3

@Encore niech sie lepiej zajmie szalejaca inflacja w swoim kraju.

1

@M4G1K u mnie jeden mozg powiedzial zeby ukraincy ruszyli na moskwe, skoro moskwa zaatakowala kijow xdd

andrzej to nie imie, andrzej to stan umyslu

0

@Cule1234 jakby to powiedzial zibi boniek: spokojnie

2

W sumie to dobrze. Dostana taki oklep ze jeszcze tureccy kibice mogliby sie mscic. xD

7

nawet memphis sie odblokowal. panie xavi, zaluje ze kiedykolwiek watpilem. ufam tobie!

5

nie moge sie doczekac el clasico. panie putin, jak masz zamiar odpalic opcje atomowa, to po meczu barcy z realem, pls

1

@AllBundy pilkarz, raper, tancerz, murarz, tynkarz, akrobata.

1

Az sie ronaldinho przypomnial

10

@Rick xD Biedna r0sja. Chlip chlip najpierw atakuja inny kraj, kaza sie nie wtracac, po czym wzywaja na pomoc czeczenow, prosza o pomoc kazachow, ale to MY wypowiadamy wojne grajac w ich gre. xD Top kek

0

21

Dest to zaczyna byc kawal pilkarza

0

@DamianBarcaCule czy to byla bron termobaryczna?

13

POTEZNY GABONCZYK

0

@Mr8lack nie mozna bylo tak od razu, ja prdl.

1

@Xavifcb6 strumyk tv

0

@urbipl wtf. Na poczatku nie chciał blokowac ciesniny, a teraz uzycza taka zabawke? Heh

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@messi564 przeciez nawet 1 polowa sie nie skonczyla. spokojnie

2

@barcelonaLM Robi sie grubo

22

@IronSanHybrid tak bylo, bylem tym dzieckiem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@IronSanHybrid odrobili lekcje z drugiej wojny swiatowej.. Dobrze wiedza, ze gdyby ukraina szybko upadla, to nastepni sa w kolejce. W dalszej perspektywie nawet anglicy.

3

@Kgorecki2500 Ruska swolocz niestety wielu rzeczy nie rozumie

0

@Ali3231 Zdaje sobie sprawe z potegi Barcy, wie ze nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Hubsao Rozklad jazdy? Jazda z k***mi!

2

@Kusco15 Plusuję prawegopopuliste oraz tvp. Swiat naprawde zwariowal

1

@Malkey95 To nie wrazenie, to czysty fakt

0

@Kusco15 az sie przypominaja slowa niemcow do ukrainskiego przedstawiciela gdy ten blagal o pomoc: wy, ukraincy, i tak macie tylko kilka godzin, nie ma sensu wam pomagac.

Tak jakby zasrana rasa panow mialaby w ich sytuacji wiecej. Czulem autentyczne obrzydzenie czytajac to. 80 lat, wielkie slowa o rownosci, przyjmowanie uchodzcow ekonomicznych i proby karania innych za brak tego przyjmowania, wszystko to uja warte jest. Caly ten swiat jest naprawdę nic nie wart.

1

@Kgorecki2500 amerykanie maja jaja, nie to co waginowska europa ktora przez 36 godzin stala i sie patrzyla nie oferujac nawet naboi ukrainie...

0

@Lionel_Messi10 wczoraj byla mowa o ofensywnej broni (karabiny i naboje). Poza tym zelenski wyluzowal troche na twitterze wiec zakladam ze pomoc jest otrzymywana, w tym od francji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?