FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@AlexDark00 tu fati, dzieki stary
0
Ibra sie w ronaldinho zabawil. Leao nie gorzej szkoda ze spalony
1
@Encore prawie siatke urwal.
4
Boze moj, co ibra wsadzil.
0
@amanter I dobrze. Trzeba cyckac takich niszczycieli futbolu.
2
@amanter Ma taka ladna, mlodziencza, delikatna twarz. Jest uroczy jak szczeniaczek. A ludzie lubia szczeniaczki.
1
@Pruto Na minusie, jak 99 % ludzi xD Dobrze ze wyrwalem sie z tego paskudnego uzaleznienia. Z tym calym obstawianiem to jak z lotto. Trzeba miec w cholere szczescia, doslownie jak na loterii.
A jak szczescie dlugo nie chce cie opuscic, to dostajesz limity np. 2 zl na zaklad i elo, po zabawie. Bo powod jest prosty: bukmacher jest od zarabiania, gracze od wydawania u nich pieniedzy i zycia nadziejami.
Ale tak jak wspomnialem: temu jednemu, moze kilku procentom sie uda. Reszta zostanie ogolona jak owieczki. Ale z drugiej strony tak wyglada zycie.
0
@amanter dziadek na emeryturze powinien byc a nie w pile zawodowo grac
1
@barcelonaLM przeciez nas nie stac na bonus dla jego agenta
0
Flashbaki z ronaldinho, to podanie chlopa z alaves
0
Ruszyla maszyna
0
@SinMistico Ale za co, ty mi powiedz. Przespales ostatni rok?
0
Jesli ma to cos, to da rade. Wszelkie inne argumenty to mrzonki
0
No i fajnie, i tu for ju
0
@GeraltzKatalonii nie mniej smutne niz wasze spuszczanie sie nad dziadkiem messim xoxo
0
@Momals11 zszedl hamulcowy to zaczeli grac
0
@barcowy1899 kontuzja jest tylko przykrywka :p
0
Ale to jest porazka ze nie mozna hajsu na zawodnikow przetransferowac na trenera. Hajs to hajs, cyferki powinny sie zgadzac i tyle. Ehh te przepisy
2
Typowy polityk. Xd podoba mi sie ze w jednym zdaniu powtarza 2x te sama kwestie byle tylko wydluzyc wypowiedz
0
Ukryta opcja holenderska. Smiechu warte
1
Tracimy resztki godnosci...
1
@JohnnyBarca gapi mu sie na tylek. Znaczy raczej na pilke. A emotikony oczu i jezyka wskazuja na zberezne mysli. A dodajmy ze gavi nie ma 18 lat to juz w ogole xD
2
Jak zarzad ma sie wtryniac w prace trenera, to ja wysiadam z tego pociagu.
3
@Pawel13sz No nie nudzimy sie, to na pewno
7
Straszny rynsztok sie zrobil w tym klubie. Laporta jawnie wypychajacy w mediach koemana z klubu i to w zasadzie od samego poczatku, pilkarz na wypozyczeniu piszacy takie rzeczy w internetach. No nie nie, to nie godzi. Nawet jesli koeman jest slabym trenerem.
0
Nie pasuje tutaj, to fakt. Ale teraz robienie z niego glownego kozla ofiarnego i kolejne wypychanie zawodnikow na sile na pewno nie poprawi opinii o barcelonie.
Nie mozna jak czlowiek dac chlopakowi posiedziec na tej lawie do konca jego umowy, ktora i tak chyba nie jest za dluga?
Wiecej niz klub... heh
0
Z taka gra zadnego sponsora nie znajdziemy. Ida ciemne wieki...
1
@El dominatore paanie, masche to przy garcii profesor byl. dobrze sie ustawial, nie odpuszczal, ale w nie tak ze faulowal, tylko byl jak taka uparta mucha.
1
To byl busquetS? xD A w reprze gra jak profesor. ehhh
0
@Kamiloza91 falcao, dzeko, giroud... wymieniac mozna bez liku. w tym klubie nic nie dziala, nawet skauting