4

Idealnie tam pasuje. Jedni rozdaja pieniadze jakby nic nie znaczyly, drudzy lubia te pieniadze przyjmowac. Cos pieknego. A to ze zostanie zamkniety w zlotej klatce i po niepowodzeniach bedzie slyszec non stop buczenie - kogo to obchodzi xD

2

Powinien dostawac wiecej minut. Na przyklad ostatni bylo szybkie 3:0, a zmiany byly dopiero w70 minucie, a mozna bylo poslac juz nowych w tym nico od 45 minuty.

0

@Messibestplayerintheworld niech wypierpapier on i jego agenci

0

@Colin94 dlugo tam nie porobi. Ty tez nie powinienes xdd co wy tam 7 dni w tygodniu pracujecie? Co to lata 2000-2010?

1

@szkutnik91 mega mi sie podobaja. A jak stroje mi sie podobaja, to wygrywamy tryplet.

Mark my words

1

@MesQueUnClub96 why not both? Raz to, raz tamto. Jak z cola i pepsi

6

@DLFCB no co, zeby lepiej widziec

0

@Elprofesorxx sprzedac. Chlop nie czai gry barcy. Meczy sie, a my wraz z nim

1

@IAmLegend nie bede plakal, nie bede plakal

No i sie poplakalem

2

Chlop poza golem wygladal tak zalosnie ze to sie patrzec nie dalo. Zwolnic miejsce, czeka dluga kolejka ktora chce sie pokazac.

0

@Foton uuu slynne szajomi.

0

@Foton a to ciekawe. Jaka marka i model zebysmy nie nadziali? xD

Ps pozdro z cubot x19s za 385 zl hehe

0

@Kengo jaka konkurencja, podziekowac i tyle. Z 15 baniek sie wyciagnie, inaki penya in i po temacie. Gorszy nie bedzie, noo moze poza wyprowadzaniem pilki.

0

@MrPGG ehh bylo za dobrze

2

@BombowiecKrawczyk to stad to sombrebro wczorajszego wieczoru.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mario96w w sumie pracuje pon pt od 7 lat, biorac pod uwage edukacje to kurde 20 lat. Moglby ten durny organizm ogarnac ze w niedziele trzeba nyny o ludzkiej porze xD

3

Szlag mnie trafi z tym zasypianiem z niedzieli na poniedzialek. Chyba trzeba se kupic jakas melatonine na przyszlosc.

4

@Pilka_jest_okragla w sumie... Za darmo i z pensja 8 baniek niech leos wraca.

6

Te Mati, ale nie szalejcie z tym ew kontraktem dla haalanda. Miejcie rozum i godnosc czlowieka.

0

@Muszynianka powrót Leo na Jokera,

Haha. Nie.

2

@taris i bardzo dobrze ze tego nie mowi. To dembele ma.zalezec na zostaniu, nie barcy. I w sumie taka jest prawda. Kazdy plakal jak to bedzie bez messiego i co? I zycie toczy sie dalej. Tym bardziej przebolejemy dembele.

Albo godzi sie na normalny kontrakt bez fajerwerkow, albo wypad. Dobrym przykładem moze byc wlasnie messi

1

@JohnA ehh sie uwzieliscie na chlopa.

3

@BoRoWieC piekne zwyciestwo, a wy dalej messi messi. Dajcie se na luz, chlopa nie ma juz w barcy. Jak to mowia: thank you and good.luck

0

@Transu96 nie, skadze. Maszyna bedzie chodzic bez wzgledu na to czy zostanie czy tez nie. Tak jak chodzi teraz bez messiego.

0

Moze zwariowalem ale naprawde wierze w mistrzostwo. W ostatniej kolejce, dla wiekszej dramaturgii.

0

@Kamiloza91 a dobra, nie doczytalem ze real ma jutro zremisowac. Mea culpa

4

Martin 'CJ' braithwait

1

Koeman naprawde zejdzie zaraz na zawal

0

Xavi cudotworca. Nawet z ryszarda zrobil maszyne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?