11

Ktos tu lubil lac wode na j. polskim. A meritum jest takie, ze autor zaprzestanie ogladac Barce, jak Messi postanowi odejsc.

Niby siwe wlosy na brodzie, a mentalnosc dzieciaka z podstawowki. A najlepsze ze 2 akapity wyzej pogardliwy ton do pilkarskich bogaczy, no ale nie do Messiego, bron boze xD

1

@ddanioofcb Szkoda ze nie 15 letni od razu. I na start 20 baniek!

0

@DoctorSleep Lepiej do ligi wloskije. Znow pojedynek Messi - Ronaldo :D

7

Brzmi obiecujaco. Zobaczymy co z tego wyjdzie

6

Sam juz nie wiem, czy to cos jest na rzeczy, czy dziennikarze maja uzywanie po blamazazu z Bayernem, ale meczace to juz

Chlop ma 33 lat, koncowka kariery, jeszcze jakby faktycznie ciagnal ten wozek i Barca zdobyla chociaz lige, ale nie mamy nic. Moze pora przestac nad nim tak skakac, dawac kolejne horrendalne podwyzki i trzymac jego przyjaciol, ktorzy nie daja Barcy praktycznie nic, poza ladowaniem goli sredniakom ligowym.

3

@[Oli] ,,Sugeruję administracji kasować takie komentarze"

A ja takich malych komunistow jak ty. Cenzury mu sie zachcialo, bo ktos nie podziela jego opinii. LEL

3

@mint A jak ty, to zrozumiesz, ze nikt nie powinien byc ponad klubem, nikt. Messi lada moment konczy kariere, a Barcelona bedzie w niezlym bagnie po latach skakania wokol Messiego.

0

@Exerion Pilkarze nigdy nie slyneli z inteligencji. Moze tak samo jest w przypadku Argentynczyka? Mozna byc geniuszem w jednej dziedzinie, a w innej... coz.

4

Szczerze? Niech idzie. Dzieki za lata sukcesow, pieknych goli i dryblingow, ale nie mozemy byc zakladnikiem jednego pilkarza.

I niech wezmie ze soba swoich amigos.

1

A zeby zebrali baty w niedziele

10

Typowe lanie wody, a nawet gorzej, bo tym tekstem, ze bez znaczenia co by Holender nie wygral, to nie pozostanie trenerem, powinna sie cules zapalic jedna wielka czerwona lampa.

No bez jaj. Kolejny Bartomeu.

1

A niech zostana - niech siedza na lawie i wchodza na jakies niszowe pojedynki, by zawodnicy pierwszego zespolu odsapneli, czy na koncowki wygranego juz meczu.

Mam nadzieje, ze to bedzie lekcja na przyszlosc dla zarzadu, tego przyszlego - czyli kontrakt do max 30 lat, a potem przedluzanie co roku. Nie podoba sie? Wypad chocby za darmo, przynajmniej nie trzeba placic pensji.

0

Mial kryzys rok temu, ale ostatnio gral dobrze. Bardziej wiecznie kontuzjowany Umtiti powinien zrobic papa.

0

Jedno jest pewne - superpuchar hiszpanii mamy w garsci.

1

Takie cos moze napisac/powiedziec sobie dziennikarz... Aj dramat, naprawde dramat. Skisne jakby jednak na ostatniej prostej powiedzial, ze rezygnuje. xD

9

Cos zaczyna sie dziac. Szkoda ze tak pozno. Takie zmiany mialy nastapic juz 2 lata temu po blamazu w rewanzu z Roma i nie tylko. Nawet mistrzostwo wtedy zdobyte bylo w slabym stylu, z nudna gra i widac bylo potrzebe zmian...

1

@kuz Masz zadatki na janusza biznesu. Zakladaj firme!

0

Wiadomo, hajs musi sie zgadzac.

0

Juz na dzien dobry dobra wiadomosc. To lubie.

0

@GreatGig Dlaczego moja? Widzialem takie sytuacje, ale nie bralem w nich udzialu.

0

@maroon Powiem tak... zamiast przygotowywac sie do turnieju, robic kolejne analizy, innymi slowy zajac sie druzyna, to cwierkal z perezem przez telefon albo nawet osobiscie o kontrakcie w realu. Bo watpie zeby to byla kwestia 5 minut rozmowy i elo, tak, przyjde trenowac real po sezonie.


0

Co to 5 baniek. Pewnie dostanie ze 20 na sezon.

9

Ekspertem nie jestem, ale dyrektor sportowy chyba ma cos do powiedzenia w kwestii transferow? A te niestety byly tragiczne od kilku lat, wiec dobra decyzja. Dodajmy do tego niewybredne komentarze o postawie zawodnikow no i coz. Zegnamy.

2

@kulek22 a on na to jaaak na laaatooo

5

Czyli najprawdopodobniej Koeman. Troche mnie dziwi, ze gosc porzuca dobrze grajaca reprezentacje na rzecz Barcelony w mega kryzysie i w dodatku z zakreconym kurkiem.

Tak tak, hajs najwazniejszy. Skoro Valdek zarabial podobno prawie 20 baniek, to Koeman jeszcze wiecej dostanie. xD

Skonczy sie jak z Lopoteguim, mowie wam.

0

@BarcaInfo Wiecej niz klub...

1

@MesQueUnClub96 Cos czuje, ze skonczy jak Lopotegui i zamiast repry/barcy skonczy w jakiejs valenci albo gorzej

0

A ja mu jestem wdzieczny. Moze po tym blamazu wielu kibicow w koncu przejrzy na oczy lacznie z nowym-przyszlym zarzadem. Z Valverde na lawce moze byloby o polowe mniej bramek, ale problem by pozostal.

4

Bartek powinien nauczyc sie polskiego i dolaczyc do PiSu. Pasowalby idealnie z takim spawem na dupsku.

0

@maroon Jak dla mnie podpisanie kontraktu to juz mentalne bycie gdzie indziej. Zupelnie jak szary pracownik szuka nowej roboty albo ma juz ja nagrana, to olewa obecna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?