FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co milan pogral hoho
0
@Tuc zgol ten koper, synu
17
Very messy, messy, it’s getting messy Very messy, messy, it’s getting messy Very messy, messy, it’s getting messy Very messy, messy, it’s getting messy Very messy, messy, it’s getting messy Very messy, messy, it’s getting messy Very messy, messy, it’s getting messy Very messy, messy, it’s getting messy
Wam tez brzecza te slowa w glowie co rusz odświeżycie strone? Redakcjo, zlitujta sie
0
@arasz1819 a historii tej reklamy i tak bys nie zrozumial.
xD
0
@Kgorecki2500 Heh, doslownie 5 minut temu pomyslalem o spotkaniu online bidena z puchatkiem, ktore odbylo sie bodaj wczoraj ewentualnie dzis z ranca i byla cisza o tym spotkaniu. Innymi slowy, rozmowa nie poszla po mysli zachodu, jak widac...
1
@Hubsao Potepil juz rosyjska inwazje na ukraine czy dalej glowa w piasku?
2
@tristan87 psycha is sitting
1
@Kgorecki2500 5 minut i dalej nie ma obroncow k0nfederacji? No niemozliwe. Szkoda ze potrzeba bylo az wojny by niektorzy otworzyli oczka
3
@Hubsao zloto. Zwlaszcza ta ścieżka dzwiekowa
1
Jak w januszeksie. Zeby bron boze jedni nie dowiedzieli sie jak zarabiaja drudzy, bo pojda po podwyzke albo gdzie indziej xD
0
@Transu96 cos kupil, byku. Pochwal sie
0
@FC1899Barca Niech zra tynk ze scian.
1
@Cule1234 A macron sobie dalej z nim plotkuje xD To jest niesmieszny zart.
0
Zdania ekspertow sa podzielone
0
@Zoker chlop nie przekonuje. Gra w kratke. Jakby sie pojawila lukratywna oferta to nie wiem czy nie powinnismy go sprzedać.
4
Najgorsze: adama. Chlop jest tak jednowymiarowy ze to sie w pale nie miesci. Nie ma korytarza to ten juz nie wie co zrobic i traci w wiekszosci przypadkow pilke xD moze xavi cos z nim zrobi jak z destem.
7
@BombowiecKrawczyk kolejny filmik, zdjecie.po ktorych widac ze jest atmosferka.
0
@kuz taki adama bez sterydow
0
@Solmyr No niestety, bedzie trzeba sie pozegnac.
1
Niby meczarnie, ale bylem dosc spokojny o awans.
0
Bardzo fajna zmiana xaviego. De jong poza asysta dramat
0
@SinMistico cory trevor fajki juz
0
@Peciak i poza tymi dwoma rzeczami piach totalny. No ale...
2
Na plus dest. Co chlop szarpie i drybuje to masakra. Na minus adama i auba. Oby zeszli w przerwie.
0
Pedri poczatek obsrany ale teraz szapoba
0
Ale dest szarpie :0
0
Aubemayang.i traore.aut w przerwie
0
Ale trzeba przyznac ze ja jestem obsrany, a co dopiero musza czuc pilkarze
0
Ale bym chcial taka manite do przerwy. Ciekawe czy dalej byliby tacy glosni
0
@patry295 tak tak, pieniądz nie smierdzi. Dopoki ci bomby nad glowa nie beda latac.