FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kewin pol la rambli tak uwazalo ale jako ze zaraz bedzie naszym zawodnikoem to reee chedozyc niemcow pieskow putina xd
1
@FcBarcaVamosMyClub "duszyczką" mowisz? To fajne studia xd
0
Porypalo ich z tymi dziadkami, chca drugi milan sprzed 10 lat zrobic czy co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
To sie dzieje, bedziemy miec Polaka w Barcy. I to jeszcze na prominentnej pozycji napastnika. Jaram sie
0
Zaczyna sie ostra gra. A mamy dopiero polowe maja.
1
Chedozony pasozyt. Dla barcy to nie chcial obnizyc. Za 6.5 brutto to i u nas mogl wchodzic z lawki.
Barcelona stracila szacunek na rynku. U nas to kazdy chce kokosy, a w angielskich klubach, nawet topowych, nie wymagaja horrendalnych kwot.
2
@Worny lysy za lysego
1
Leao > dembele, factos
4
Ferran patrz i sie ucz xD
0
@Kgorecki2500 Ojojoj, wedlug franciszka kolejni ktorzy szczekaja na rosje i nie powinni sie dziwic jak ich kacapy zataakuja xD
0
@taris Zero zdziwienia. Niech idzie doic szejkow.
1
@krissu8 ja nie mam w ogole. YOLO
0
Ale życie jest przewrotne. Ancelotti jeszcze pare miesiecy temu zwalniany przez absolutnie wszystkich, a zaraz chlopu pomnik postawia na bernabeu.
0
@Peroso36 czaruje pilke
2
@arasz1819 czytam takie komentarze od 1/8 xD
6
no coz, lewy sam sobie winien. Trzeba bylo uciekac juz pare lat temu, bo z calym szacunkiem, ale bayern gra w lidze gorszej pod wzgledem rywalizacji od francuskiej. I nawet bedac dominatorem w lidze mistrzow, za malo sie mowi o jego bramkach w bundeslidze.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KrwawiaceoczyVEB ty sie zastanow!
1
co sie dzieje z tym zespolem... zaczyna to przypominac przygode koemana. poczatek dajacy nadzieje, a potem zjazd. no, w sumie byl po drodze jeszcze zryw jak ten nieudany poscig po lige i copa del rey.
1
@Encore jak omar z the wire xdd
1
@MrPGG barcelonski keanu reeves
0
@Messibestplayerintheworld chytry traci 2x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 *polcy i polaki
0
@P33ck dobrze ze o nie 1 w nocy
13
@Emhyr spieprzyli pierwsza faze, ale bylbym ostrozny z hurraoptymizmem
0
Xaviball mowicie xD
0
A Puć siedzi i zawija w sreberka
0
@Rewolucja123 te grafiki zawodnikow mnie przerazaja. xD A tak poza tym to ferran tym razem, tak?