FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Atleti stracilo swoj ostatni atut - obrone xD
0
Liga hiszpańska to dno.
1
Ajajjaj szykuje sie kolejne zgniłe jajo. Za szybko dostal "10"
0
Chetniej bym obejrzal mlodych. Albo niech chociaz wejda w drugiej polowie jak bedize te 2:0 dla nas (o ile bedize xD)
1
@Tomek_TF wiem ze sci fi. To taka opcja optymistyczna, zeby nie urazic naszej legendy. Chociaz licze na to, ze zgodnie z zapowiedziami, sam odejdzie jak dostaniemy oklep w LE (a cos czuje ze dostaniemy) i nie wytrzymamy tempa z realem w lidze.
6
@FCB24 Ale robi wyniki, zwlaszcza w LM. A xavi to niby nie narzeka? Albo nie nagina rzeczywistosci, jak to nie gramy lepiej, a nawet czyste statystyki pokazuja, ze bylo wiecej bezsensownego klepania po obwodzie, anizeli klarownych sytuacji? O suchej murawie nie wspominajac (to co prawda jako pilkarz no ale)
3
Szkoda ze nie Kloppa. Ok, wyniki pod koniec jego cyklow, czy to z bvb czy teraz z liverpoolem, nie sa najlepsze, ale to co robi z tymi druzynami na poczatek, to majstersztyk. Taki mourinho z dobrych czasow, tylko grajacy ofensywnie.
Bardzo chetnie bym go zobaczyl. A xavi moze w roli asystenta, podpatrzylby co nieco?
1
Troche beka z realu, ale z drugiej strony moze cos ruszy w kwestii sedziow i ich pomylek, bo czlowiekowi naprawde sie odechciewa momentami ogladac ten sport.
No i tez kwestia ustalenia jasnych zasad co do karnych, bo obecnie jest lekkie zamieszane ktore dodatkowo sie co sezon ,dwa zmienia
1
@Awtameok_Klana i maja racje, ta organizacja jest potrzebna jak ronaldo barcelonie
2
No fajnie fajnie, to teraz dawac drugiego trenera na lige mistrzow i gra gitara
0
Przeciez nottingham wygralo z liverpoolem. Co ten arsenal xD
0
@marcin62 i ten g00wnokraj chce byc hegemonem. haha
2
@FC1899Barca Tak, tak, zaiste. Wez obczaj to:
i skonczta sie tym pajacem podniecac, jak i cala konfederosja.
8
Lewy pudruje trupa. Ciekawe na jak dlugo
0
Uff juz sie balem ze to lewy
1
Nawet obuwie przeciwko nam xD
1
@kylo12 lepszym pytaniem jest co jest z xavim ze tego nie widzi
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ProMILs celna uwaga
0
@Abuk lepiej nie ogladaj, bo się podwojnie nawkurzasz
0
@jacobFCB jak to mowia, uwazaj czego sobie życzysz, ehhh
7
Ciekawe kiedy poleci xavi. Szkoda ze kolejna pilkarska legenda spali sie u nas jako trener.
1
@VandaI jesli bezsensowne klepanie to dominacja to pozdro 600. Zloz cv do barcy xD
2
Ej moderacja, co powiecie na cotygodniowa ankiete "czy xavi powinien odejsc" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe jakby sie wyniki zmienialy
6
Tylko ja mam wrazenie ze to wygląda coraz gorzej, zamiast coraz lepiej?
1
Na la lige moze to starczy do zajecia drugiego miejsca, ale w lidze Europy nas wyjasnia
0
@Nano22 ale jak fani barcy krzycza puta madrid albo madrid cabron salut a campeon to pewnie klaszczesz uszami xD
wiecej luzu, to tylko mecz pilkarski. gdzie podrzec morde i sie powyzywac jak nie na stadionie. oczywiscie bez przesadyzmu, bez rasizmu czy osobistych wycieczek
3
@Ojciec5tkidzieci @Chucky
Ktos kiedys powiedzial, ze jesli nie interesujesz sie polityka, to ta predzej czy pozniej zainteresuje sie toba.
Wegrzy tez mialy wywalone na polityke, rosjanie jak putin zagrabial coraz wiecej filarow demokracji takze...
0
@Ojciec5tkidzieci Marzy mi sie bojkot tego turnieju, w tym łajno-kraju. Nie obrazilbym sie, gdybysmy znow jako pierwsi wyszli przed szereg. :]
0
Widze ze juve jak barcelona. Zamiast zmienic trenera, to beda transferowac jak porypani :D