FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@busquets5 bo to wciaz lepsze od naszego życia xD
0
@Comentateiro wez wytlumacz bo nie czaje
0
@masq bzdura. Wiecznie kontuzjowany, pasuje jak ulal
1
Pytanie. Czemu busi ma ksywe sztanga? Taki zart bo jest chudy jak patyk i sztangi zaiste nie wyciska?
0
Abde co za zjazd. Nie da sie chlopa strawic
0
Po 30 minutach 2 okazje, zero celnych strzalow. Obraz nedzy i rozpaczy.
0
@Kapitan hawk szanuje autora cytatu
0
@Gwyn zgol ten koper, synu
1
@Pogba to bedzie kolejny zloty transfer po dembele, coutinho i griezmanie
2
@kaamil1910 co dal messi a co dal dembele xd co ty chlopie porownujesz.
Chociaz troche racji masz - to jak wlazili w dupe Argentyńczykowi i co roku dostawal bonusy za przedluzenie to zart
1
Niby jak chcieli to potwierdzic. Sprawdzic jego kibel? xD
0
Suarez xdddd jak w ostatnich sezonach w barcy
4
@LeoMesjasz zycie jest jednym wielkim problemem psychicznym
0
@Pilka_jest_okragla mam wrazenie ze sie u nas meczy. A nam hajs by sie przydal.
3
@JordiElNino moj stary
1
Moze wreszcie simeone out
0
@Striker Pewnie gejmingowa. Paaanie, milion dpi, rgb te sprawy. xD
0
@Uukasz_93 niby przez kogo? atleti? xD
6
Zara sie zaczna komentarze czemu tak z realem nie zagrali zapominajac, ze gra sie tak jak przeciwnik pozwala
16
Brakowalo nam szczescia? Wrecz przeciwnie. Bez szczescia nie byloby czego zbierac po 90 minutach.
0
O cholera akcja jak z jakiegos galactik football
1
@PatrychoO burgerek na pierwsza polowe, na druga kebabik
0
@Deviler gruby sie doigral
1
@Pawel13sz Kolejny niegrzeszacy inteligencja. Dobrali sie idealnie. Co pokazali w stosunku do azjatow.
0
Yebaniutki idzie na noze. Mam nadzieje ze chlopa upokorza jakos.
1
@vanilla_hajs ok ale jak nie wejdzie to przyjmujesz na kwadrat
2
@Pilka_jest_okragla ale laporta obczaja
9
No jestem chlopa ciekaw. Lataja filmy po twitterze jak to nie przypakowal. :D
1
Dzbandele, a nie dembele
0
@michal26 ja tez mam lekki niepokoj. Bo jak odwaza sie ukraine, to i w dalszej perspektywie nas.