FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Athletic to lyka. U siebie, brak benzemy, brazylijczycy z realu podmeczeni. No kurde, nie ma innej opcji
4
@Gacork pep co ty odpyerdalasz.
0
@DonMatteo901 jezus maria, zapomnialem że tak mozna grac.
0
@Emhyr 2 gole i asysta to ciagniecie za uszy?
0
@Huck I dobrze. W pon do robotu. O 21 to nieraz juz czlowiek odplywa, ani tez pizzki sie nie da zjesc, bo rano problem.
1
@Janas11224 Przeciez na telefonie tez sie da ograniczyc ilosc reklam. Zainstaluje opere czy innego firefoxa i wlacz wbudowane blokowanie reklam (o ile domyslnie nie jest wlaczone, juz nie pamietam).
11
@taris damy adame. Na sam widok napastnicy będą odpuszczac
0
Pora przestac sie nabierac na wypromowany amsterdamski szrot. Jeszcze szybko sprzedac frenkiego poki cos wart.
1
Drugi dembele, taka prawda.
0
Szkoda ze w zasadzie tylko coutinho udalo sie opchnac.
1
@patrykzmc2000 wszyscy gadacie o tych ms zapominajac, ze odbywaja sie w listopadzie. Przez ponad 2 miechy lekko zdazy zasluzyc na powolanie.
0
@MESSIah16 tak, a reszta dostanie sygnal ze laporta to miekiszon.
0
@Krokiet no nie wiem czy to tak bedzie idealnie wygladac. Moze przez.pierwsze pol roku, a potem pensja jak w arsenalu.
4
@Firestone ruszyla maszyna
0
Auba... To sie zle skonczy ale obym sie mylil
0
Komentarz usunięty
1
@FC1899Barca konfa, lewica w sejmie xddd dejta spokoj.
1
No fajnie fajnie, umio sprowadzać. Niech jeszcze zaczna sprzedawac. To bedzie prawdziwy cud
0
@puyol_presidend5 kreml
0
@Nazio87 xD xD xD
0
@kamyk_23 Jakby nie patrzec, zycie to jeden wielki mem.
0
@Fir cieply? Znaczy ten tego?
1
@Kgorecki2500 jeden rabin powie tak, drugi powie nie
1
@Herato bo nie zarabiali chorych pensji jak dzisiaj wannabe gwiazdki jednego sezonu
0
@_Specjalista jeszcze jak
16
@Peszko07 ladnie. Kanadyjczycy slynacy z bycia spokojnymi i milymi zaczeli antycovidowa rewolucje xD
0
@kamyk_23 @tbas
Z memologii to pracy nie napiszecie, heh
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_lySdROd86dR7Iuut8VDIxdq5zo5808ul.jpg
0
Widac ze jest niedziela wieczur bo nawet la rambla w zalobie/przymula
0
@sergio5 szwecja
11
@FC1899Barca 2022 a niektorzy dalej sie jaraja ruska onuca. Ehh