami, depayami strzelajacymi glownie z karnych, de jongami wszelakimi. Dawac nawet bramkarza z barcy b!

4

@kuz ludziu, zagralismy praktycznie mlodzieza, mamy chyba z 10 kontuzji, i trenera ktory pracuje z poltora miesiaca.

I nie wygralismy fartem, mecz poza 2 wylewami w obronie, bardzo fajny z mnostwem sytuacji. No i 3 pkt...

0

@Pilka_jest_okragla chlop tu nie pasuje. Mial moment jak strzelal brameczki rok temu ,ale poza tym to cienko. Lepszy dziadek busquets, a pedri zaraz wraca z kontuzji. 70 baniek i nara

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To byl gavi, zlote dziecko. Nie moglo byc spalonego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz a jak człowiek pisał rok a nawet wcześniej że dawać młodych to nie...

5

@Gaz owszem, bo piłeczka chodzi

11

Mieć 17 lat i słyszeć skandujace twoje nazwisko camp nou... Przecież to ja mam ciary, a co dopiero gavi

0

Flaszbaki i to przyjemne flaszbaki

0

@Huberc1kk taki lepszy xddd gavi jest lata świetlne przed katalońskim bieberem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ruszyła maszyna

2

No i co, nie szło szybciej dawać młodym szans w ataku? Tylko wystawiać Coutinho czy innych de jongow?!

1

Ten smieszny wirus obrzydza nawet futbol. Nie dosc ze puste trybuny (na razie niemcy, austria, holandia) to jeszcze jakies walkowery, bo pilkarze, choc zdolni do gry, nie moga zagrac z powodu dodatniego testu xD

Cyrk na kolkach.

1

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1639748788yB6LLrotlH6ayUO4aqpwcn.jpg

Dzisiejsze glosowanie w sejmie.

Pewnie gdyby chodzilo o rodzenie dzieci bez glowy, to nie byloby wstrzymywania sie. xD

Jak se pomysle, ze duza czesc tutejszych uzytkownikow tasuje sie do nich, to po prostu mnie skreca.

0

@El dominatore jeśli to prawda z tą silownia to... A zresztą szkoda klawiatury

0

Chyba nie mamy kasy na takie zabawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?