1

@Emhyr ale naprawde cos w tym jest. Ja tam sie boje meczu z espanyolem i to jeszcze na wyjezdzie

0

@Cwaniak4 nie bylbym taki pewien

3

@macio_944 no prosze, jaki powazany człowiek kibicuje barcy. Realowi kibicuja jacys ruchacze tajek hehe

0

@zaba107 nic wartego uwagi nie ma. Sam bym poszedl spac, ale niestety w niedziele ciezko

2

@Pilka_jest_okragla idziemy po was, real

0

No fajnie byczku, ale mniej durnych strat bo co najmniej jeden gol mogl pasc po totalnie niepotrzebnej stracie

14

@Antimadridista_WR oczywiscie ze b. Beczka z realu i carletto bylaby pieniezna

0

@Pilka_jest_okragla ten transfer to marketingowe zloto. Wysyp memow przy podpisaniu, teraz znow niesie sie adama i barcelona w mediach. I jeszcze sporo dal sportowo.

0

@kkbarca pierwsza polowa slabo, ale w drugiej popracowal w obronie, utrzymal sie.przy pilce w newralgicznych momentach dajac sie przy okazji sfaulowac czym kradl minuty. Reasumujac, tak, cichy bohater .

4

Simeone sie pogubil, ewidentnie. I nawet nie pije do tej wypowiedzi. Powinien sobie zrobic przerwe.

3

@Pawel13sz Powinien se fundnac przeszczep jak alba.

0

Najgorsze ze jeszcze przed czerwona kartka stracilismy kontrole, czyli dalej mamy problem ze srodkiem. De jong jest fatalny, szybko chlopa trzeba opchnac, poki ma jeszcze dobry marketing, busquetsowi by sie przydala lawa chociazby 45 minut zeby usiadl...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ten mecz byl lepszy niz pare ostatnich el clasico razem wziete. :DD

1

Ferran niby slabo wiekszosc meczu, ale za walke w obronie i teraz za ta ukradziona minute to szacun

1

Ale walka, az iskry leco. Ta drużyna zaczyna mieć jaja

3

No to sie zacznie.

7

Gavi to ma mental jak adama sylwetke. 17 lat...

0

Aj traore. Wlasnie te straty irytuja

0

Jakby to powiedzial agent smith: mooore

0

@DonMatteo901 tez prawda. Zebysmy sie nie zdziwili za tydzien znow...

0

@Wossi61FCB bo mecz jest dobry to i lepiej sie komentuje

1

Niektórzy pisza ze po co dembele, niech nie wchodzi. Wlasnie ze ma wejsc i dostac solidna porcje gwizdów.

0

@Batys ma wejsc, zeby dostac gwizdami w zachlanne ryłło

2

To mi sie podoba, o to chodzi!

0

Jaram sie jak notredame. Magia wraca na camp nou

0

Klopoty klopoty atleti

79

Traore za pol darmo robi wiecej niz pewien francuzik za setki milionow. Factos

0

Ale to zre. Maszyna ruszyla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?