1

@owczar0005 real ma benzeme. Lewy w barcy to marketingowe zloto, pojedynek benzema vs lewy o krola strzelcow , zwlaszcza w obliczu topowej formy francuza. Kiedys moze i sympatyzowali, ale z tego co pamiętam to wlasnie karim byl na wylocie i zastapic mial go lewy.

0

psg niet, liverpool niet. Mam nadzieje ze alemany z kazda taka wiadomoscia obniza wartosc kontraktu, ktory zdaje sie ze dembus podpisze xD

4

Noo zwlaszcza kosmiczne zarobki i premie za podpis. Co ile, rok czy dwa? xD

32

Bardzo chce zobaczyc Roberta w innej lidze niz niemiecka. A jeszcze bardziej chce zobaczyc strzelajacego bramki Bayernowi w koszulce Barcy. xD

1

@Deviler swojaaaaa barkeeee

0

@DaPidejpi Faktem jest ze araujo podpisany, pedri podpisany, a gavi dalej nie...

1

@Recha_0684 podpisuje sie obiema rekami. Rownie dobrze gavi moze przepasc od nastepnego sezonu. Na dwoje babka wrozyla. Albo podpisuje kontrakt na normalnych warunkach, albo sprzedac poki cos wart.

2

Kolejny kurlaa dembele sie znalazl. Sprzedac poki cos wart.

1

@DaPidejpi

1. Burger
2.Pizza
3. Spaghetii
4. Kebab

0

Robi prawdopodobnie duze problemy z przedluzeniem, zostal mu rok kontraktu. W sumie... Znow wylowi sie jakas perle z la masi xD

0

@Nazio87 f5 xdd

1

kolejny super transfer bartka... juz lepiej bylo ogrywac la masie, przynajmniej ktos by rzucil 2, 3 melony za jakiegos mlodziana, ktory by kopnal 2 razy prosto pilke.

0

@Sulimo chlop ewidentnie jest onuca, ewentualnie robi pro bono, co czyniloby sytuacje jeszcze smutniejsza.

2

@Kgorecki2500 Ale co chlop ma do naszych Pracowniczych Planow Kapitalowych? Wtf? Az tak o polske sie martwi?

1

Chlop jeszcze zrobi kariere. Bedziemy sobie pluc w twarz

3

@TonySoprano lewy byl mlodszy, wiec az tak nie naciskał wtedy, a teraz pociag odjezdza. W dodatku ma szanse byc twarza projektu w barcelonie, czyli najbardziej medialnym klubie swiata (sadzac po obserwujacych, wpisach w sieciach społecznościowych). Zreszta dziala tu sprzezenie zwrotne, bo lewy to tez jakby nie patrzeć swiatowa marka.

Robert Jest w stanie zaryzykowac duzo by wymusić odejscie z bayernu

1

Trzeba bylo brac antonio conte

0

@Virusk3 tak z ciekawosci, masz nadwage?

0

@DonMatteo901 conte to jednak fachowiec. On by nas poukladal

0

Its over dla guardioli. Szaman od yaya toure rozszerzyl klatwe

1

Szaman rozszerzyl klatwe na premier league tez xD

0

I zapewne tak bedzie. A psg po raz kolejny utrze nam nosa xD

3

@FC1899Barca no tak generalnie powstaja szczepionki, tak samo te bezpieczne i stosowane od lati. xD

1

Zaczynam myslec ze z tego nowego projektu wielki wafel bedzie, a xaviego bedziemy zegnac jak koemana.

2

Znowu ten mental, ja piehd...

0

@FC1899Barca 5 rano? A ten co taki ranny ptaszek

0

@Jarema2000 nawet jak ty nie bedziesz robic problemów, to ruskie maja tak sprany leb przez propagande, ze moga robić problemy polakom. A w dodatku bedzie ich więcej i bedzie dzialac psychologia tlumu, w kupie sila itp itd. serio, w ruskiej tv idzie ostry diss na nas, jestesmy podobno kolejni do denazyfikacji xd

Ja bym nie ryzykowal. Juz lepiej do bulgarii

0

Nasze transfery w ostatnich latach to istny dramat.

0

@Patrykl145 jakby to powiedział moj szef: nie podoba sie to wypad xd

0

@Zoker polska za pare lat xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?