FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Momals11 tak. W ogole mam wrazenie ze to wszystko zly sen i zaraz sie obudze.
2
@John_Doe co to za powalone uklady. Bron nalezaca do holandii nie mogla byc przez holandie zarządzana? xD
0
@MrPGG la manita
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@draxidox oczywiscie ze sprawdzi. Bedzie jak w 39.
0
@PlsNotAtletico skoncz z tym przekletym nalogiem, blagam cie
1
@busquets5 jeszcze jak
0
@Piotr,1985 through...
0
@barcelonaLM jestem zszokowany
0
@PatriBarca w ogole cienka ta faza pucharowa poki co.
2
I dobrze. Jesli zalezy nam na awansie, to torres powinien se dychnac.
0
@Rick Trudno, nie mozna bezczynnie stac i sie patrzec jak putin pozwala sobie na coraz wiecej. Bo kiedy to sie skonczy? Na ukrainie? Na nas? Na niemczech? Zyc w ciaglym strachu kto nastepny?
0
@Pilka_jest_okragla ale sie postarzal riki
1
@Mizander chlop gorszy od keanu reevesa xD
0
@tristan87 Obaj siebie warci .Na pewno putin daje yebanie o jakis mecz pilki noznej, kiedy na szali sa istnienia tysiecy a moze i milionow.
3
Bierzemy ich mieciutko. Kupon po kursie 2.5 juz poszedl. Essa
0
Mogliby spiknac jeszcze pare angielskich druzyn + bayern. Ale to by zarlo.
0
Taka prawda z tym najgorsze. Hurra optymizm jak po meczu z atletico. Zeby nie nastapilo otrzezwienie w czwartek jak z espanyolem
0
@IronSanHybrid chlop pracuje na posade u lapcia
0
@Vebrol gra do przodu wyglada miodnie niektore takie klepki ze cisnienie skakalo w pozytywnym tego slowa znaczeniu, ale obrona i kontrola dalej dramat.
Smiem napisac ze gdyby nie golazo pedriego to mogloby sie zle potoczyc wszystko
0
Ferran skoncz dryblowac, ja cię prosze
0
@Druidek az mi sie slynny honeybadger przypomnial. ''he doesent give a shit'' xD
3
Ferran fatalny drybling. To juz aube bym bardziej widzial na skrzydle. Ba, gavi jest lepszy pod tym wzgledem ehh 55 baniek
3
@Deeespacito taa, a po 16: jizas kur... ja pie... xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wawrzyn1 tu sie nie ma co cieszyc. To tylko pokazuje jaki zjazd zaliczyla la liga. Zaraz nas bundesliga przegoni
1
@taris jak za hajs ktory pobiera powinien ciagnac ten wozek
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ta mina Messiego xdd
0
Calkiem fajna ta liga francuska