0

@Encore ałć. Ronaldo jeszcze zazada transfer w styczniu

0

@Stanio87 do stycznia poudawaja wariata, a od lutego, jesli nie uda sie opchnac, pewnie wroci do skladu

1

@FCMichalo no wlasnie robi. Zada pensji na poziomie messiego, a do messiego mu daleko. Malo tego, przez chyba większość czesc kontraktu siedzial na l4. W dodatku non stop sie spóźnia na treningi, ma w d00pie integracje z druzyna.

Sory ale takiego dzbana sie wyrzuca z gownoroboty za minimalna , a co dopiero z profesjonalnego klubu.

4

@Cobra303 laporta przywolal xaviego do pionu. Jesli chca sie go pozbyc jeszcze w styczniu, to musza byc solidarni.

Zawsze mozna poudawac wariata do konca miesiaca, a potem go wystawiac. Laski nie robi, za to ma placone.

0

Czuje, że przegramy to.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brazylijski bajerant xDDD

0

Ojojoj cos czuje ze zaplacimy rachunek w niedziele.

2

To juz zaczyna sie robic nudne

3

Wszystkie te nagrody sa o kant dupy rozbic, a ludzie daja o nie yebanie xD

17

Boli mnie wielki real

1

No juz naprawde przesadzaja z powrotem do korzeni xD

9

Oo martial. Kolejny awanturnik. Taki drugi dembele, tylko jeszcze gorszy pilkarsko xD

1

Dac ultimatum: albo odchodzi w styczniu (nawet za darmo) albo leci na trybuny. Albo do barcy b. Moze w drugiej czy tam trzeciej lidze go troszke pokiereszuja po kostkach.

0

Mam nadzieje ze laporta twardo postąpi z dembele. Chocby to mialo oznaczac trybuny do konca sezonu.

0

Jak dunski nazario wroci, to nie bedzie co zbierac. Jeszcze lykniemy te lige.

1

Go, Luuk, go!!!!!

6

No coz, zmarnowane 7 lat pod wzgledem transferow, trenerow, zmiany pokoleniowej, la masi tak sie konczy.

Ale szczerze, myslalem ze bedzie gorzej. Ze dluzej bedziemy wracac do elity, a ja tu widze bardzo powazne znaki, ze nastapi to juz w przyszlym sezonie.

W 2 miesiace z druzyny, ktora miala problem z oddaniem strzalu celnego z benfica, z meczarniami z dynamem, z grajacymi na pol gwizdka bayernem od ktorego i tak dostawalismy 0:3, do dominowania realu w formie. I to wszystko z dzieciakami, dzieciakami po kontuzji, wciaz oslabieni, nowymi nabytkami bez porzadnych treningow pelnym skladem.

2

Podoba mi sie ze zaczyna sie mala nagonka mediow o to, bo naprawde razi w oczy. Wczoraj busquets powinien zejsc po pierwszej polowie. Alba zreszta tez.

0

Nawet madryckie dzienniki doceniaja barce, a niektorzy tutaj dalej psiocza xD

3

O panie zloty. Na sofascore dembele 9.5 a busquets 8.0 najlepsi nasi zawodnicy jak i calego meczu

Vinicius mial ponizej 8, a benzema 8.4

To tyle jesli chodzi o ich oceny. Niech jeszcze raz ktos tu wklei ich oceny, zwlaszcza fanboje messiego.

0

Abde upokorzony.xddd

2

40 mln,.co panie dembele?

2

Chlopak jest niemozliwy

12

Oczywiscie buesquets nietykalny. A szkoda strzepic...

1

Busquets znow swietne podanie. Xavi sciagaj kolege!!!

3

Juz wiem jak sie czul real dekade temu gdy dostawali non stop becki

Niefajne uczucie

0

Chyba po raz pierwszy widzialem jak ktos przestawia araujo

3

Busquets nie ogarnia. Dawac nico

3

Barca cisnie i stypa na trybunach. Kek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?