FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
podoba mi sie fati podtrzymujacy ten klub zeby sie calkiem nie rozlecial. ale co w tym doborowym, dajacym nadzieje towarzystwie, robi puig to juz nie wiem xD
3
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Idziemy na rekord kontuzji. A moze juz go pobilismy?
3
@ranger3120 co sie z tym swiatem ostatnio dzieje. lockdowny, blackouty, horrendalne ceny kart graficznych. jak zyc...
1
@Messibestplayerintheworld No nareszcie jakis napastnik z la masii. Wiecznie tylko pomocnicy/obroncy/skrzydlowi
0
@barteq Zgaduje zeby nie ryzykowac, moze chca zrobic jakies dodatkowanie badania np. kardiologiczne. Bo w sumie to nie jest normalne, zeby tak mlody zawodnik w 60 minucie nie byl w stanie kontynuowac meczu. Przeciez to nawet nie jest polmetek sezonu i nie gral wszystkiego jak swego czasu pedri.
0
@Fido66 To uwielbiasz czy nie uwielbiasz? Bo te znaki zapytania to mylace sa.
0
@JimMorrisonFCB to jest napastnik czy pomocnik? Zreszta nawet jesli bylby napastnikiem to wypada walczyc o pilke zwlasscza po swojej stracie.
Zalosny wystep i tyle.
32
Niedopuszczalna to jest ostatnio jego gra...
19
Zszedl 19.latek i przestalismy istniec w ataku...
0
@Joe_Pesci co maja minuty do zaangazowania? Chlop bez pilki przy nodze nie biega, nie walczy o pilke. Pare razy stracil i zamiast próbować ja odzyskac stoi i sie patrzy
1
Abde to calkiem fajnie kreci. Dalbym mu szanse za kontuzjowanego fatiego
12
Dawno nie ogladalem puiga i juz wiem czemu nie dostaje szans. Chlop tragiczny. Jego podania to takie male miny, po ktorych czesto koledzy traca pilke, sa faulowani. Nawet tak prostej rzeczy jak pressing, walka o pilke nie widac. Taka osiedlowa gwiazda ktora biega jak ma pileczke przy nodze.
0
@doc czyli wypadnie na 3
0
Lenglet fachowiec. Ja juz wole szamana
1
Przegramy to jeszcze
0
Jest i riki wheeee
2
Koeman wylaczyl mecz xdd
1
Ej a moze by zostawic tak tego barjuana
0
Gosc szalony co za skutecznosc
0
Patrzac na takiego ibre to w sumie czemu by nie sprobowac.
0
To sie nie skonczy dobrze. Bedzie jak z koemanem cos czuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W sumie do przewidzenia. Ledwie dostal zielone swiatlo i juz musial zagrac bodaj 45 minut... I to biorac pod uwage fachowosc naszego sztabu medycznego.
Taka szklanke trzeba powolutku wprowadzac, najlepiej na 10 ostatnich minut zeby nabrac jakiegos leszcza i opchnac go w okienku transferowym xdddd
1
Jemu nie mozna dawac grac. Wyleczyc kontuzje i na liste transferowa xdff
0
Jak maja sprowadzac kolejnego luuka czy aguero ktory wiecej na lawie niz na boisku, to juz serio dajmy szanse komus z la masii serio nie ma tam zadnej dziewiatki? Sami pomocniy i oborncy?
0
Coz ktos sie spodziewal czegos innego?
0
@mikael The wire rownie dobre, a moze i nawet lepsze
0
@Pilka_jest_okragla Remis
2
@Kamilos84 Taka prawda. A te bajki ze generowal wiecej niz inkasowal to po prostu jedno wielkie "xD". Moze przed 2017 zaslugiwal na te pieniadze, bo klub naprawde czesto wygrywal trofea, a sam leo mial kosmiczne statystyki i baaardzo przyczynial sie do tych trofeow.. Ale potem kosmiczne statystyki staly sie co najwyzej bardzo dobre i za cholere nie zaslugiwal na te pieniadze.
Przeciez gdyby nie takie psg to chlop nie wiem gdzie by poszedl grac za taki hajs. Nawet rownie potezne city bylo tak srednio zainteresowane. To duzo swiadczy o tym o jakich horrendalnych kwotach mowa. I to nie w stosunku do "ukochanego" klubu.
1
Oohho, czyzby zateksnilo sie za barcelona, bo nie uklada sie w paryzu? xD