FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra siadla od poczatku drugiej polowy, jeszcze daleko przed zmianami. Jakby osiedli na laurach i zadowolili sie tym 2:1. Pierwsza polowa swietna, zapachnialo Barca sprzed kilku lat... Szkoda ze tylko smaka narobili i trzeba bylo drzec o te 3 punkty do konca.
1
O kurczaczki. Podoba mi sie obrona, ale brakuje takiego Konrada zamiast Pedriego i Aleny/Puiga za Busquetsa.
1
@Xwowrak Nie ubieramy w domu choinki, ale tak, rodzinka przychodzi. A dzielenie sie oplatkiem to taki cringe, ze ja piernicze. xD
0
Ogladalem ten mecz pobieznie, jednym okiem, ale dalo sie zauwazyc ze momentami gralismy jak rowny z rownym. Z Levante. Na Camp Nou. A 3 pkt zgarnelismy po juniorskiej stracie pomocnika.
No jest zle, panie i panowie i zaczynam sie bac o 4 miejsce.
0
Toczylismy z nimi wyrownane boje, gdy bylismy w lepszej formie, z lepszymi pilkarzami i mlodszym Messim...
Jesli za duzo sie nie zmieni, to nas zmiota z planszy nie gorzej niz Bayern.
0
Znowu bez skrzydel, znow Lenglet, znow Busi, znow Alba.
Nawet zaczyna mnie to juz bawic.
1
Ale mnie dupsko piecze o ten Real. Pare tygodni temu byli jedna noga poza liga mistrzow, a teraz nie dosc ze weszli na lajcie z pierwszego miejsca, to jeszcze pobili Atletico i wlaczaja sie w wyscig o mistrzostwo. Jeszcze brakuje zebysmy dzis dostali w pape...
5
Ten Font to taki cwaniaczek a'la morawiecki vateusz. Byle sie dorwac do koryta.
3
Oj jak szanuje. Ciekawe czy w przyszlosci, na chinskim tourne, bedzie mial pozwolenie na wjazd xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Dalbym chlopakowi konkretna szanse. De jong slabo, o Busquetsie nawet nie warto wspominac.
0
Juz mi sie rzygac tym Messim, a raczej wykorzystywaniem jego nazwiska przez swinie chcace dorwac sie do korhyta. Niektorzy dalej zyja w 2011 roku.
13
Rekord za rekordem. Klasa.
Trzeba sprawdzic, moze Sasin zostal socios. To by wiele wyjasnialo.
4
No Lenglet to mam nadzieje lawa do konca roku kalendarzowego. Nie wiem czy chlop ma jakies problemy osobiste, ale zaliczyl mega regres.
Swoja droga w drugiej polowie to Barca przewazala. Nie wiem czy to bardziej zasluga tego, ze byl nominalny napastnik czy zszedl cienki Trincao. A moze spokojniejsza defensywa wplynela na caly zespol? Za duzo zmiennych. Mnie leb od tego boli, a co dopiero Ronald musi przezywac.
Ale z drugiej strony rzucil Holandie, bo wyzwan mu sie zachcialo. To ma emocji na zapas xD
1
Jak Messi znow zaliczy 33 straty to skonczy sie jak z Bayernem.
3
Powtorze sie jak pod innym artykulem czy tam na la rambli: ostatnie 2 mecze w lidze mistrzow, gdy wybiegali mlodzi, nowi (w sensie nie dluzej niz 2 lata w klubie) ogladalo mi sie najlepiej. Byly momenty, ze widac bylo brak zgrania, ale zaangazowania nie mozna bylo im odmowic.
Koeman powinien zagrac va banque i wystawiac podobne jedenastki w lidze. Ten sezon jest coraz bardziej stracony, a przynajmniej zacznie sie krystalizowac nowa jedenastka, glodna sukcesow. Ale to jest czarny scenariusz. Uwazam ze po zmianie warty zaczniemy regularnie punktowac.
0
No Dembi najlepszy zawodnik Barcy od jakiegos czasu. Szkoda ze znow cos naciagnal, nadwyrezyl...
2
To se ne vrati. Nawet Messi to nie ten sam Messi. Ehhh
10
@Avatarr Konrad tak, Trincao to prawoskrzydlowy i z tym swoim jednym zwodem tylko tam sie nadaje.
0
My naprawde bedziemy drugi Milanem.
0
Jak sie odwleka nawet nie rewolucje, a kosmetyczne zmiany i zatrudnia wfistow od kilku lat to niestety tak to wyglada. Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. No i troche liczyc, ze Koeman przejrzy na oczy i Messi zacznie siadac na lawce, chociaz po 45 minutach jak gra sie nie klei i potrzeba wiecej intensywności i pressingu.
8
@Shvedu Tia, bylo to widac w poprzednim sezonie jak przegrywalismy wygrana lige i dostawalismy becki od Bayernu. Skonczcie z tym Messim, a tym bardziej Suarezem. Zyjecie przeszloscia.
15
Najsmieszniejsze ze Leo na whoscored mial najwieksza ocene, az 8.8 xD Tyle na temat tych algorytmow tej smiesznej strony. Chyba zaliczalo mu te smieszne proby z kornerow jako grozne sytuacje heh.
Najprzyjemniej mi sie ogladalo mecze w tym sezonie jak Leo byl na lawce. Pisalem nawet w sierpniu, ze pora sie pozegnac, to mnie tutaj zjedli... Tak to jest jak historia czy sympatie przyslaniaja rozsadek (oczko do Karola). Szkoda tylko ze teraz odejdzie za darmo, a pare miesiecy temu mozna bylo jeszcze niemala sume zgarnac.
4
Busquets, Messi, Lenglet lawa. Nie moge patrzec na te trojke.
Sergio za wolny, slabo przewiduje wydarzenia na boisku i za czesto ratuje sie faulami.
Messi bez szybkosci i dynamiki tez jest bardziej kula u nogi niz wzmocnieniem. Wieczne straty i czesto kontry z tego wynikajace. Jego proby zaskoczenia z kornerow sa zalosne, nie mniej niz te wolne. Ratuja go od czasu do czasu ciekawe podania czy wrzutki. Na miejscu Koemana dawalbym mu 45 minut, a potem zmiana i zobaczyl jak dane spotkanie sie zmienia, zwlaszcza w kwestii pressingu. No ale do tego trzeba miec jaja niestety.
Na Lengleta to juz w ogole slow brakuje. O ile rok temu solidny, zapracowal uczciwe na podwyzke, o tyle teraz co praktycznie mecz to potezny wielblad. Juz wole de Jonga na srodku obrony.
0
Druga polowa, poza bledem Lengleta, uwazam za udana. Mam nadzieje ze Koeman wiecej bledu nie popelni i jak gra Messi oraz Griezmann to nie bedzie gral Coutinho tylko Dembele, Pedri czy ktokolwiek z szybkoscia i dryblingiem.
No i obrona... Moze wroci Umtiti, moze bedzie trzeba kogos jednak kupic w zimie. Ale ogolnie jestem pozytywnie nastawiony. To pierwszy sezon Ronalda, pilkarze musza sie zgrac, trzeba polatac obrone. Ale moze jeszcze namieszamy tu i owdzie.
1
Messi tez juz by mogl sobie darowac dryblingi na skrzydlach.
0
Jest!!!!!! AAaAAAAAAaaA
1
Przylutujcie!! Zaczelo to fajnie wygladac z Pedrim i Dembele ale blagam , niech ktos uderzy na te bramke
1
Jaka siata na de jongu ło boze
1
Brawo za Dembele, ale o Pedriego to sie boje :/