0

@kewin pol la rambli tak uwazalo ale jako ze zaraz bedzie naszym zawodnikoem to reee chedozyc niemcow pieskow putina xd

1

@FcBarcaVamosMyClub "duszyczką" mowisz? To fajne studia xd

0

Porypalo ich z tymi dziadkami, chca drugi milan sprzed 10 lat zrobic czy co.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

To sie dzieje, bedziemy miec Polaka w Barcy. I to jeszcze na prominentnej pozycji napastnika. Jaram sie

0

Zaczyna sie ostra gra. A mamy dopiero polowe maja.

1

Chedozony pasozyt. Dla barcy to nie chcial obnizyc. Za 6.5 brutto to i u nas mogl wchodzic z lawki.

Barcelona stracila szacunek na rynku. U nas to kazdy chce kokosy, a w angielskich klubach, nawet topowych, nie wymagaja horrendalnych kwot.

2

@Worny lysy za lysego

1

Leao > dembele, factos

4

Ferran patrz i sie ucz xD

0

@Kgorecki2500 Ojojoj, wedlug franciszka kolejni ktorzy szczekaja na rosje i nie powinni sie dziwic jak ich kacapy zataakuja xD

0

@taris Zero zdziwienia. Niech idzie doic szejkow.

1

@krissu8 ja nie mam w ogole. YOLO

0

Ale życie jest przewrotne. Ancelotti jeszcze pare miesiecy temu zwalniany przez absolutnie wszystkich, a zaraz chlopu pomnik postawia na bernabeu.

0

@Peroso36 czaruje pilke

2

@arasz1819 czytam takie komentarze od 1/8 xD

6

no coz, lewy sam sobie winien. Trzeba bylo uciekac juz pare lat temu, bo z calym szacunkiem, ale bayern gra w lidze gorszej pod wzgledem rywalizacji od francuskiej. I nawet bedac dominatorem w lidze mistrzow, za malo sie mowi o jego bramkach w bundeslidze.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KrwawiaceoczyVEB ty sie zastanow!

1

co sie dzieje z tym zespolem... zaczyna to przypominac przygode koemana. poczatek dajacy nadzieje, a potem zjazd. no, w sumie byl po drodze jeszcze zryw jak ten nieudany poscig po lige i copa del rey.

1

@Encore jak omar z the wire xdd

1

@MrPGG barcelonski keanu reeves

0

@Messibestplayerintheworld chytry traci 2x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arasz1819 *polcy i polaki

0

@P33ck dobrze ze o nie 1 w nocy

13

@Emhyr spieprzyli pierwsza faze, ale bylbym ostrozny z hurraoptymizmem

0

Xaviball mowicie xD

0

A Puć siedzi i zawija w sreberka

0

@Rewolucja123 te grafiki zawodnikow mnie przerazaja. xD A tak poza tym to ferran tym razem, tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?