FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Vebrol oj cos czuje ze zacznie sie rownia pochyla z taka odklejka. Cos na wzor z bvb w ostatnim jego sezonie z niemiecka drużyna
0
@thorin spozywka w znaczeniu ogolnym, pod ktore podpada firma z ciastkami
A ile placa, ze tak ci zalezy?
11
@Vebrol chcialbym byc tak lubiany jak piszczu, chociaz w polowie
2
@thorin ziomek, jest 5 procent bezrobocia. Robote w spozywce znajdziesz w tydzien. Jak nie ta to inna.
Taka mala rada: wyluzuj. Jak pracodawca czy wspolpracownicy zauwaza, ze ci za bardzo zalezyz to cie wykorzystaja do cna.
Wiem co mowie. Sam popelnilem ten blad, heh
0
Milik jak to Polak, pewnie nie zazada duzo. i cyk memphis zostanie...
Teraz to na pewno trzeba opchnac aubemayanga. Zeby tam alemany nie przeszarzowal z negocjacjami xD
0
co te united xDDD
0
@mateusz1989VeB fajny kocyk
0
Co ten xavi xDdddd
0
Noo bo juz zaczynalo wygladac tragicznie
0
Fati ty byku. Dalej to masz
1
Xavi jak w fifie xdd kolejny ofensywny gracz i na hurra!
Powtorze sie: z tej maki chleba nie bedzie
2
Znow nie wyjdziemy z grupy, ale jaja panie ferdku
1
@VandaI xavi nie ogarnia, niestety
0
Cos czuje ze z tej maki chleba nie bedzie, a robert wrypal sie na ladna mine
1
Ale to rwane wszystko. Jakby grali bez pomyslu. Tragedia
0
@Jasialdinho cos czuje ze zagraja jeszcze gorzej
2
no nie powiem, mam lekki bol dupy o bayern. zwlaszcza liczylem ze szczekacz nagelsmann sie wywroci i sobie twarz rozwali, a poki co sie nie zapowiada. xD
0
Z potegi przed ktora kazdy drzal, do posmiewiska. Ajajaj
5
oni go wezma jak im doplacimy xD
1
@Schoogs sie smiejesz a my sie dalismy nabrac na Frenkiego xd
0
Mial poki co jeden udany sezon. Nie widze tego
0
United sprzedaje zawodnikow ze dalej moga szastac hajsem na lewo i prawo? To nawet psg sie uspokoilo.
0
Co sie odkleilo Casemiro? Sypneli kasa czy nagle zapragnal wyzwania, bo gra w Realu to easy mode? xD
5
Ja juz sam nie wiem czy puig ma racje i niszczymy zawodnikow, czy po prostu dajemy sie nabierac jak dzieci na przereklamowanych pilkarzy. W sumie od poczatku ten transfer mnie nie zachwycal jak zreszta wielu tutaj, wiec moze jednak to drugie.
Ale naprawdę zastanawia ze gosc wraca do domu, do tego samego trenera i to juz nie wspolgra. Bardzo dziwne
1
Chlop nosi na rece rownowartosc prawie 10 lat mojej pracy. Sam bym sie polasil. xD
Nie no, gardze zlodziejami. Ale i tak trzeba przyznac ze to abstrakcja placic takie kwoty za dodatki jak zegarek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
27
"Obecnie moi bliscy są ze mną i pomagają mi z takimi rzeczami jak znalezienie domu, otworzenie rachunku bankowego czy zarejestrowanie telefonu."
dorosly chlop xDDDD a sie z dembele smialismy
0
@koksik2700 moze to przez te otwarte usta, ale corka jakby troche uposledzona
0
@FCBMati10 no i widzisz, i przynajmniej pamietamy te mecze. a tera przypomni sobie cos ciekawego sprzed 2, 3 klasykow xD
1
@Rl9k1nG powiedzial dyktatorek ktory nic a nic nie ingeruje w sprawy suwerennych panstw. widac ze dupka piecze, bo dostaje w cymbal.