FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jednak gavi... Xavi, prosze nie zamieniaj sie w koemana.
4
Bardzo dobrze. Moze grac ogony jak wynik bedzie niepewny, ale na pewno nie od poczatku, niech reszta ktora chce grac dla blaugrany lapie automatyzmy. No i mam nadzieje na solidna porcje gwizdow. :]
0
@OsamaDembele ciekawe czy ma kose z perezem czy po prostu prezes to zimny dran który nie ma uczuc? Lekka reka pozegnal ramosa, varana czy tez.wlasnie ronaldo xD
3
@AllBundy cytujesz teraz piosenke czy mowisz serio?
0
@deyna2018 spoko, zdolniejsi od nas zyja gorzej w tym kraju niz najwiekszy dzban na zachodzie.
1
@deyna2018 warto zainwestowac w emigracje.
0
@Przemek2323 nie mówiąc ze dobrobyt wiekszy niz w norwegii
0
@kuz remember: no pay per views
2
@talizmo ee tam, 8 zlota pilka loading
0
@Uukasz_93 ja moze nie wszystkie, ale wniosek mam jeden: kessie to taki drugi vidal i to z koncowki kariery
0
Kessie idealnie nadaje sie do naszej miernej barcelony. Kek.
1
@FafitFCB feel old yet?
1
@Momals11 dobrze dobrze. Messiemu jeszcze bokiem wyjda petrodolary. A trza bylo byc mniej zachlannym i siedziec w cieplej barcelonie, w domu
3
@MESSIah16 zesrajo sie z messim na czele.
1
Jeszcze 2 miesiace temu inter liverpool to bylo takie troche ,,meh''. A zapowiada sie hicior ktory przycmi psg - real. Inzaghi robi robote. W sumie robil juz z lazio. Szkoda ze przed xavim nie sprobowalismy chlopa sciagnac.
0
Manio kontra inter. xD
0
No milan bezradny, nie ma co ukrywać
0
@FCBurnley pique slaby przyklad bo gral ogony z tego co pamiętam.
0
@IronSanHybrid wow co tak tanio. Jakas promka?
0
@IronSanHybrid to skonczcie im placic. Dzizas
0
Co te united. Podkradl varana realowi, nam zamierza zabrac araujo. Gnidy
0
@Pilka_jest_okragla po takiej przerwie to chocbysmy grali z elche pewnie bylby pelny stadion. Prawie dwa miesiace bez ogladania ulubieńców na zywo...
6
Dalbym mu nawet troche wiecej niz zasluguje, ale powinno to byc uzaleznione od rozegranych meczow. Innymi slowy, siedzisz na l4, dostajesz mniej. Zeby sie nie powtorzyla historia z umtitim czy innym dembele.
I w sumie taka klauzula powinna obowiazywac wszystkich.
0
@ToWinaSedziego Chlop w jednym meczu strzelil wiecej niz messi do tej pory w ligue 1. Smiechu warte.
3
@doc Oby dzban zostal na lodzie i zarabial mniej niz oferowala mu barca.
1
@Pawel13sz kolejny amsterdamski szrot z dobrym marketingiem
0
On obnizyl w ogole te pensje czy jest w topie najlepiej zarabiajacych, bedac ciagle na l4? xD Top fcking kek...
3
Mam dziwne wrazenie ze bierzemy 3 pkt lekko i ten mecz bedzie punktem zwrotnym.
2
Betis 3 mecz z rzedu gdzie pakuja 4 bramy. Co pellegirni zrobil z nich za maszyny
2
Piekna atmosfera w bilbao. Jak moglismy ogladac futbol bez kibicow, jeny .