2

Tez tak sadze. W ostatniej kolejce dla wiekszej dramaturgii!

0

@urbipl parafrazujac klasyk: niech gina

3

@Gavinho a czyje kolano wyglada normalnie? Ja zawsze patrząc na te czesc ciala zachodze w glowe jak to dziadostwo moze funkcjonowac xdd

0

Mecz o awans z argentyna. O ja piernicze xD

5

Matko bosko, goralski zakonczy kariere leo xD

2

@marcin62 Heh podobne opinie czytalem o griezmannie

18

@Lionel_Messi10 drugi griezmann czy tam coutinho. Wypad.

0

@Lionel_Messi10 tia dembele. Ten to juz kilkukrotnie byl bliski przedluzenia xD

1

@Gavinho woda z dzbanka filtrujacego? Top topow

4

@marcin62 Obys mial pan racje, panie rutte. No i szkoda ze te sankcje nie wjechaly jak zajmowali krym. Wiele istnien mozna bylo uratowac.

0

@Lionel_Messi10 niech sie z nim nie spiesza, na litosc boska.

6

Damy sobie spokoj z tym norweskim polamancem czy dalej bedziemy sobie dawac pluc w twarz?

8

@Kgorecki2500 klopoty, klopoty kacapow

5

I znow jutgla na liscie strzelcow. Opchnac braithwaita za pare melonow i mlodzieniaszek powinien wskoczyc na lawke rezerwowych dostac druga szanse. W sumie wejscie do pierwszej druzyny mial nawet udane, troche gorzej bylo pozniej, ale z drugiej strony zbieglo sie to z lekkim kryzysem druzyny. Reasumujac, zasluguje na taka porzadna szanse na slabszych przeciwnikow/przy ustalonym wyniku.

1

Chcialbym go. Ale za rozsadne pieniadze. Mniej niz ma w bayernie.

A juz pomijajac finanse, to byloby to ciekawe doswiadczenie. Ciekawe o ile wzroslaby liczba uzytkownikow na fcbarca. :D no i jakie staty by robert wykrecal.

3

@ElTomas 3x tak, niestety

21

Mial swoja szanse. Ponoc tak kocha barce, ale obnizyc zarobkow do normalnych rzedu 7, no niech bedzie ze to messi to do 10 mln, to nie mogl... No i podobno jeszcze premia za sama parafke za przedluzenie kontraktu xD

0

@Hubsao jakie zombie

0

@FioletoweOczy staty statami ale nie bez powodu arsenal to byl jego sufit. 4 druzyna.premier league i to jak byli w topie.

1

Auba aubą na pewno ma wejscie smoka, ale chlop im dalej w las tym bardziej gasnie. Tak bylo w bvb, tak bylo w arsenalu. Oby nie bylo tak w barcelonie.

1

Ma ktos przypadkiem skroty meczu w roznych językach? Kiedyś cos takiego widziałem apropo lewego i jego 5 bramek w 9 minut. Obejrzalbym takie cos z wczorajszego meczu.

0

@P33ck chlop co wrzucil

0

@matirix20 chyba sie zachlysneli tym wynikiem. Albo zmeczenie, grali w czwartek ciężki mecz w turcji

0

@Worny ciary. Powialo chlodem

0

@mmaciass ja mam wrazenie ze wrecz przeciwnie, ze gra na wyjebce

1

@ZiX czaruje pilke

3

Kolejny blad dembele. Nie no ja naprawde wole gaviego na skrzydle dzisiaj

0

Dembele bawi sie w adame... Dawac gaviego

8

Typowy dzban dembele... Kiwac sie pod wlasna bramka

1

@edi81 jakas ukrainska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?