FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GadulkiGembulki_FCB postawic mur i odgrodzic sie od tych dzikusow
0
Zeby nie bylo jak w tym memie
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/038/044/hobbscover.jpg
Bo juz byly pogloski, ze chca alemanyego podkupic
0
Skoro Xavi nie chce dawac szans chlopakom, to wypozyczac. Niech sie ogrywaja i pokazuja wartosc, a moze jej brak.
0
Sorry, Xavi, ale ty sie tu za szybko zjawiles. To juz Xabiego Alonso bym bardziej widzial, bo cos ciekawego robi z tym Bayerem i to za mniejsze pieniadze. Albo w ogole jakiekolwiek, bo chyba objal niemiecka druzyne jakos w trakcie sezonu...
1
Liga dalnow xD serio
0
@La Pulgaa a ktos ci kaze emocjonowac sie moim komentarzem? Przewin do gory i tyle, a nie marnujesz zywotnosc klawiatury, prad, energię życiową i czas na mnie. xD
18
Niby bedzie mistrz, ale tego sie coraz bardziej ogladac nie da.
To jakis fart stulecia czy la liga jest tak fatalna?
1
Jak mam oglądać takie g0wno, to serio wolalbym mlodych. A nuz któryś odpadli pod wpływem emocji, bedac rzuconym na głęboka wodę
0
Ojojoj, ferran chyba zjazd do bazy w przerwie xD
1
Haaland, jestes piekny. Kom tu barsa
0
@partymaker xavi by sie nie zgodzil
0
Co oni odwalili z tym lampardem to ja nawet nie xD zodyn sie nie spodziewał, ZODYN!
1
Xavi nudziarz... Mistrzostwo w kieszeni, a ten dalej nie daje pograc mlodym
2
Jeny xavi, liga praktycznie wygrana. Daj mlodzikowi, dwóm szanse choćby 45 minut
26
Amigosi reaktywacja
2
Najgorsze, ze Xavi nie ma psychy posadzic Lewego na lawce. Tak to chyba jest z mlodymi trenerami, nawet o klasie Hernandeza.
2
Najgorszy lewy. Co sie z chlopem dzieje to jest niepojete
Moze cos w tym jest z ta anka i mu siada na psyche
2
Lewy, jak cie bronilem, tak zasługujesz na lawe do konca sezonu
0
Nawet gavi odzyl przy pedrim xd
0
Klasyczny przykład jak kogos obrazic chwaląc xD
2
@Magicc89PL chlop ktory ma gorszy drybling od abde mialby byc warty 90 baniek?
Po tym co pokazuje to jego wartosc wrecz spadla
1
@MesQueUnClub_87 dej
1
Dostanie toster i sie uspokoi.
0
Nowa religia - barcelonism
0
Ostatnio wszystko zwiazane z barca sie sypie heh
2
Straszny flop. Oby udalo sie odzyskac te 60 baniek...
0
Ja pierniczę, lewy w bayernie strzelal w takich sytuacjach z zamkniętymi oczami.
Co ta barca robi z zawodnikami...
1
Tragiczna pierwsza polowa, a u Xaviego bez zmian.
Ludzie, trzymajcie mnie
0
@Essos lizanie rowa pisowi sie oplaca jak widac
0
Tragiczna polowa. Skrzydla do wymiany i wpuscilbym tego torre. No gorzej chyba nie bedzie?