2

Jednak gavi... Xavi, prosze nie zamieniaj sie w koemana.

4

Bardzo dobrze. Moze grac ogony jak wynik bedzie niepewny, ale na pewno nie od poczatku, niech reszta ktora chce grac dla blaugrany lapie automatyzmy. No i mam nadzieje na solidna porcje gwizdow. :]

0

@OsamaDembele ciekawe czy ma kose z perezem czy po prostu prezes to zimny dran który nie ma uczuc? Lekka reka pozegnal ramosa, varana czy tez.wlasnie ronaldo xD

3

@AllBundy cytujesz teraz piosenke czy mowisz serio?

0

@deyna2018 spoko, zdolniejsi od nas zyja gorzej w tym kraju niz najwiekszy dzban na zachodzie.

1

@deyna2018 warto zainwestowac w emigracje.

0

@Przemek2323 nie mówiąc ze dobrobyt wiekszy niz w norwegii

0

@kuz remember: no pay per views

2

@talizmo ee tam, 8 zlota pilka loading

0

@Uukasz_93 ja moze nie wszystkie, ale wniosek mam jeden: kessie to taki drugi vidal i to z koncowki kariery

0

Kessie idealnie nadaje sie do naszej miernej barcelony. Kek.

1

@FafitFCB feel old yet?

1

@Momals11 dobrze dobrze. Messiemu jeszcze bokiem wyjda petrodolary. A trza bylo byc mniej zachlannym i siedziec w cieplej barcelonie, w domu

3

@MESSIah16 zesrajo sie z messim na czele.

1

Jeszcze 2 miesiace temu inter liverpool to bylo takie troche ,,meh''. A zapowiada sie hicior ktory przycmi psg - real. Inzaghi robi robote. W sumie robil juz z lazio. Szkoda ze przed xavim nie sprobowalismy chlopa sciagnac.

0

Manio kontra inter. xD

0

No milan bezradny, nie ma co ukrywać

0

@FCBurnley pique slaby przyklad bo gral ogony z tego co pamiętam.

0

@IronSanHybrid wow co tak tanio. Jakas promka?

0

@IronSanHybrid to skonczcie im placic. Dzizas

0

Co te united. Podkradl varana realowi, nam zamierza zabrac araujo. Gnidy

0

@Pilka_jest_okragla po takiej przerwie to chocbysmy grali z elche pewnie bylby pelny stadion. Prawie dwa miesiace bez ogladania ulubieńców na zywo...

6

Dalbym mu nawet troche wiecej niz zasluguje, ale powinno to byc uzaleznione od rozegranych meczow. Innymi slowy, siedzisz na l4, dostajesz mniej. Zeby sie nie powtorzyla historia z umtitim czy innym dembele.

I w sumie taka klauzula powinna obowiazywac wszystkich.

0

@ToWinaSedziego Chlop w jednym meczu strzelil wiecej niz messi do tej pory w ligue 1. Smiechu warte.

3

@doc Oby dzban zostal na lodzie i zarabial mniej niz oferowala mu barca.

1

@Pawel13sz kolejny amsterdamski szrot z dobrym marketingiem

0

On obnizyl w ogole te pensje czy jest w topie najlepiej zarabiajacych, bedac ciagle na l4? xD Top fcking kek...

3

Mam dziwne wrazenie ze bierzemy 3 pkt lekko i ten mecz bedzie punktem zwrotnym.

2

Betis 3 mecz z rzedu gdzie pakuja 4 bramy. Co pellegirni zrobil z nich za maszyny

2

Piekna atmosfera w bilbao. Jak moglismy ogladac futbol bez kibicow, jeny .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?