1

Garcia za lengleta i idziemy po to. Demir jak filip z konopii, a ronald juz go skresil.

1

Aj jezus maria jak blisko

0

@Xxxbarca4ever zaczal od 1 minuty

2

Strejlau nie dojezdza, jak szpakowskixdd

0

Zmie zmie. Ehhh poczatki alzehimera

0

Lenglet za garcie? No xavi, pierwszy minus. Juz nawet tego demira przeboleje, ale francuz? Ehhh

0

Chetnie bym to zobaczyl. Sam na niego psioczylem, a potem byli setien i koeman i w sumie nabralem troche do chlopa szacunku.

1

Camp nou zrobi swoje. Nawet z tymi brakami kadrowymi dadza rade.

0

@klopx a wiecej samobojcow to mniej samobojcow

0

@Krzychu1010 zwykly apap. Ale ze wzgledu na mase ciala biore 2 i jest git

3

30 minut i zero komentarzy? Fanboje w szkolach? xD

0

@Rewolucja123 after you fix the damn door!!

0

@MESSIah16 niektorzy rozumieja tylko argument sily. No i finansowy

0

@baartekk97 poogladaj testy na youtube. Kolega wyzej podal przykład xiaomi, a ja dzieki testom dowiedzialem sie ze ich nakladka lubi sie wykrzaczyc, zaciac nawet podczas durnego rozmawiania.

Samsung a32 wyglada okej, albo cos z realme 8 bym polecil. Ale tak jak wspomnialem, poogladaj testy fachowcow.

Sam uzywam cubota x19 i w sumie mi starcza. 4 gb, procek porywnalny do samsunga j7 ktorego uzytkowalem, ekran 2400x1080 a wiec obraz jak zyleta. Co prawda nie ma amoleda, no ale kupilem go za 400 zl, takze cos za cos. No i trzyma caly dzien intensywnego użytkowania

3

@Fantomas a mi to wyglada na koniec kolejnej fali. Tak w sumie dzialaja epidemie, chocby grypy. Kwestia czasu jak znow beda wzrosty. Dlatego tez ten cyrk nie ma dluzej sensu.

To samo w japonii. 2 miesiace temu bili rekordy, teraz spokoj. W 60 dni wyszczepili cale spoleczenstwo? Zreszta wystarczy sobie przypomniec jak nie bylo szczepionki i w lato epidemia praktycznie zgasla.

1

@tobiasson92 ciekawe kiedy gracze zaczna sie szanowac i skoncza kupować preordery

1

@YoungMan to jak wyjasnic ze eriksen dalej znajduje sie na liscie kontuzjowanych w interze, a ogladalismy chlopa jak byl reanimowany na zywo.

Tak samo zwykle kontuzje. Pilkarze nie graja, a jednak placone maja.

0

A jeszcze niedawno w topce fair play. Ale jak to rowniez w zyciu bywa: tylko samce alfa osiagaja sukces

0

A ja jestem ciekaw czy takie oficjalne zakonczenie kariery z jego strony nie rownoaloby sie z zerwaniem kontraktu i strata kasy. A tak cyk l4 do konca umowy ^^

0

Ueafolona !!!! ;D

0

@Encore no ladna trenerska paka w anglii by sie zrobila

0

@Qba2312 eirksen dalej na liscie kontuzjowanych w interze. Zgaduje ze u nas bedzie to samo. Bedzie pobieral pensje do konca kontraktu. Tak jak przecietny pracownik w przexietnej pracy przebywa na l4.

0

@kkbarca ehh wnerwia mnie w takich filmikach ta muza. Wolalbym reakcje trybun

8

Co chlopak wczoraj zagral! Jaram sie jak rzym za nerona przed nastepnym meczem z jego udzialem.

0

W sumie nie rozumiem zachwytow nad jego debiutem. Abde go zjadl i wydalil po zmianie w przerwie xD No ale wiadomo trema w zwiazku z pierwszym meczu. Czekamy na wiecej.

0

@liberoFCB Otototo, tak jak to robi chocby ajax. Przeciez juz sie zglaszali do nas po mlodych. Chocby nawet sprzedac i potem zalowac, to jednak hajs to hajs.

0

Barca wygrywajaca po kontrowersji, to zapowiedz silnej barcy. Vide 2009 mecz z chelsea xD

1

@Dankhog taktyczny alves na druga polowe. Jak zobacza dziadka ktory zapyerdala, to sami wykrzesaja dodatkowe sily :D

2

Cholera, znow ten sam scenariusz. Pierwsza polowa piekna (w przeciwienstwie do ostatniego meczu mniej skuteczna), a w drugiej nerwowka, tym razem jednak mielismy sporo szczescia. Znow w sporo sytuacji zamieszany pique, mingueza. Alba tez sie nie popisal w jednej czy dwoch sytuacjach.

W nastepnym meczu zagralbym z araujo za pique, i KTOKOLWIEK za mingueze. Juz chyba wole roberto.

6

xavi podpisal pakt z daiblem jak zidane swego czasu. szanuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?