3

@Vebrol oj cos czuje ze zacznie sie rownia pochyla z taka odklejka. Cos na wzor z bvb w ostatnim jego sezonie z niemiecka drużyna

0

@thorin spozywka w znaczeniu ogolnym, pod ktore podpada firma z ciastkami

A ile placa, ze tak ci zalezy?

11

@Vebrol chcialbym byc tak lubiany jak piszczu, chociaz w polowie

2

@thorin ziomek, jest 5 procent bezrobocia. Robote w spozywce znajdziesz w tydzien. Jak nie ta to inna.

Taka mala rada: wyluzuj. Jak pracodawca czy wspolpracownicy zauwaza, ze ci za bardzo zalezyz to cie wykorzystaja do cna.

Wiem co mowie. Sam popelnilem ten blad, heh

0

Milik jak to Polak, pewnie nie zazada duzo. i cyk memphis zostanie...

Teraz to na pewno trzeba opchnac aubemayanga. Zeby tam alemany nie przeszarzowal z negocjacjami xD

0

co te united xDDD

0

@mateusz1989VeB fajny kocyk

0

Co ten xavi xDdddd

0

Noo bo juz zaczynalo wygladac tragicznie

0

Fati ty byku. Dalej to masz

1

Xavi jak w fifie xdd kolejny ofensywny gracz i na hurra!

Powtorze sie: z tej maki chleba nie bedzie

2

Znow nie wyjdziemy z grupy, ale jaja panie ferdku

1

@VandaI xavi nie ogarnia, niestety

0

Cos czuje ze z tej maki chleba nie bedzie, a robert wrypal sie na ladna mine

1

Ale to rwane wszystko. Jakby grali bez pomyslu. Tragedia

0

@Jasialdinho cos czuje ze zagraja jeszcze gorzej

2

no nie powiem, mam lekki bol dupy o bayern. zwlaszcza liczylem ze szczekacz nagelsmann sie wywroci i sobie twarz rozwali, a poki co sie nie zapowiada. xD

0

Z potegi przed ktora kazdy drzal, do posmiewiska. Ajajaj

5

oni go wezma jak im doplacimy xD

1

@Schoogs sie smiejesz a my sie dalismy nabrac na Frenkiego xd

0

Mial poki co jeden udany sezon. Nie widze tego

0

United sprzedaje zawodnikow ze dalej moga szastac hajsem na lewo i prawo? To nawet psg sie uspokoilo.

0

Co sie odkleilo Casemiro? Sypneli kasa czy nagle zapragnal wyzwania, bo gra w Realu to easy mode? xD

5

Ja juz sam nie wiem czy puig ma racje i niszczymy zawodnikow, czy po prostu dajemy sie nabierac jak dzieci na przereklamowanych pilkarzy. W sumie od poczatku ten transfer mnie nie zachwycal jak zreszta wielu tutaj, wiec moze jednak to drugie.

Ale naprawdę zastanawia ze gosc wraca do domu, do tego samego trenera i to juz nie wspolgra. Bardzo dziwne

1

Chlop nosi na rece rownowartosc prawie 10 lat mojej pracy. Sam bym sie polasil. xD

Nie no, gardze zlodziejami. Ale i tak trzeba przyznac ze to abstrakcja placic takie kwoty za dodatki jak zegarek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

27

"Obecnie moi bliscy są ze mną i pomagają mi z takimi rzeczami jak znalezienie domu, otworzenie rachunku bankowego czy zarejestrowanie telefonu."

dorosly chlop xDDDD a sie z dembele smialismy

0

@koksik2700 moze to przez te otwarte usta, ale corka jakby troche uposledzona

0

@FCBMati10 no i widzisz, i przynajmniej pamietamy te mecze. a tera przypomni sobie cos ciekawego sprzed 2, 3 klasykow xD

1

@Rl9k1nG powiedzial dyktatorek ktory nic a nic nie ingeruje w sprawy suwerennych panstw. widac ze dupka piecze, bo dostaje w cymbal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?