FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore ałć. Ronaldo jeszcze zazada transfer w styczniu
0
@Stanio87 do stycznia poudawaja wariata, a od lutego, jesli nie uda sie opchnac, pewnie wroci do skladu
1
@FCMichalo no wlasnie robi. Zada pensji na poziomie messiego, a do messiego mu daleko. Malo tego, przez chyba większość czesc kontraktu siedzial na l4. W dodatku non stop sie spóźnia na treningi, ma w d00pie integracje z druzyna.
Sory ale takiego dzbana sie wyrzuca z gownoroboty za minimalna , a co dopiero z profesjonalnego klubu.
4
@Cobra303 laporta przywolal xaviego do pionu. Jesli chca sie go pozbyc jeszcze w styczniu, to musza byc solidarni.
Zawsze mozna poudawac wariata do konca miesiaca, a potem go wystawiac. Laski nie robi, za to ma placone.
0
Czuje, że przegramy to.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Brazylijski bajerant xDDD
0
Ojojoj cos czuje ze zaplacimy rachunek w niedziele.
2
To juz zaczyna sie robic nudne
3
Wszystkie te nagrody sa o kant dupy rozbic, a ludzie daja o nie yebanie xD
17
Boli mnie wielki real
1
No juz naprawde przesadzaja z powrotem do korzeni xD
9
Oo martial. Kolejny awanturnik. Taki drugi dembele, tylko jeszcze gorszy pilkarsko xD
1
Dac ultimatum: albo odchodzi w styczniu (nawet za darmo) albo leci na trybuny. Albo do barcy b. Moze w drugiej czy tam trzeciej lidze go troszke pokiereszuja po kostkach.
0
Mam nadzieje ze laporta twardo postąpi z dembele. Chocby to mialo oznaczac trybuny do konca sezonu.
0
Jak dunski nazario wroci, to nie bedzie co zbierac. Jeszcze lykniemy te lige.
1
Go, Luuk, go!!!!!
6
No coz, zmarnowane 7 lat pod wzgledem transferow, trenerow, zmiany pokoleniowej, la masi tak sie konczy.
Ale szczerze, myslalem ze bedzie gorzej. Ze dluzej bedziemy wracac do elity, a ja tu widze bardzo powazne znaki, ze nastapi to juz w przyszlym sezonie.
W 2 miesiace z druzyny, ktora miala problem z oddaniem strzalu celnego z benfica, z meczarniami z dynamem, z grajacymi na pol gwizdka bayernem od ktorego i tak dostawalismy 0:3, do dominowania realu w formie. I to wszystko z dzieciakami, dzieciakami po kontuzji, wciaz oslabieni, nowymi nabytkami bez porzadnych treningow pelnym skladem.
2
Podoba mi sie ze zaczyna sie mala nagonka mediow o to, bo naprawde razi w oczy. Wczoraj busquets powinien zejsc po pierwszej polowie. Alba zreszta tez.
0
Nawet madryckie dzienniki doceniaja barce, a niektorzy tutaj dalej psiocza xD
3
O panie zloty. Na sofascore dembele 9.5 a busquets 8.0 najlepsi nasi zawodnicy jak i calego meczu
Vinicius mial ponizej 8, a benzema 8.4
To tyle jesli chodzi o ich oceny. Niech jeszcze raz ktos tu wklei ich oceny, zwlaszcza fanboje messiego.
0
Abde upokorzony.xddd
2
40 mln,.co panie dembele?
2
Chlopak jest niemozliwy
12
Oczywiscie buesquets nietykalny. A szkoda strzepic...
1
Busquets znow swietne podanie. Xavi sciagaj kolege!!!
3
Juz wiem jak sie czul real dekade temu gdy dostawali non stop becki
Niefajne uczucie
0
Chyba po raz pierwszy widzialem jak ktos przestawia araujo
3
Busquets nie ogarnia. Dawac nico
3
Barca cisnie i stypa na trybunach. Kek.