FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Ktos tu lubil lac wode na j. polskim. A meritum jest takie, ze autor zaprzestanie ogladac Barce, jak Messi postanowi odejsc.
Niby siwe wlosy na brodzie, a mentalnosc dzieciaka z podstawowki. A najlepsze ze 2 akapity wyzej pogardliwy ton do pilkarskich bogaczy, no ale nie do Messiego, bron boze xD
1
@ddanioofcb Szkoda ze nie 15 letni od razu. I na start 20 baniek!
0
@DoctorSleep Lepiej do ligi wloskije. Znow pojedynek Messi - Ronaldo :D
7
Brzmi obiecujaco. Zobaczymy co z tego wyjdzie
6
Sam juz nie wiem, czy to cos jest na rzeczy, czy dziennikarze maja uzywanie po blamazazu z Bayernem, ale meczace to juz
Chlop ma 33 lat, koncowka kariery, jeszcze jakby faktycznie ciagnal ten wozek i Barca zdobyla chociaz lige, ale nie mamy nic. Moze pora przestac nad nim tak skakac, dawac kolejne horrendalne podwyzki i trzymac jego przyjaciol, ktorzy nie daja Barcy praktycznie nic, poza ladowaniem goli sredniakom ligowym.
3
@[Oli] ,,Sugeruję administracji kasować takie komentarze"
A ja takich malych komunistow jak ty. Cenzury mu sie zachcialo, bo ktos nie podziela jego opinii. LEL
3
@mint A jak ty, to zrozumiesz, ze nikt nie powinien byc ponad klubem, nikt. Messi lada moment konczy kariere, a Barcelona bedzie w niezlym bagnie po latach skakania wokol Messiego.
0
@Exerion Pilkarze nigdy nie slyneli z inteligencji. Moze tak samo jest w przypadku Argentynczyka? Mozna byc geniuszem w jednej dziedzinie, a w innej... coz.
4
Szczerze? Niech idzie. Dzieki za lata sukcesow, pieknych goli i dryblingow, ale nie mozemy byc zakladnikiem jednego pilkarza.
I niech wezmie ze soba swoich amigos.
1
A zeby zebrali baty w niedziele
10
Typowe lanie wody, a nawet gorzej, bo tym tekstem, ze bez znaczenia co by Holender nie wygral, to nie pozostanie trenerem, powinna sie cules zapalic jedna wielka czerwona lampa.
No bez jaj. Kolejny Bartomeu.
1
A niech zostana - niech siedza na lawie i wchodza na jakies niszowe pojedynki, by zawodnicy pierwszego zespolu odsapneli, czy na koncowki wygranego juz meczu.
Mam nadzieje, ze to bedzie lekcja na przyszlosc dla zarzadu, tego przyszlego - czyli kontrakt do max 30 lat, a potem przedluzanie co roku. Nie podoba sie? Wypad chocby za darmo, przynajmniej nie trzeba placic pensji.
0
Mial kryzys rok temu, ale ostatnio gral dobrze. Bardziej wiecznie kontuzjowany Umtiti powinien zrobic papa.
0
Jedno jest pewne - superpuchar hiszpanii mamy w garsci.
1
Takie cos moze napisac/powiedziec sobie dziennikarz... Aj dramat, naprawde dramat. Skisne jakby jednak na ostatniej prostej powiedzial, ze rezygnuje. xD
9
Cos zaczyna sie dziac. Szkoda ze tak pozno. Takie zmiany mialy nastapic juz 2 lata temu po blamazu w rewanzu z Roma i nie tylko. Nawet mistrzostwo wtedy zdobyte bylo w slabym stylu, z nudna gra i widac bylo potrzebe zmian...
1
@kuz Masz zadatki na janusza biznesu. Zakladaj firme!
0
Wiadomo, hajs musi sie zgadzac.
0
Juz na dzien dobry dobra wiadomosc. To lubie.
0
@GreatGig Dlaczego moja? Widzialem takie sytuacje, ale nie bralem w nich udzialu.
0
@maroon Powiem tak... zamiast przygotowywac sie do turnieju, robic kolejne analizy, innymi slowy zajac sie druzyna, to cwierkal z perezem przez telefon albo nawet osobiscie o kontrakcie w realu. Bo watpie zeby to byla kwestia 5 minut rozmowy i elo, tak, przyjde trenowac real po sezonie.
0
Co to 5 baniek. Pewnie dostanie ze 20 na sezon.
9
Ekspertem nie jestem, ale dyrektor sportowy chyba ma cos do powiedzenia w kwestii transferow? A te niestety byly tragiczne od kilku lat, wiec dobra decyzja. Dodajmy do tego niewybredne komentarze o postawie zawodnikow no i coz. Zegnamy.
2
@kulek22 a on na to jaaak na laaatooo
5
Czyli najprawdopodobniej Koeman. Troche mnie dziwi, ze gosc porzuca dobrze grajaca reprezentacje na rzecz Barcelony w mega kryzysie i w dodatku z zakreconym kurkiem.
Tak tak, hajs najwazniejszy. Skoro Valdek zarabial podobno prawie 20 baniek, to Koeman jeszcze wiecej dostanie. xD
Skonczy sie jak z Lopoteguim, mowie wam.
0
@BarcaInfo Wiecej niz klub...
1
@MesQueUnClub96 Cos czuje, ze skonczy jak Lopotegui i zamiast repry/barcy skonczy w jakiejs valenci albo gorzej
0
A ja mu jestem wdzieczny. Moze po tym blamazu wielu kibicow w koncu przejrzy na oczy lacznie z nowym-przyszlym zarzadem. Z Valverde na lawce moze byloby o polowe mniej bramek, ale problem by pozostal.
4
Bartek powinien nauczyc sie polskiego i dolaczyc do PiSu. Pasowalby idealnie z takim spawem na dupsku.
0
@maroon Jak dla mnie podpisanie kontraktu to juz mentalne bycie gdzie indziej. Zupelnie jak szary pracownik szuka nowej roboty albo ma juz ja nagrana, to olewa obecna.