FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Garcia za lengleta i idziemy po to. Demir jak filip z konopii, a ronald juz go skresil.
1
Aj jezus maria jak blisko
0
@Xxxbarca4ever zaczal od 1 minuty
2
Strejlau nie dojezdza, jak szpakowskixdd
0
Zmie zmie. Ehhh poczatki alzehimera
0
Lenglet za garcie? No xavi, pierwszy minus. Juz nawet tego demira przeboleje, ale francuz? Ehhh
0
Chetnie bym to zobaczyl. Sam na niego psioczylem, a potem byli setien i koeman i w sumie nabralem troche do chlopa szacunku.
1
Camp nou zrobi swoje. Nawet z tymi brakami kadrowymi dadza rade.
0
@klopx a wiecej samobojcow to mniej samobojcow
0
@Krzychu1010 zwykly apap. Ale ze wzgledu na mase ciala biore 2 i jest git
3
30 minut i zero komentarzy? Fanboje w szkolach? xD
0
@Rewolucja123 after you fix the damn door!!
0
@MESSIah16 niektorzy rozumieja tylko argument sily. No i finansowy
0
@baartekk97 poogladaj testy na youtube. Kolega wyzej podal przykład xiaomi, a ja dzieki testom dowiedzialem sie ze ich nakladka lubi sie wykrzaczyc, zaciac nawet podczas durnego rozmawiania.
Samsung a32 wyglada okej, albo cos z realme 8 bym polecil. Ale tak jak wspomnialem, poogladaj testy fachowcow.
Sam uzywam cubota x19 i w sumie mi starcza. 4 gb, procek porywnalny do samsunga j7 ktorego uzytkowalem, ekran 2400x1080 a wiec obraz jak zyleta. Co prawda nie ma amoleda, no ale kupilem go za 400 zl, takze cos za cos. No i trzyma caly dzien intensywnego użytkowania
3
@Fantomas a mi to wyglada na koniec kolejnej fali. Tak w sumie dzialaja epidemie, chocby grypy. Kwestia czasu jak znow beda wzrosty. Dlatego tez ten cyrk nie ma dluzej sensu.
To samo w japonii. 2 miesiace temu bili rekordy, teraz spokoj. W 60 dni wyszczepili cale spoleczenstwo? Zreszta wystarczy sobie przypomniec jak nie bylo szczepionki i w lato epidemia praktycznie zgasla.
1
@tobiasson92 ciekawe kiedy gracze zaczna sie szanowac i skoncza kupować preordery
1
@YoungMan to jak wyjasnic ze eriksen dalej znajduje sie na liscie kontuzjowanych w interze, a ogladalismy chlopa jak byl reanimowany na zywo.
Tak samo zwykle kontuzje. Pilkarze nie graja, a jednak placone maja.
0
A jeszcze niedawno w topce fair play. Ale jak to rowniez w zyciu bywa: tylko samce alfa osiagaja sukces
0
A ja jestem ciekaw czy takie oficjalne zakonczenie kariery z jego strony nie rownoaloby sie z zerwaniem kontraktu i strata kasy. A tak cyk l4 do konca umowy ^^
0
Ueafolona !!!! ;D
0
@Encore no ladna trenerska paka w anglii by sie zrobila
0
@Qba2312 eirksen dalej na liscie kontuzjowanych w interze. Zgaduje ze u nas bedzie to samo. Bedzie pobieral pensje do konca kontraktu. Tak jak przecietny pracownik w przexietnej pracy przebywa na l4.
0
@kkbarca ehh wnerwia mnie w takich filmikach ta muza. Wolalbym reakcje trybun
8
Co chlopak wczoraj zagral! Jaram sie jak rzym za nerona przed nastepnym meczem z jego udzialem.
0
W sumie nie rozumiem zachwytow nad jego debiutem. Abde go zjadl i wydalil po zmianie w przerwie xD No ale wiadomo trema w zwiazku z pierwszym meczu. Czekamy na wiecej.
0
@liberoFCB Otototo, tak jak to robi chocby ajax. Przeciez juz sie zglaszali do nas po mlodych. Chocby nawet sprzedac i potem zalowac, to jednak hajs to hajs.
0
Barca wygrywajaca po kontrowersji, to zapowiedz silnej barcy. Vide 2009 mecz z chelsea xD
1
@Dankhog taktyczny alves na druga polowe. Jak zobacza dziadka ktory zapyerdala, to sami wykrzesaja dodatkowe sily :D
2
Cholera, znow ten sam scenariusz. Pierwsza polowa piekna (w przeciwienstwie do ostatniego meczu mniej skuteczna), a w drugiej nerwowka, tym razem jednak mielismy sporo szczescia. Znow w sporo sytuacji zamieszany pique, mingueza. Alba tez sie nie popisal w jednej czy dwoch sytuacjach.
W nastepnym meczu zagralbym z araujo za pique, i KTOKOLWIEK za mingueze. Juz chyba wole roberto.
6
xavi podpisal pakt z daiblem jak zidane swego czasu. szanuje