2

Nie przyjdzie. Raz ze zapowiedzial, ze chce poprowadzic reprezentacje na euro, a dwa obecna sytuacja nie zacheca do objecia Barcelony, w ktorej trzeba posprzatac. Jakos nie uwazam, by to byla ,,ostatnia szansa na objecie Blaugrany". Po tym burdelu jaki sie zrobil to tu jeszcze dojdzie do jednego, dwoch zmian na stanowisku trenera nim sie ustabilizuje wszystko i wrocimy na dobre tory.

5

Wiedzialem ze bedzie wiele nieprzychylnych komentarzy. No ale tak to jest, jak jeszcze przed meczem wielu tutaj wierzylo, w jakiekolwiek szanse na wygranie LM, to co dopiero mowic o czyms takim jak sprzedanie polboga Messiego.

Jesli jest mozliwosc zarobienia na Argentynczyku 200-300 baniek, to trzeba te mozliwosc wykorzystac. Ba, jesli Messiemu faktycznie zalezy na Barcelonie, to sam powinien taki ruch zaproponowac, zeby pomoc swojemu ukochanemu klubowi.

Odnosze tez wrazenie, ze obecna sytuacje zawdzieczamy niestety po czesci Leo, ktory koniecznie musi byc wolnym elektronem, przez ktorego musi przechodzic niemal kazda akcja, do ktorego wiecznie zagrywaja np. Suarez.

Juz od jakiegos czasu kto by nie przyszedl do Barcelony, to staje sie cieniem samego siebie w przeciagu kilku miesiecy. Przypadek? Nie sadze.

Tez chcialbym, zeby Leos zakonczyl kariere w Barcy, ale wiele rzeczy nie potoczylo sie tak jak powinno i trzeba jakos ratowac ten klub, bo naprawde skonczymy jak Milan.

1

Nie widze tego. Raz ze nie ma hajsu, dwa ze po tak kompromitujacym sezonie nie bedzie za duzo chetnych nawet na tych ,,nietykalnych", no moze za pol darmo. I co dalej, zamierzamy grac samymi wychowankami? Obudzili sie, ze w druzynie potrzebne sa gruntowne zmiany... O jakies 3, 4 lata za pozno.

To bedzie w dalszym ciagu pudrowanie trupa, ale niestety nie mamy za bardzo wyboru, bo kasa swieci pustkami.

Przynajmniej niech sie szarpna na porzadnego trenera.

0

saureza? oszaleli? przeciez to psiapsi messiego.

0

A niech placa. I niech zagra jeszcze dobrze w polfinale i finale to znajdzie sie na niego kupiec.

1

Kolejny odklejony od rzeczywistosci. :DD Mi juz brakuje slow na to wszystko i zaczynam sie tylko z tego smiac.

1

Niby klub bez wlasciciela, a robia co chca bardziej niz w jakiejs prywatnej spolce. Serio socios nie maja nic do gadania?

Nowy prezydent, jesli nie okaze sie lamusem, powinien wprowadzic poprawke, ktora gwarantowalaby odwolanie zarzadu wiekszoscia glosow socios.

No bez kitu. Typ moze rozpie**** ten klub doszczetnie i nikt i nic nie moga mu zrobic, poza zamieszkami pod stadionem?

1

@CarloCule jak tam wiara? do lekarza tez nie chodzisz tylko odmawiasz pacierz wieczorkiem?

0

@goldmetaxa O, kolega napisal, to co mysle. Widze to dokladnie tak samo. Barcelona swoimi niezrozumialymi decyzjami na wielu plaszczyznach sama do tego doprowadzila. Rozpad druzyny trwal latami, ale nikt nie raczyl tego dostrzec, a raczej bal sie postawic starej gwardii.

0

Cos sie dzieje w Barcelonie? Serio, po takim upokorzeniu, gdybym byl takim prawdziwym kibicem z krwi i kosci, katalonczykiem, to bym zwolal kumpli, a oni swoich kumpli itd, i poszedl pod stadion zadajac dymisji zarzadu.

2

proste jak budowa cepa. socios barcy powinni go wywiezc na taczkach jeszcze dzis.

1

przeciez ten pan powiedzial, ze nigdy nie poprowadzi barcelony? czy sie myle?

coraz bardziej podoba mi sie polityka tego klubu. staraja sie o neymara, ktory ich oplul, sprowadzili griezmanna, ktory zwodzil ich do prawie samego konca okna transferowego, a przyszedl rok pozniej tylko dlatego, ze nie widzial by atletico cos jeszcze ugralo pod wodza simeone, a teraz zatrudnia goscia, ktory zarzekal sie, ze nie poprowadzi fc barcelony.

chyba ze to kaczka dziennikarska, a ja sie niepotrzebnie nakrecam.

16

najlepszy pilkarz wszechczasow zamiast wygrywac trofea, to musi znosic smak upokorzen nieprzerwanie od kilku lat.

0

Zamiast zwalniac kolejnego trenera, ten pan sam powinien sie zwolnic.

2

zawsze zastanawialem sie jakby to wygladalo. centry leo co do milimetra + gra glowa ronaldo z jego wybiciem...

jestem na tak!

0

Troche go rozumiem. Wazny mecz, nie ma miejsca na bledy. Lepiej postawic na stare wygi. A

6

Ketonal forte i jazda

0

@Mesi12 tak trzeba zyc

0

Wie ktos jak beda wygladaly mecze LM pod wzgledem sztucznego dopingu? Bedzie czy nie bedzie? Wczoraj odpalilem Inter-Getafe to pierwsza mysl, ze wlaczylem trening... Slabo sie to ogladalo.

0

Dobra, to ja tez. Jak wszyscy to wszyscy.

0

Znajac nasze udane ostatnio transfery, to skonczy sie tak, ze pojdzie za Martineza, po czym tam zacznie grac pierwsze skrzypce, a Lautaro, co w sumie pokazuje juz od dluzszego czasu, bedzie gral guano.

2

Jak Anglicy tyle nie zaplaca, to juz nikt

0

Jak sie facet nie ogarnie, to bedzie dla Juve tym, kim dla nas jest Coutinho czy dla Realu Bale. Naprawde zyskamy wiecej z Pjanicem pod wzgledem profesjonalizmu.

0

jesli to prawda, to ten klub naprawde stracil cojones. dowalic kary, jesli takie sa mozliwe, a nie jakies prosby, telefony, rozmowy. xD

0

typowy brazylijczyk jest typowy. xD im zawsze predzej czy pozniej odbija od hajsu.

1

kupowanie brazylijczykow to jakies nieporozumienie. chyba ze na rok, ograc, rozslawic i sprzedac 2, 3 razy drozej.

3

Sobie zrobili z Barcelony wypozyczalnie. Ja piernicze, co sie z tym klubem stalo.

0

W tym wiele rzeczy jest na opak ostatnimi czasy.

9

Ale zrobili fikolki z tym Benzema. Powinni ich zatrudnic w tvp.

3

gosc nic nie gra od kilku miechow, a ci dalej nim zainteresowani xD to juz sanchez ktory wrocil ledwo po kontuzji i ktory zostal z kwitkiem z barcy odeslany, lepiej ostatnio gra.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?