0

@GadulkiGembulki_FCB postawic mur i odgrodzic sie od tych dzikusow

0

Zeby nie bylo jak w tym memie

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/038/044/hobbscover.jpg

Bo juz byly pogloski, ze chca alemanyego podkupic

0

Skoro Xavi nie chce dawac szans chlopakom, to wypozyczac. Niech sie ogrywaja i pokazuja wartosc, a moze jej brak.

0

Sorry, Xavi, ale ty sie tu za szybko zjawiles. To juz Xabiego Alonso bym bardziej widzial, bo cos ciekawego robi z tym Bayerem i to za mniejsze pieniadze. Albo w ogole jakiekolwiek, bo chyba objal niemiecka druzyne jakos w trakcie sezonu...

1

Liga dalnow xD serio

0

@La Pulgaa a ktos ci kaze emocjonowac sie moim komentarzem? Przewin do gory i tyle, a nie marnujesz zywotnosc klawiatury, prad, energię życiową i czas na mnie. xD

18

Niby bedzie mistrz, ale tego sie coraz bardziej ogladac nie da.

To jakis fart stulecia czy la liga jest tak fatalna?

1

Jak mam oglądać takie g0wno, to serio wolalbym mlodych. A nuz któryś odpadli pod wpływem emocji, bedac rzuconym na głęboka wodę

0

Ojojoj, ferran chyba zjazd do bazy w przerwie xD

1

Haaland, jestes piekny. Kom tu barsa

0

@partymaker xavi by sie nie zgodzil

0

Co oni odwalili z tym lampardem to ja nawet nie xD zodyn sie nie spodziewał, ZODYN!

1

Xavi nudziarz... Mistrzostwo w kieszeni, a ten dalej nie daje pograc mlodym

2

Jeny xavi, liga praktycznie wygrana. Daj mlodzikowi, dwóm szanse choćby 45 minut

26

Amigosi reaktywacja

2

Najgorsze, ze Xavi nie ma psychy posadzic Lewego na lawce. Tak to chyba jest z mlodymi trenerami, nawet o klasie Hernandeza.

2

Najgorszy lewy. Co sie z chlopem dzieje to jest niepojete

Moze cos w tym jest z ta anka i mu siada na psyche

2

Lewy, jak cie bronilem, tak zasługujesz na lawe do konca sezonu

0

Nawet gavi odzyl przy pedrim xd

0

Klasyczny przykład jak kogos obrazic chwaląc xD

2

@Magicc89PL chlop ktory ma gorszy drybling od abde mialby byc warty 90 baniek?

Po tym co pokazuje to jego wartosc wrecz spadla

1

1

Dostanie toster i sie uspokoi.

0

Nowa religia - barcelonism

0

Ostatnio wszystko zwiazane z barca sie sypie heh

2

Straszny flop. Oby udalo sie odzyskac te 60 baniek...

0

Ja pierniczę, lewy w bayernie strzelal w takich sytuacjach z zamkniętymi oczami.

Co ta barca robi z zawodnikami...

1

Tragiczna pierwsza polowa, a u Xaviego bez zmian.

Ludzie, trzymajcie mnie

0

@Essos lizanie rowa pisowi sie oplaca jak widac

0

Tragiczna polowa. Skrzydla do wymiany i wpuscilbym tego torre. No gorzej chyba nie bedzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?