FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Idealnie tam pasuje. Jedni rozdaja pieniadze jakby nic nie znaczyly, drudzy lubia te pieniadze przyjmowac. Cos pieknego. A to ze zostanie zamkniety w zlotej klatce i po niepowodzeniach bedzie slyszec non stop buczenie - kogo to obchodzi xD
2
Powinien dostawac wiecej minut. Na przyklad ostatni bylo szybkie 3:0, a zmiany byly dopiero w70 minucie, a mozna bylo poslac juz nowych w tym nico od 45 minuty.
0
@Messibestplayerintheworld niech wypierpapier on i jego agenci
0
@Colin94 dlugo tam nie porobi. Ty tez nie powinienes xdd co wy tam 7 dni w tygodniu pracujecie? Co to lata 2000-2010?
1
@szkutnik91 mega mi sie podobaja. A jak stroje mi sie podobaja, to wygrywamy tryplet.
Mark my words
1
@MesQueUnClub96 why not both? Raz to, raz tamto. Jak z cola i pepsi
6
@DLFCB no co, zeby lepiej widziec
0
@Elprofesorxx sprzedac. Chlop nie czai gry barcy. Meczy sie, a my wraz z nim
1
@IAmLegend nie bede plakal, nie bede plakal
No i sie poplakalem
2
Chlop poza golem wygladal tak zalosnie ze to sie patrzec nie dalo. Zwolnic miejsce, czeka dluga kolejka ktora chce sie pokazac.
0
@Foton uuu slynne szajomi.
0
@Foton a to ciekawe. Jaka marka i model zebysmy nie nadziali? xD
Ps pozdro z cubot x19s za 385 zl hehe
0
@Kengo jaka konkurencja, podziekowac i tyle. Z 15 baniek sie wyciagnie, inaki penya in i po temacie. Gorszy nie bedzie, noo moze poza wyprowadzaniem pilki.
0
@MrPGG ehh bylo za dobrze
2
@BombowiecKrawczyk to stad to sombrebro wczorajszego wieczoru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mario96w w sumie pracuje pon pt od 7 lat, biorac pod uwage edukacje to kurde 20 lat. Moglby ten durny organizm ogarnac ze w niedziele trzeba nyny o ludzkiej porze xD
3
Szlag mnie trafi z tym zasypianiem z niedzieli na poniedzialek. Chyba trzeba se kupic jakas melatonine na przyszlosc.
4
@Pilka_jest_okragla w sumie... Za darmo i z pensja 8 baniek niech leos wraca.
6
Te Mati, ale nie szalejcie z tym ew kontraktem dla haalanda. Miejcie rozum i godnosc czlowieka.
0
@Muszynianka powrót Leo na Jokera,
Haha. Nie.
2
@taris i bardzo dobrze ze tego nie mowi. To dembele ma.zalezec na zostaniu, nie barcy. I w sumie taka jest prawda. Kazdy plakal jak to bedzie bez messiego i co? I zycie toczy sie dalej. Tym bardziej przebolejemy dembele.
Albo godzi sie na normalny kontrakt bez fajerwerkow, albo wypad. Dobrym przykładem moze byc wlasnie messi
1
@JohnA ehh sie uwzieliscie na chlopa.
3
@BoRoWieC piekne zwyciestwo, a wy dalej messi messi. Dajcie se na luz, chlopa nie ma juz w barcy. Jak to mowia: thank you and good.luck
0
@Transu96 nie, skadze. Maszyna bedzie chodzic bez wzgledu na to czy zostanie czy tez nie. Tak jak chodzi teraz bez messiego.
0
Moze zwariowalem ale naprawde wierze w mistrzostwo. W ostatniej kolejce, dla wiekszej dramaturgii.
0
@Kamiloza91 a dobra, nie doczytalem ze real ma jutro zremisowac. Mea culpa
4
Martin 'CJ' braithwait
1
Koeman naprawde zejdzie zaraz na zawal
0
Xavi cudotworca. Nawet z ryszarda zrobil maszyne