FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kolejny genialny transfer starego zarzadu.
2
Ostatnimi czasy Der Klassiker gniecie El Clasico poziomem i emocjami.
0
,,Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy" #pdk
3
Łoo panie. Messi na lawce :O Przepraszam pana, panie Ronaldzie, ze zwatpilem w twoje cojones :E
0
Znalazlby sie, a nawet powinien, dla Leo odpoczynek. Ale Koeman jednak tez bez cojones, niestety.
1
@Zip Szpakowskiego to co najwyzej stac na ,,Okazja!" a nie na takie oczko w strone widza.
0
@BarcaInfo Pique to ja wieszcze kariere polityka. Ciekawe o jakich zmianach mowi? Transfery? No chyba jak opchna Leo i Griezmanna za te 150 baniek, to moze jakies 2, 3 transfery sie przeprowadzi.
1
Z taka gra to Betis sie po nas przejedzie.
1
Niektorzy pisza ze gramy oszczednie, bo mecz w sobote i w ogole. To w takim razie dlaczego nie gra Puig, Trincao i inni rezerwowi? Serio obawiamy sie Ukraincow (w rezerwowym skladzie), Wegrow i Juve z poczatkujacym trenerem Pirlo?
Jak dla mnie to po prostu jestesmy ciency i w sobote zas bedzie ciezko o komplet punkktow, ehh
0
No tak troche sie meczymy z rezerwami Dynama... W sobote znow strata punktow z taka gra. Nawet Ronald pokazywany przez realizatora ma chyba juz dosc przygody w Barcy. xD
5
Dobra, Rudy. Nie strosz piorek tylko dawaj Leo na lawe, bo ostatnio wiecej przeszkadza niz pomaga zespolowi.
3
Dalej go chca po tym fatalnym poczatku? Ciekawe
0
jednak należy przypomnieć, że przed meczem z Getafe, podobnie jak poprzedni trenerzy Barçy, Holender powiedział, że to Leo decyduje, kiedy pojawia się na boisku.
Top Kek.
0
Przeciez po takim sezonie nawet sensu nie bedzie organizowac tego euro 2020/2021. xD
3
No nie dal chlop rady, ale kto go zatrudnil, kto nie podumal, ze gwiazdom, zeby nie powiedziec swietym krowom, potrzebny jest trener z cojones, z autorytetem? Zreszta Valverde wcale nie byl lepszy - po prostu jechal jeszcze na pracy poprzednich trenerow, ale widac bylo degradacje z sezonu na sezon jesli chodzi o przygotowanie fizyczne i w waznych momentach jak z Roma czy Liverpoolem, to wychodzilo.
Innymi slowy fatalny zarzad odbil sie czkawka Barcelonie. Zeby nie powiedziec, ze sie ulalo.
1
Madryckie dzienniki sa bardzo happy... Mam nadzieje, a nawet cos wiecej, ze lada moment sie to zmieni.
2
@yla Oj tak byczku. Podobal mi sie mecz Villarreal jak troche go omijali z podaniami, albo raczej nie nadazal za akcjami xD Przyjemnie sie to ogladalo. Obejrzalbym takie 90 minut bez Leo.
0
@Barcelonista94 Nawet Puig bylby lepszy, mimo ze nie jego pozycja.
1
@robertocarlos76 Przeciez on przegrywa dryblingi nawet jeden na jeden. Zaczyna to wygladac naprawde slabo i irytujaco. Moglby usiasc na lawce w najblizszym meczu.
0
@MarshallLAW Raczej kuma, ale ciezko wyplenic to pilkarzom z glowy. Nawet wczoraj ktos dostal ochrzan od Koemana, ze mial lutowac, a nie bawic sie w podawanie.
3
Sprzedac poki cos wart. On ma prawie trzydzieche. Zaraz bedzie jak z Suarezem - kontrakt jak z bajki, a na koniec pojdzie za pare ceskow.
4
@matirix20 Wygrac w lotto i nie musiec sie wiecej uzerac z januszamibiznesu i toksycznymi wspolpracownikami
1
Proste jak budowa cepa. A wystarczylo wfiste po Romie wywalic, a najlepiej w ogole nie zatrudniac. Jak mozna do wielkiego klubu zatrudniac plotke z Bilbao bez wiekszych sukcesow, no kurna.
7
Tiaa. Szkoda tylko ze potem jest dramat.
1
Przy takim zwariowanym i napietym sezonie takie rzeczy musialy sie zdarzyc. Spokojnie, reszta druzyn tez ma kontuzje, ewentualnie takich niebawem doznaja.
2
Nawet wpada w ucho xD
6
Rekord zakazen, Bartomeu dymisja, Kaczafi zacheca do wojny domowej. Co za dzien!
0
Bylo widac juz w tamtym sezonie ze czas Messiego sie konczy i to nie byla wina tylko slabej Barcy. Po prostu szybkosc i drybling nie te.
Byla szansa zarobic jeszcze niemale pieniadze jak na pandemie, ale oczywiscie Barcelona cannot into biznes.
1
Zgadzam sie, ze to jest rzut kurny. Takie sa przepisy. Ale do jasnej cholery, dlaczego jedni dostaja za to jedenastki, a inni nie? Po cholere ten caly VAR jest?
1
Te zmiany to byla porazka. Tak graja 12 latkowie w FIFIE rzucajac wszystko do ataku.