FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore niech sie lepiej zajmie szalejaca inflacja w swoim kraju.
1
@M4G1K u mnie jeden mozg powiedzial zeby ukraincy ruszyli na moskwe, skoro moskwa zaatakowala kijow xdd
andrzej to nie imie, andrzej to stan umyslu
0
@Cule1234 jakby to powiedzial zibi boniek: spokojnie
2
W sumie to dobrze. Dostana taki oklep ze jeszcze tureccy kibice mogliby sie mscic. xD
7
nawet memphis sie odblokowal. panie xavi, zaluje ze kiedykolwiek watpilem. ufam tobie!
5
nie moge sie doczekac el clasico. panie putin, jak masz zamiar odpalic opcje atomowa, to po meczu barcy z realem, pls
1
@AllBundy pilkarz, raper, tancerz, murarz, tynkarz, akrobata.
1
Az sie ronaldinho przypomnial
10
@Rick xD Biedna r0sja. Chlip chlip najpierw atakuja inny kraj, kaza sie nie wtracac, po czym wzywaja na pomoc czeczenow, prosza o pomoc kazachow, ale to MY wypowiadamy wojne grajac w ich gre. xD Top kek
0
@barcowy1899
21
Dest to zaczyna byc kawal pilkarza
0
@DamianBarcaCule czy to byla bron termobaryczna?
13
POTEZNY GABONCZYK
0
@Mr8lack nie mozna bylo tak od razu, ja prdl.
1
@Xavifcb6 strumyk tv
0
@urbipl wtf. Na poczatku nie chciał blokowac ciesniny, a teraz uzycza taka zabawke? Heh
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@messi564 przeciez nawet 1 polowa sie nie skonczyla. spokojnie
2
@barcelonaLM Robi sie grubo
22
@IronSanHybrid tak bylo, bylem tym dzieckiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@IronSanHybrid odrobili lekcje z drugiej wojny swiatowej.. Dobrze wiedza, ze gdyby ukraina szybko upadla, to nastepni sa w kolejce. W dalszej perspektywie nawet anglicy.
3
@Kgorecki2500 Ruska swolocz niestety wielu rzeczy nie rozumie
0
@Ali3231 Zdaje sobie sprawe z potegi Barcy, wie ze nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Hubsao Rozklad jazdy? Jazda z k***mi!
2
@Kusco15 Plusuję prawegopopuliste oraz tvp. Swiat naprawde zwariowal
1
@Malkey95 To nie wrazenie, to czysty fakt
0
@Kusco15 az sie przypominaja slowa niemcow do ukrainskiego przedstawiciela gdy ten blagal o pomoc: wy, ukraincy, i tak macie tylko kilka godzin, nie ma sensu wam pomagac.
Tak jakby zasrana rasa panow mialaby w ich sytuacji wiecej. Czulem autentyczne obrzydzenie czytajac to. 80 lat, wielkie slowa o rownosci, przyjmowanie uchodzcow ekonomicznych i proby karania innych za brak tego przyjmowania, wszystko to uja warte jest. Caly ten swiat jest naprawdę nic nie wart.
1
@Kgorecki2500 amerykanie maja jaja, nie to co waginowska europa ktora przez 36 godzin stala i sie patrzyla nie oferujac nawet naboi ukrainie...
0
@Lionel_Messi10 wczoraj byla mowa o ofensywnej broni (karabiny i naboje). Poza tym zelenski wyluzowal troche na twitterze wiec zakladam ze pomoc jest otrzymywana, w tym od francji