FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza tym skad info?
0
@arcziFCB zaatakuja tak jak kacapy zaatakowaly nas czy finlandie xD
0
@Wilczeq 4x więcej ludności niz usa. To jest ta potężna przewaga? Rosja ma 3x więcej ludnosci niz ukraina i nawet wschodu nie potrafia zdobyc. A juz powoli traca cherson.
Cos czuje ze chiny podobnie jak rosja ma dobry pijar, a dojdzie co do czego to dostana w cymbal. Przypominam ze ruska obrona przeciwlotnicza tez miala radzic sobie z himmarsami,.mieli panowac nad niebem i tak dalej.
A stany poki co rzuciły ochlapy i kacapy nie wiedza co sie dzieje. A gdzie tam marynarka, f 15, f 22 xD
Innymi slowy tyle z tej poteznej ilosci czolgow, s300 s400. Skosnookie tez moga podawac cyferki i chwalic sie jacy to mocni nie sa
0
@osa91 tak, tak sadze. Ochrona nieba zgaduje odbywa sie caly czas i na znacznie wiekszych wysokosciach. A te dostawy sa cyklicznie. Nim himarsy zaczely robic furore bylo to samo,.doslownie roj samolotow.
Poza tym jakie pociagi, z usa? Oczywiscie ze to leci samolotami transportowymi, stad tez ciezki dzwiek, bardzo sie rozni od zwyklego pasazerskiego.
Edit: najpierw do polski, a potrm pociagami na ukraine. Chociaz i podobno nawet bezposrednio na ukraine leca na bezczela. Nawet girkin mial o to bol zadka, ze nie bombarduja amerykanskich samolotow (po wyladowaniu na ukrainskiej ziemi)
1
@jeonek okolice katowic
35
@Worny dembouz wyluzowany, tu udziela wywiadow, tu fikusny outfit. Nie poznaje czlowieka
1
U was tez tak samoloty lataja? Spac sie nie da, doslownie co 10 minut cos przelatuje.
Wujek zza oceanu zbroi ukraincow, oj zbroi. To bedzie piekna kontrofensywa, nie zapomne jej nigdy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KrychaFCB to luis nam tak mlodego stresowal. Odszedl i prosze jak dembele zaczal ogarniac
2
@MesQueUnClub96 kontrpropaganda. Innymi slowy ogien zwalczaj ogniem
0
Komentarz usunięty
1
Poki co jestem zszokowany i bije sie w piers, bo chcialem jego odejscia.
1
@Azacca barca dalej jest klubem do cyckania, niestety.
0
@Rust_Cohle tak, panie
5
a dajcie spokoj. juz 2 lata temu truchtal, a co bedzie za rok... poza tym jak klub (ktory podobno tak mu wiele dal) mial problem, to zamiast obnizyc pensje to uciekl do bogaczy z francji. poza tym pewnie dalej bedzie chcial bajonskich sum. starczy. dzieki za wszystko, ale starczy.
3
@bartekvisca nope.
0
@Neutral dziwne ze my nie potrafilismy sprzedac griezmanna, tylko potrzeba bylo oddac do atletico
0
@VamosRakieta komentator chyba ma ochote na gulasz
68
To fajne przygotowanie do sezonu.
0
@Emhyr ale spamuja tym lewym xD Oby polak rodak wypalil.
0
@masq bo prawda jest taka, ze hajs to nie wszystko. szkoda tylko ze durne wladzy hiszpanii tego nie rozumieja i nie poluzuja troche tych podatkow. wtedy byloby zatrzesienie dobrych pilkarzy, ale jednak czesc wybiera ten hajs i idzie do anglii.
0
@P33ck oo, swiat pilkarski wreszcei sie na chlopie poznal. niemozliwe. xD
0
@Cule1234 namowil lewego, tera kounde. xavi negocjator. w fbi powinien robic.
0
@Janas11224 ej ale piast ma fajne te koszulki. powiedzialbym ladniejsze niz nasze...
1
naprawde nikt ich nie chce nawet na cholerne wypozyczenie?
6
@marcin62 mentzen i cala ta konfederacka smietanka to powinna wyladowac na smietniku. Ale stano wcale nie lepszy. Zauwazyl ze konfa jest krytykowana, to stara sie zapunktowac, dolaczajac do krytyki tej partii. To samo bylo z najmanem, to samo z kapela, to samo z tym gangusem od gali.
A sam krzysiu wcale krystaliczny nie jest. Dlatego tfu na niego. Typowy cwaniaczek, majacy dobrze gadane, ktory belki we wlasnym oku nie widzi.
To mnie wkurza w tym kraju. Mozesz gadac kocopoly/frazesy jak stanowski, korwin, cejrowski itp itd, ale wazne ze jestes pewny siebie i umiesz kogos pocisnac, i juz jestes bogiem dla wielu. To chyba te kompleksy o ktorych mowil np. lewy. Sami nie mamy jezyka w gebie, nie umiemy sie postawic januszom-pracodawcom, to podziwiamy tych co maja gadane.
0
moze to swojego rodzaju test dla zawodnika. jesli poczeka, to znaczy ze mu zalezy.
15
@Survier true. Szybkie skrzydla + lewy. To bedzie miazga.
16
@koksik2700 ale mnie irytuje takie bajdurzenie. Za PO jakos inflacja byla w granicach 2, 3.procent, a w pewnym momencie nawet na minusie. Kraj sie rozwijal, byly niskie stopy procentowe, nie bylo 2 mld co roku na tvp, nie bylo propagandy, nie bylo wyborow kopertowych, nie bylo ostroleki, jakichs z dupy centrow lotniczych, nie bylo takiego nepotyzmu, a jesli juz delikatny byl to chociaz wykształceni ludzie obejmowali stanowiska, nie to co dzisiaj (pis usunal konkursy, nawet fogiel powiedzial ze nie zatrudniaja specjalistow bo nie chca ich rozkazow wykonywac)
I nie, wojna nie jest usprawiedliwieniem, bo zaczynalo byc zle jeszcze przed nia. A pandemia to byl popis niekompetencji pisu, typu miliony dla Golców i innych pozal sie boze artystow ktorzy sraja pieniedzmi, a przedsiebiorcow gnoili i gnoja nadal.
Także nie, pis nie rowna sie po.
0
@Culer_1906 ale z niego grubasek. niesamowite jak garnitur zakrywa niedoskonalosci