FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kusco15 w sumie moze dembele jest bystrzejszy niz myslimy i gra w szachy 5d. Zanim sprowadzili ferrana, obiecal ze przedluzy na dobrych dla barcy warunkach, a jak juz podpisali kwity za torresa to cyk, dawac lepszy hajs bo nie zarejestrujecie nowego nabytku. xDd
0
@MarioVeB! Jakbym znal to bym nie pytal
0
Mozna dembele wyslac do barcy b? To byloby piekne. Ciekawe jakie mialby staty xD
0
@Criss18Barca bo fajnie jakby zostal na ludzkich warunkach, ale jesli ma byc kolejna drabinka placowa, to nara. Tym bardziej ze messim to on nawet w 1/4 nie jest.
2
Pali sie pod dupa, bo widzi co robia gavi i nico
1
@Alustic dlatego napisalem ze chce wierzyc, samemu w to watpiac ..
0
@Harnas2 ja tam chce wierzyc, ze to takie oczko w nasza strone. Namowil wlodarzy city ze kontuzja stopy, ze bla bla nie wiadomo co z nim bedzie a w ogole to preferuje inny typ gracza.
0
@pauletaa good boi, lap ciasteczko
11
55 mln za chlopa z niezaleczona kontuzja + nie wiadomo czy bedziemy go w stanie zarejestrowac przez zime. :D
1
@B jak BARCA Mowi sie o 4 ratach. Pewnie znalezli kruczek w regulaminie, ktory pozwala na takie cos. Mam nadzieje tylko, ze nie wykorzystaja go do kupienia za bajeczna sume haalanda. Chlop nie jest wart tych pieniedzy, o ktorych sie mowi. Zreszta dosc czesto ostatnio kontuzjowany.
0
Ale bede kisnal jak sie okaze ze nie zaleczy tej stopy i bedzie mu sie ciagle odnawiac, a martin nazario dalej bedzie ciagnal ten wozek.
0
@Songo91 jak narod zubożeje, i to tak porzadnie, to wtedy straca wladze. A czy następcy ich rozlicza? Jakos watpie.
2
37 procent nie wierzy w top 4. Top kek.
0
@czosnekfcb dotyczy kijowych mandarynek z twarda skorka. Klementyki top. Zwlaszcza te z lisciem w koszyczku w biedronce. Obiera sie wyjatkowo lekko, zawsze pyszne i bez pestek.
25
Bylby glupi, gdyby nie stawial. Solidny obronca, a jak gra u siebie, na srodku obrony, to juz w ogole sciana.
3
@RosjaninBut Chyba tak. Pewnie argumentem bylo: "no jak sie pokaze to ktos go od was w koncu kupi, i tak u was siedzi na lawie."
I szczerze, mieliby racje xD
20
Nawet kluby z premier league kreca nosem na jego pensje. Dzieki, bartek.
3
@KibicBarcy84 Niby taki talent, niby winna barcelona, ale jakos nikt go nie chce nawet wypozyczyc. Raz sprobowal bayern i oddal po sezonie...
0
@FCBurnley Przeciez nikt nie chce coutinho, nikt nie chce umtittitego. Probujemy sie ich pozbyc, zwlaszcza brazylijczyka, od bodaj 2 sezonow i co najwyzej bayern go wypozyczyl i po sezonie oddal. Wiec naprawde watpie, by ktos go zechcial (nawet oplacic tylko potezna pensje).
Wiec dalej uwazasz ze uda sie pozbyc prawie 30 letniego goscia z potezna pensja, ktory kopie sie po czole, po czym ostatecznie znow laduje na lawie, bo 17, 20 latki daja wiecej? Moim zdaniem nie, dlatego wypad na trybuny. Albo dac mu takie ultimatum i to jeszcze przed zimowym okienkiem. Albo obnizasz wymagania i sie gdzies przenosisz, albo chociaz obnizasz pensje u nas, albo wylatujesz na trybuny, nawet nie przylaz na treningi. Krotko.
1
@HarveySpecter moze oryginalnie, ale ja kojarze jakiegos rockmana o bieberze. W sumie znamienne, ze biebera znam a tego ktory go obrazal, juz nie xdd i bynajmniej slucham justina xd
1
@AdiKingu96 Who, the f***, is coutinho? xD Parafrazujac pewnego muzyka na temat innego muzyka ;]
11
Wypad na trybuny i tyle. Chca grzac dupsko za ciezki hajs, prosze bardzo. Ale niech czuja sie choc lekko upokorzeni. W sumie moze dobrze wyjdzie. Ta dwojka powinna zostac symbolem rzadow bartomeu, jak NIE powinno sie zarzadzac klubem.
0
@klopx Dobre pytanie. Jest neto, jest pena. Nie dadza im szans, zwlaszcza peni, bo w sumie neto jakies tam dostal, i tak o w odstawke pojdzie? Bezsens.
9
@DejMian111 Zmierzalismy w tym kierunku, to prawda. Ale uwazam iz nastapil zwrot i idziemy w dobra strone. Jeden maly transfer daniego alvesa niczego nie zmienia w tej kwestii. Tak jak nie zmienil w przypadku dzisiejszego milanu sprowadzenie ibry (a mozna uznac transfer szweda na dosc wielki plus dla milanu biorac pod uwage kwoty)
W sumie punktem zwrotnym bylo odejscie messiego. Szkoda ze nie rok wczesniej to jeszcze bysmy zainkasowali 100 melonow + oszczednosc na jego pensji i w ogole ruszylibysmy pelna para ze zmianami.
No ale w sumie bartomeu wtedy rzadzil to znow kupilby jakiegos leszcza za 120 baniek, mlodzi dalej w odstawce, i tyle byloby z rewolucji. xD
0
Mam flaszbaki z messim w roli glownej xD
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1640204153S8fNx7einqmvRCYx67j9nc.jpg
Merytoryczna opozycja i nowa jakosc w polityce xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podoba mi sie ostatnie zdanie. Czuc moc.
9
@michelos juz nawet o kase nie chodzi, ale projekt sportowy. My to sie powoli odradzamy, ale tez z tego tytulu ma pewne miejsce. No ciekawa sytuacja.
41
Lol, mial oferty na wiekszy hajs niż teraz, a zgadza sie na obnizke? xD dodali mu cos do jedzenia czy ki cholera