7

@AlexDark00 tu fati, dzieki stary

0

Ibra sie w ronaldinho zabawil. Leao nie gorzej szkoda ze spalony

1

@Encore prawie siatke urwal.

4

Boze moj, co ibra wsadzil.

0

@amanter I dobrze. Trzeba cyckac takich niszczycieli futbolu.

2

@amanter Ma taka ladna, mlodziencza, delikatna twarz. Jest uroczy jak szczeniaczek. A ludzie lubia szczeniaczki.

1

@Pruto Na minusie, jak 99 % ludzi xD Dobrze ze wyrwalem sie z tego paskudnego uzaleznienia. Z tym calym obstawianiem to jak z lotto. Trzeba miec w cholere szczescia, doslownie jak na loterii.

A jak szczescie dlugo nie chce cie opuscic, to dostajesz limity np. 2 zl na zaklad i elo, po zabawie. Bo powod jest prosty: bukmacher jest od zarabiania, gracze od wydawania u nich pieniedzy i zycia nadziejami.

Ale tak jak wspomnialem: temu jednemu, moze kilku procentom sie uda. Reszta zostanie ogolona jak owieczki. Ale z drugiej strony tak wyglada zycie.

0

@amanter dziadek na emeryturze powinien byc a nie w pile zawodowo grac

1

@barcelonaLM przeciez nas nie stac na bonus dla jego agenta

0

Flashbaki z ronaldinho, to podanie chlopa z alaves

0

Ruszyla maszyna

0

@SinMistico Ale za co, ty mi powiedz. Przespales ostatni rok?

0

Jesli ma to cos, to da rade. Wszelkie inne argumenty to mrzonki

0

No i fajnie, i tu for ju

0

@GeraltzKatalonii nie mniej smutne niz wasze spuszczanie sie nad dziadkiem messim xoxo

0

@Momals11 zszedl hamulcowy to zaczeli grac

0

@barcowy1899 kontuzja jest tylko przykrywka :p

0

Ale to jest porazka ze nie mozna hajsu na zawodnikow przetransferowac na trenera. Hajs to hajs, cyferki powinny sie zgadzac i tyle. Ehh te przepisy

2

Typowy polityk. Xd podoba mi sie ze w jednym zdaniu powtarza 2x te sama kwestie byle tylko wydluzyc wypowiedz

0

Ukryta opcja holenderska. Smiechu warte

1

Tracimy resztki godnosci...

1

@JohnnyBarca gapi mu sie na tylek. Znaczy raczej na pilke. A emotikony oczu i jezyka wskazuja na zberezne mysli. A dodajmy ze gavi nie ma 18 lat to juz w ogole xD

2

Jak zarzad ma sie wtryniac w prace trenera, to ja wysiadam z tego pociagu.

3

@Pawel13sz No nie nudzimy sie, to na pewno

7

Straszny rynsztok sie zrobil w tym klubie. Laporta jawnie wypychajacy w mediach koemana z klubu i to w zasadzie od samego poczatku, pilkarz na wypozyczeniu piszacy takie rzeczy w internetach. No nie nie, to nie godzi. Nawet jesli koeman jest slabym trenerem.

0

Nie pasuje tutaj, to fakt. Ale teraz robienie z niego glownego kozla ofiarnego i kolejne wypychanie zawodnikow na sile na pewno nie poprawi opinii o barcelonie.

Nie mozna jak czlowiek dac chlopakowi posiedziec na tej lawie do konca jego umowy, ktora i tak chyba nie jest za dluga?

Wiecej niz klub... heh

0

Z taka gra zadnego sponsora nie znajdziemy. Ida ciemne wieki...

1

@El dominatore paanie, masche to przy garcii profesor byl. dobrze sie ustawial, nie odpuszczal, ale w nie tak ze faulowal, tylko byl jak taka uparta mucha.

1

To byl busquetS? xD A w reprze gra jak profesor. ehhh

0

@Kamiloza91 falcao, dzeko, giroud... wymieniac mozna bez liku. w tym klubie nic nie dziala, nawet skauting

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?