FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@10LionelMessi10 Zabawnie sie czyta ten komentarz patrzac na nick i awatar.
0
Niech to okienko sie juz konczy. Nie zdzierze kolejnych peanow na czesc Messiego xD
1
Damy rade. Bez powodu Griezmann nie zostal sprowadzany, Fati ma potencjal pokazal to nieraz, Dembele moze w koncu rozegra sezon bez kontuzji i wtedy bedzie dobrze.
Trzeba na nowo stworzyc druzyne, kolektyw. A nie zespol snujacych sie po boisku amigosow.
11
Peace was never an option
4
Ekspert sie znalazl, a przed Bayernem to byl wyszczekany. xD
0
@mistermajkel Jesli jest to prawda to gosc normalnie przebije Figo.
4
@Imonkey Taki chyba byl zamiar, a powoduje coraz wieksza niechec do Argentynczyka. Przynajmniej jesli chodzi o mnie.
0
Dla mnie ten transfer to w ogole byl zart. 31 latek, ktorego juz nie chcieli tak naprawde w Bayernie, dajac ciala w lidze mistrzow, przyszedl do Barcy. No bez jaj.
15
Messi nigdy nie powinien nosic opaski kapitana. No ale gdyby jej nie dostal, pewnie zazadalby transferu juz wczesniej, skoro sie obraza o siatke na treningu...
To jednak maly czlowiek jest, i nie chodzi mi o wzrost. Czlowiek ignorowal, albo tlumaczyl dziwne zachowania jak chociazby kopniecie pilki w strone trybun z Realem czy klotnie z Setienem i asystentem trenera, ale pora przejrzec na oczy.
Mam nadzieje, ze klub go pusci. No i ze spotkamy sie z city w finale za rok, a mecz zakonczy sie manita wiadomo dla kogo. ;)
0
Gosc nie odpusci. Jesli Bartomeu tez nie, to skonczy sie naprawde zle dla wszystkich.
20
Niech dalej z nim wojuja. Straty wizerunkowe beda znacznie wyzsze niz samo odejscie Leo. Bedzie mial ,,problemy z plecami'' i przesiedzi sezon na trybunach. Straci klub, bo bedzie musial dalej placic potezna gaze i odejdzie za darmo za rok, straci Messi, straci pilkarski swiat.
Bartomeu to taki stolcowy Midas - czego nie dotknie zamienia w lajno
0
Ale by bylo. Ciekawe jak bardzo skoczylaby ogladalnosc Juve z ta dwojka w skladzie.
0
Messi tez tak mowil 15 lat temu, a teraz chce uciec za darmo :DD
1
@Harnas2 Niby opisujesz go w superlatywach, a w wypowiedzi jego jest, ze rozmawial z trzema klubami i zaden sie na niego nie zdecydowal. No ale moze sprawi, ze te kluby pozaluja odrzucenia jego kandydatury.
0
No no, niezle. Moze Messi mial taki zamiar - dac zarobic Barcelonie, sprowadzic kilku grajkow czym wzmocni druzyne na lata, a on sam przeciez ma 33 lata i zdaje sobie sprawe, ze pewien cykl sie zakonczyl i ze on jest jego filarem.
Sytuacja win-win. Barca ma srodki i grajkow na nowy poczatek, sam Messi ma szanse na tytuly, w tym najwazniejsza lige mistrzow.
3
Cytujac klasyka: ,,To by i tak nic nie dalo". Messi jest raczej pewny swojej decyzji. Nie wierzy w nowy projekt sportowy, zwlaszcza przy pustej kasie klubowej i pandemicznej sytuacji, ktora zmrozila rynek transferowy.
0
Ciezki orzech do zgryzienia. Niby gra tam Neymar, ale z drugiej strony liga francuska jest malo popularna i mozna typowac zwyziezce jeszcze przed rozpoczeciem rozgrywek. No i nie ma tam Pepa.
0
Po pierwsze, za wspaniale lata i mnostwo goli powinni mu pojsc na reke. Sami doprowadzili do sytuacji, ze Barca osmiesza sie i marnuje ostatnie lata Argentynczyka
Po drugie, Leo ma po czesci racje. To nie jest normalny sezon i nie zostal normalnie dograny, w wyznaczonym terminie. Tak samo jak zostaly przedluzone okienka transferowe itp, tak samo taka umowa powinna byc z automatu przedluzona.
2
Ale bede sie smial jak Koeman ogarnie zespol i zajdzie wyzej (a moze nawet wygra LM) niz City.
3
No troche smieszne, ze zawodnik gra w klubie od jakiegos czasu tylko dlatego ze jest czyims ziomkiem.
2
,,To temat zbyt istotny długoterminowo dla Klubu, aby spraszać na niego osoby przypadkowe i dzieci."
Alez pogarda do kibicow o odmiennym pogladzie niz autora az sie wylewa z tego zdania. I co, co proponujesz, panie Karolu? Kolejna podwyzke, przeproszenie Suareza, sprowadzenie Neymara?
Chce odejsc? No trudno. Jest to cios, ale co zrobic. Poza tym chodzily plotki, ze Messi sie wstawil za Valverde rok czy tam 2 lata temu. Jesli to jest prawda, to sam sie przyczynil do obecnego stanu rzeczy, a teraz ucieka z tonacego statku. No tak srednio bym powiedzial, jak na kapitana i legende klubu.
0
Ciekawe na ile to prawda, a na ile szczucie madryckiej gazety.
1
@IronSanHybrid Zgadzam sie. Sam wstawil sie za Valverde 2 lata temu, czyli hamulcowym rewolucji w tej druzynie, a teraz ucieka z tonacego statku. Top kek.
3
Szczerze? Przynajmniej cos sie dzieje, bylo nudno. Koronawirus przycichl to chociaz mamy odejscie Messiego.
Bedzie ciekawie obejrzec Barce bez naszego filara, a zarazem zobaczyc Argentynczyka w innej druzynie i gdzie ja poprowadzi, czy tez bedzie mial takie magiczne liczby w innej lidze itp itd.
Nie moge sie doczekac.
1
@masq Ladne podsumowanie. Szapoba
19
@Pilka_jest_okragla Kiedy wypowiadal te slowa byl zupelnie innym czlowiekiem.
2
Pokrzyczeli, pojeczeli i juz po rewolucji. :D
Nie no, zartuje. Pique mial kryzys rok temu, ale teraz to skala w obronie. Busi niech gra w mniej waznych meczach w lidze, by pierwsze skrzypce odpoczywaly.
0
@FC1899Barca Tylko mi sie wydaje, ze to bedzie katastrofa i do konca roku nie bedzie juz trenerem?
4
Messi nie lubi tego
1
Tez bym chcial, ale rynek niestety prawdopodobnie wygra te batalie. To by oznaczalo mniej meczow, mniej transmisji, mniej sprzedanych biletow. Zdziwie sie, jesli do tego dojdzie.