FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore dobrze obrazuje bycie adamy w tym rankingu. Chlop nieprzydatny, no ale top drybling. Tak samo de jong. Top drybling ale miota sie jak kurczak po tym boisku
0
@KrychaFCB ci co maja prace biurowa to wygrywy. A meczenie sie w domu to nie problem, na klime stac dzisiaj kazdego
1
@Kondziubarca ronaldinho va banque
3
@Kondziubarca 40 baniek + zmienne. Alemany, musisz
0
Komentarz usunięty
2
@JimMorrisonFCB malo to znikal albo mial zeza chocby z eintrachtem. a porownanie do depaya slabe bo holender poteznych statystyk nie mial.
3
@ŁukaszNidzica kazdy transfer to ryzyko. a ptaszki cwierkaja ze kontrakt nie ma byc potezny. potrzebujemy egzekutora z topu, a lewy takim jest, mimo ze wiekowy. ferran ma zeza, auba jak frenkie de jong przeplata dobre mecze slabymi, zwlaszcza koncowka to pokazala. a patrzac na historie z arsenalem cos czuje ze bedzie tylko gorzej.
2
@MesQueUnClub96 alemany jak alemany. to united lubi palic pieniazkami + ten haag ma z nim dobre wspomnienia z ajaxu.
chociaz dobra, bartek pewnie by go sprzedal za 30 mln wiec nie narzekam. xD
1
@Aureczek potrafi, ale w ajaxie (ew. pod wodza ten haaga) i w reprze. w barcy jest sredni, poza jakimis krotkimi okresami. w kazdym razie to za malo, a potrzebujemy hajsu.
a lewy to topka, do tego zyskujemy marketingowo, prestizowo bo lewy vs benzema.
8
@Sysia11 przykro. cos te niedziele w sobie maja negatywnego.
1
@hoeniker kupujemy topowego napastnika (przed ktorym dobre 2, 3 sezony), zyskujemy marketingowo, wzrasta zainteresowanie la liga + zostaje 40 mln + de jong podobno od przyszlego sezonu mial miec znaczna podwyzke pensji, a gral w kratke.
No ja tu nie widze zlego interesu
0
@Medium czym robione zdjecie?
1
@Encore Zaiste. I nawet jesli odpali pod skrzydlami ten haaga niczego nie zmieni. Po prostu nie pasuje do barcelony. Nie kazdy wszedzie i do wszystkiego sie nadaje.
0
@FC1899Barca Moze zabrzmie okrutnie, ale na cholere bylo tam ladowac miliardy w zywnosci i opiece medycznej? Trzeba bylo im gumki i tabletki po wysylac. Mieszkaja w bagnie i jeszcze na potege robia dzieci, a teraz czesc bedzie lgnac na zachod. No kur... zero logiki. A jeszcze policja i straz graniczna boi sie zrobic porzadek.
Europa albo wyhoduje jaja (i skonczy robic sobie papke z mozgu oplaconym ruskim szpionom w postaci skrajnej prawicy i lewicy) i zacznie bronic swoich granic, zacznie wysylac potezne ilosci broni i sprzetu na ukraine, albo bedzie po nas.
1
De jong nie pasuje do barcy, niestety. Chlop sie meczy, barca sie meczy, dzieki za te pare ladnych meczow i czesc.
0
Pisalem przy jego odejsciu, ze chlop jeszcze zrobi kariere. Ok, na razie to mecz towarzyski, ale poki co to wchodzi z drzwiami, nie ma to siamto, aklimatyzacje i inne bzdety.
0
Rowni i rowniejsi, psia mac
1
@SamuraJack uu kolejny trincao
0
@Nazio87 do ruskich
1
@Neutral te koszulki jednak sa brzydkie. Na samym poczatku, na manekinach wygladaly jakos lepiej. Nie dziwota, ze marketingowcy dobrze zarabiaja xD
0
A wiec to jest ta rewolucja kadrowa.
8
Byl moment ze wierzylem w lepsze jutro. Ale przez takie decyzje znow zaczynam watpic.
0
@poskus a slyszales ze mbappe ma ponoc dostac 600 mln euro przez 3 lata? I jak na to reagujesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mane ma przejsc do bayernu za 30 baniek, a oni spiewaja za raphine 70 baniek. xD co jest kurde
0
Ale spusty nad pokonaniem wlochow. Tak, sa mistrzami europy. I ten mistrz europy nie zdolal awansowac na mistrzostwa swiata. Innymi slowy italia na ten moment to dno, rownia pochyla od wygrania europejskiego turnieju.
No ale Messi zagral dobry meczyk, puchar wpadl do gabloty to trzeba z wlochow zrobic jakas potege na ten moment.
W sumie jakbym widzial siebie za czasow ronaldinho. I nie jest to fajny obrazek xD
0
@Kurkmen wincyj konfederacji, la bamba wytrzyma xd
0
Ja piernicze, dom spokojnej starosci sie zrobil w tym klubie
41
Ebany bartomeu. 18 mln za takiego leszcza, zamiast dac szanse jednemu czy drugiemu wychowankowi za free. No normalnie az mna telepie.
5
@B jak BARCA sek w tym ze mlodzi topowi napastnicy to koszt rzedu 80 100mln, do tego sporawe pensje, a lewy zgodzil sie zarabiac mniej niz w bayernie. W wieku 34 lat dalej laduje 50 bramek w sezonie. Czy nunezy i inne haalandy to gwarantuja? Norweg moze i tak gdyby nie byl szklanka.
Ostatnie sezony w europie pokazuja ze wiek to tylko liczba. Benzema, powrot ibry do milanu. No nie ma o czym dyskutowac. Lewy pogra na wysokim poziomie spokojnie 3 sezony. A po tej spinie z bayernem zaloze sie ze bedzie mial mega motywacje i pierwszy sezon na bank bedzie wybitny. Przyklad suareza w atletico.