3

@Momals11 tak. W ogole mam wrazenie ze to wszystko zly sen i zaraz sie obudze.

2

@John_Doe co to za powalone uklady. Bron nalezaca do holandii nie mogla byc przez holandie zarządzana? xD

0

@MrPGG la manita

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@draxidox oczywiscie ze sprawdzi. Bedzie jak w 39.

0

@PlsNotAtletico skoncz z tym przekletym nalogiem, blagam cie

1

@busquets5 jeszcze jak

0

@Piotr,1985 through...

0

@barcelonaLM jestem zszokowany

0

@PatriBarca w ogole cienka ta faza pucharowa poki co.

2

I dobrze. Jesli zalezy nam na awansie, to torres powinien se dychnac.

0

@Rick Trudno, nie mozna bezczynnie stac i sie patrzec jak putin pozwala sobie na coraz wiecej. Bo kiedy to sie skonczy? Na ukrainie? Na nas? Na niemczech? Zyc w ciaglym strachu kto nastepny?

0

@Pilka_jest_okragla ale sie postarzal riki

1

@Mizander chlop gorszy od keanu reevesa xD

0

@tristan87 Obaj siebie warci .Na pewno putin daje yebanie o jakis mecz pilki noznej, kiedy na szali sa istnienia tysiecy a moze i milionow.

3

Bierzemy ich mieciutko. Kupon po kursie 2.5 juz poszedl. Essa

0

Mogliby spiknac jeszcze pare angielskich druzyn + bayern. Ale to by zarlo.

0

Taka prawda z tym najgorsze. Hurra optymizm jak po meczu z atletico. Zeby nie nastapilo otrzezwienie w czwartek jak z espanyolem

0

@IronSanHybrid chlop pracuje na posade u lapcia

0

@Vebrol gra do przodu wyglada miodnie niektore takie klepki ze cisnienie skakalo w pozytywnym tego slowa znaczeniu, ale obrona i kontrola dalej dramat.

Smiem napisac ze gdyby nie golazo pedriego to mogloby sie zle potoczyc wszystko

0

Ferran skoncz dryblowac, ja cię prosze

0

@Druidek az mi sie slynny honeybadger przypomnial. ''he doesent give a shit'' xD

3

Ferran fatalny drybling. To juz aube bym bardziej widzial na skrzydle. Ba, gavi jest lepszy pod tym wzgledem ehh 55 baniek

3

@Deeespacito taa, a po 16: jizas kur... ja pie... xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wawrzyn1 tu sie nie ma co cieszyc. To tylko pokazuje jaki zjazd zaliczyla la liga. Zaraz nas bundesliga przegoni

1

@taris jak za hajs ktory pobiera powinien ciagnac ten wozek

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ta mina Messiego xdd

0

Calkiem fajna ta liga francuska

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?